PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Jak on będzie jeszcze dyrektorem sportowym. To mogą się do pucharow nie załapać.
1
@BulaKG I im strasze tym dłużej w powinicy powinny leżeć.
0
@tbas No Bidena to Rosja i Chiny szanowały strasznie :)
0
@Lanosss W zamian będziemy musieli kupić o niego jakieś 2 kasztany.
0
Przesłuchałem właśnie dissu Mesa na Tede...
Ten Typ po 3 tygodniach wypuscil takiego gniota? Dramat.
Kompromitacja jak diss Fokusa na Palucha prawie.
0
@MiloszFCB1899 Ja TV mam i oglądam. Ale co to jest za marka hinense to nie wiem...
0
@Kgorecki2500 Szacun. Chociaż powinien wiedzieć że istnieją gumki.
0
@Faro On pewnie nawet nigdy oferty na stole nie mial.
0
@Faro On to akurat potrzebny nie jest.
0
@marcin62 Kurde. A brzmiało legitnie z tym Interpolem.
0
@KacperVEB Czemu najgorsza? Skoro gra w LE a nie Lidze Konferencji?
0
@D10SLEO Wiadomo czemu slabo idzie.
1
@adamek20151 W worku chyba.
0
Za drogi w utrzymaniu na parkingowego.
0
@arasz1819 Z drugiej strony nie można lekceważyć. Komitetu Technicznego zwłaszcza.
0
@Faro Kupa czasu do meczu. Chlop może się nawet w autobusie dowiedzieć. Laporta lubi trzymać w niepewności.
0
@Hosh Beniaminek. Więc w razie spadku nie przedłuża. A jeseli zostaną to pewnie tak.
0
@Walpiano West Ham to bez żadnych szans.
I stawiam że Chelsea będzie najniżej z wymienionych.
1
@DonCarletto Jak zabory. Tylko teraz Rosja, Bialorus I Węgry
2
@Luciano99 Tak to teraz jest. Eaz piłkę prosto kopnął i 50mln. A koper pod nosem wyrósł i kolejne 20....
0
@FcPortoFan1999 Boso na stadion.
1
Gavi zupełnie bez formy, poszedł donieść na kolegę tak się nie robi.
Usunięto news.........
Zawsze wiedziałem że Gavi by nic takiego nie zrobił.
0
@michalgajdek Ile pułapek ofsajdowych będziemy mieli na koniec sezonu.
0
@FCB24 W PSG obrzydliwe jest to że jak oni nie chcą. To trzymają piłkarzy w klatce....
3
@kamiVeB No taka prawda że artykułu już nie ma.
0
@ProMILs Z tym że Garcia grał w słabym zespole. Nie grał nigdy w pucharach. I to był jego pierwszy sezon ogólnie na takim szczeblu.
Powołanie musi dostać. Ale nie wskoczy do składu od tak.
0
@Faro Haha. Będzie Simonowi ręcznik podawał.
Hierarchia w kadrze to coś co funkcjonuje od lat.
Nikt nagle nie postawi sobie na jakiegoś zawodnika bo ten fajne 2 interwencję w sparingach miał.
Masz przykład Asencio że wskoczyć do składu od tak ciężko.
0
@pt9 W presezonie Gavi wypadł bardzo dobrze
4
@fart Tym bardziej nie rozumiem oszołomów spierających się kto kradł lepiej :) I dlaczego Tusk albo Kaczyński.
4
@Safrani Brzmi jakby łaskę robił. A chlop ligę mistrzów wiedział w tv.