2

@blakkudium Jak on będzie jeszcze dyrektorem sportowym. To mogą się do pucharow nie załapać.

1

@BulaKG I im strasze tym dłużej w powinicy powinny leżeć.

0

@tbas No Bidena to Rosja i Chiny szanowały strasznie :)

0

@Lanosss W zamian będziemy musieli kupić o niego jakieś 2 kasztany.

0

Przesłuchałem właśnie dissu Mesa na Tede...

Ten Typ po 3 tygodniach wypuscil takiego gniota? Dramat.
Kompromitacja jak diss Fokusa na Palucha prawie.

0

@MiloszFCB1899 Ja TV mam i oglądam. Ale co to jest za marka hinense to nie wiem...

0

@Kgorecki2500 Szacun. Chociaż powinien wiedzieć że istnieją gumki.

0

@Faro On pewnie nawet nigdy oferty na stole nie mial.

0

@Faro On to akurat potrzebny nie jest.

0

@marcin62 Kurde. A brzmiało legitnie z tym Interpolem.

0

@KacperVEB Czemu najgorsza? Skoro gra w LE a nie Lidze Konferencji?

0

@D10SLEO Wiadomo czemu slabo idzie.

1

@adamek20151 W worku chyba.

0

Za drogi w utrzymaniu na parkingowego.

0

@arasz1819 Z drugiej strony nie można lekceważyć. Komitetu Technicznego zwłaszcza.

0

@Faro Kupa czasu do meczu. Chlop może się nawet w autobusie dowiedzieć. Laporta lubi trzymać w niepewności.

0

@Hosh Beniaminek. Więc w razie spadku nie przedłuża. A jeseli zostaną to pewnie tak.

0

@Walpiano West Ham to bez żadnych szans.
I stawiam że Chelsea będzie najniżej z wymienionych.

1

@DonCarletto Jak zabory. Tylko teraz Rosja, Bialorus I Węgry

2

@Luciano99 Tak to teraz jest. Eaz piłkę prosto kopnął i 50mln. A koper pod nosem wyrósł i kolejne 20....

0

@FcPortoFan1999 Boso na stadion.

1

Gavi zupełnie bez formy, poszedł donieść na kolegę tak się nie robi.

Usunięto news.........

Zawsze wiedziałem że Gavi by nic takiego nie zrobił.

0

@michalgajdek Ile pułapek ofsajdowych będziemy mieli na koniec sezonu.

0

@FCB24 W PSG obrzydliwe jest to że jak oni nie chcą. To trzymają piłkarzy w klatce....

3

@kamiVeB No taka prawda że artykułu już nie ma.

0

@ProMILs Z tym że Garcia grał w słabym zespole. Nie grał nigdy w pucharach. I to był jego pierwszy sezon ogólnie na takim szczeblu.
Powołanie musi dostać. Ale nie wskoczy do składu od tak.

0

@Faro Haha. Będzie Simonowi ręcznik podawał.
Hierarchia w kadrze to coś co funkcjonuje od lat.
Nikt nagle nie postawi sobie na jakiegoś zawodnika bo ten fajne 2 interwencję w sparingach miał.
Masz przykład Asencio że wskoczyć do składu od tak ciężko.

0

@pt9 W presezonie Gavi wypadł bardzo dobrze

4

@fart Tym bardziej nie rozumiem oszołomów spierających się kto kradł lepiej :) I dlaczego Tusk albo Kaczyński.

4

@Safrani Brzmi jakby łaskę robił. A chlop ligę mistrzów wiedział w tv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?