PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Jak już to współprowadzącym.
0
@Commando Przecież to dyrdymały. Niczym nie poparte. Bez żadnych dowodów. Opowiedziana bajka bez szczegółów wymyślona na poczekaniu.
Chlop płakał nad konstytucją, a nie zgłosił służbom namawiania do zamachu stanu?
1
@Comentateiro Jak Ty na silowni pół godziny wsiadasz na rower
4
Holownia od Kukiza to się różni tylko tym że nie umie śpiewać.
1
@MOLESTA Chłop zagrał 1 sezon na świetnym poziomie. Wcześniej nie poraidzl sobie za młodu w BVB. Jak odchodził z Sociedad za taką kasę do PL to większość pukała się w czoło. Nikt nie pomyślałby o nim jako naszej pierwszej 9. A po dwóch latach u Arabow miałby nią zostać?
2
@Marusek Może Giertych mu proponował :) . W to bym był w stanie uwierzyć. Bo chlop jeszcze kilka lat po wyborach będzie opowiadał swoje historie.
1
@allien18 I to lekarze zrobią. Liczy się zawsze protokol lekarski oceniany przez organy La Liga. A nie to co ktoś mówi.
0
@D10SLEO Ale tak samo Szwajcarzy :)
1
@Lionel_Messi10 Szczerze mówiąc 15mln to się wydaje bardzo mało patrząc za ile teraz różne kalafiory kupują.
1
@tbas A jest u Nas ktoś kto rządził bez układu w ostatnich latach?
0
@buglikos Wszystko. Zwłaszcza że obu + Wojtka obecnie nie możemy zarejestrować.
0
@Stinger_ Dlatego że się nazywa Ede a nie Kowalski.
3
@Criss18Barca @blakkudium Że dostanie 1mlm Euro i resztę w klubowych gadżetach.
0
@Cygan BRC Prezydent też często stoi z żoną i ona.w.sumie do niczego innego niż wyglądania na jego żonę, potrzebna nie jest.
9
Deco: Słuchajcie w sumie taka głupia sprawa jest....
0
@Stinger_ Mimo co?
Tego Ede za 11 to bym osobiście spakował i zawiózł do nowego klubu limuzyną.
1
@mordini123 Zagraniczni pilkarze kontuzjowani.
0
@Uukasz_93 I Legia ma takiego stopera i Lech teraz też. Obaj mogą stanowić przyszłość kadry.
0
@Encore W Polsce dostałby milion mniej.
3
@Lanosss 3 miesiące to jest plus minus. Z rehabilitacja podciągną do 4 i będzie gitara.
1
@clyde @NeroTFP1 Tak na prawdę to ratownik z dowódca powinni płynąć łódka obok niego i nie było by sytuacji.
3
@Danny Gaucho Z drugiej strony chlop zawsze gdy był zdrowy to trenował dobrze. Nigdy się nie spoznial. Potrafił wyjść do dziennikarzy czy kibiców po porażce.
A zarząd wyoychal go z klubu nie rozmawiając z nim. I wypuszczając w eter plotki na jego temat.
0
@Kazragore Myślę że bardzo by chciał trafić do Madryli. Żeby Vinicius mu mówił że to on powinien ZP wygrać. I po tym jak zbojkotowali gole bo wygrał on.
1
@blakkudium Pod jej zdjęcie. To tak jakby byli razem.
0
@clyde Syn ma 2 z hot wheels ;)
1
@mordini123 Papszun by zawału dostal od samego czytania planu.
0
@Arn3th Tak byli dusigroszami. Że przyszedł Klopp i mówił pięknie o "tworzeniu" zqwodnokow. Po czym kupił 2 jedenastki l.
2
@fart Na luzie to robił. Jak piłkarze Liverpoolu niesli piłkę Abu zacząć od środka. To ten sobie w między czasie włosy malował.
0
@DonCarletto Kalafior którego nikt nie kupi bo i cena z angielskiego klubu będzie duża. Chyba że Cheslea dostanie zaćmienia.
Rash jest od niego dużo lepszy.
0
@Barca_Big_Moment Autobus też coś musi strzelić aby wygrać.