3

@FcPortoFan1999 Jak już to współprowadzącym.

0

@Commando Przecież to dyrdymały. Niczym nie poparte. Bez żadnych dowodów. Opowiedziana bajka bez szczegółów wymyślona na poczekaniu.

Chlop płakał nad konstytucją, a nie zgłosił służbom namawiania do zamachu stanu?

1

@Comentateiro Jak Ty na silowni pół godziny wsiadasz na rower

4

Holownia od Kukiza to się różni tylko tym że nie umie śpiewać.

1

@MOLESTA Chłop zagrał 1 sezon na świetnym poziomie. Wcześniej nie poraidzl sobie za młodu w BVB. Jak odchodził z Sociedad za taką kasę do PL to większość pukała się w czoło. Nikt nie pomyślałby o nim jako naszej pierwszej 9. A po dwóch latach u Arabow miałby nią zostać?

2

@Marusek Może Giertych mu proponował :) . W to bym był w stanie uwierzyć. Bo chlop jeszcze kilka lat po wyborach będzie opowiadał swoje historie.

1

@allien18 I to lekarze zrobią. Liczy się zawsze protokol lekarski oceniany przez organy La Liga. A nie to co ktoś mówi.

0

@D10SLEO Ale tak samo Szwajcarzy :)

1

@Lionel_Messi10 Szczerze mówiąc 15mln to się wydaje bardzo mało patrząc za ile teraz różne kalafiory kupują.

1

@tbas A jest u Nas ktoś kto rządził bez układu w ostatnich latach?

0

@buglikos Wszystko. Zwłaszcza że obu + Wojtka obecnie nie możemy zarejestrować.

0

@Stinger_ Dlatego że się nazywa Ede a nie Kowalski.

3

@Criss18Barca @blakkudium Że dostanie 1mlm Euro i resztę w klubowych gadżetach.

0

@Cygan BRC Prezydent też często stoi z żoną i ona.w.sumie do niczego innego niż wyglądania na jego żonę, potrzebna nie jest.

9

Deco: Słuchajcie w sumie taka głupia sprawa jest....

0

@Stinger_ Mimo co?
Tego Ede za 11 to bym osobiście spakował i zawiózł do nowego klubu limuzyną.

1

@mordini123 Zagraniczni pilkarze kontuzjowani.

0

@Uukasz_93 I Legia ma takiego stopera i Lech teraz też. Obaj mogą stanowić przyszłość kadry.

0

@Encore W Polsce dostałby milion mniej.

3

@Lanosss 3 miesiące to jest plus minus. Z rehabilitacja podciągną do 4 i będzie gitara.

1

@clyde @NeroTFP1 Tak na prawdę to ratownik z dowódca powinni płynąć łódka obok niego i nie było by sytuacji.

3

@Danny Gaucho Z drugiej strony chlop zawsze gdy był zdrowy to trenował dobrze. Nigdy się nie spoznial. Potrafił wyjść do dziennikarzy czy kibiców po porażce.

A zarząd wyoychal go z klubu nie rozmawiając z nim. I wypuszczając w eter plotki na jego temat.

0

@Kazragore Myślę że bardzo by chciał trafić do Madryli. Żeby Vinicius mu mówił że to on powinien ZP wygrać. I po tym jak zbojkotowali gole bo wygrał on.

1

@blakkudium Pod jej zdjęcie. To tak jakby byli razem.

0

@clyde Syn ma 2 z hot wheels ;)

1

@mordini123 Papszun by zawału dostal od samego czytania planu.

0

@Arn3th Tak byli dusigroszami. Że przyszedł Klopp i mówił pięknie o "tworzeniu" zqwodnokow. Po czym kupił 2 jedenastki l.

2

@fart Na luzie to robił. Jak piłkarze Liverpoolu niesli piłkę Abu zacząć od środka. To ten sobie w między czasie włosy malował.

0

@DonCarletto Kalafior którego nikt nie kupi bo i cena z angielskiego klubu będzie duża. Chyba że Cheslea dostanie zaćmienia.

Rash jest od niego dużo lepszy.

0

@Barca_Big_Moment Autobus też coś musi strzelić aby wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?