1

@July_6_BcN Zapomnial kupić farby w Rossmanie i wielkie halo.

2

Pamiętajcie że to nic nie ważny turniej.
Guler jest najlepszym rozgrywającym na świecie.
Garcia będzie walczył z Mbappe o 1 sklad.
Asencio to starter reprezentacji Hiszpanii na następnych 48lat, tylko jeszcze nie zadebiutował.

0

Mi się gra Realu podobała w pierwszej połowie. Lubię taki Real oglądać. Tak trzymać.

0

@tbas Premier zarobiony? Przecież on dopiero po 1,5 roku wziął się Di pracy. Znaczy tak mówił.

0

@Safrani Ja uważam że więcej piwnno być ludzi którzy nie potrzebują stołka aby się utrzymać. I nie będą robili wszystkiego aby się na tym stołu utrzymać głosując jak im ktoś karze.

0

@ProMILs No nie jest słaba. Ale futbolu na tak nie graja.
Plus on nie był starterem. Więc nie widzę ryzyka aby go wypożyczyć i poszerzyć nasze możliwości.

0

@Safrani No jak widać posłem jest. Sam się nie wybierał.
Może trzeba zmienić prawo. Aby trzeba było uzyskać jakiś minimum % głosowań. Bo od narzekania na tako stan rzeczy nic się nie zmieni.

0

@Eto'o9 R10 Patrząc na tych co głosowali często i chcą realnie coś zmieniać. To wolałbym aby ich tam więcej nie było.

4

@Safrani Kogo to obchodzi? Chłop jakby glosowal to ten głos nic by nie zmienił.
A do tego nie bierze pensji za to.

0

@Rastafarnianin Do tego maszyny rolnicze maja po kilka milionów. A chcą podwyki za zbiory 5gr. I że ledwo ciągną.

2

@RozowaPantera Szkoda bo by Nam za darmo zbudowali.

0

@MessiForeverTheBest Niemożliwe to jest. Laporta ma wszystko pod kontrolą. On jest przygotowamy na 148 scenariuszy.

0

@lambard No jak najbardziej tak. Nawet w Aston Villi zrobił 10pkt w kanadyjce.
Poszerzył by głębie składu, plus u Nas zdecydowanie więcej gramy atakując i tworząc okazję. Więc I o liczby łatwiej.

7

Nowe Camp Nou? Pamiętacie artykuły że Limak firma budujaca. Ma zapłacić za każdy dzień przekroczenia terminu 1mln Euro!
Pff, już możemy 6 Nico Williamsow kupić....

0

@Yoshi94 Uwielbiam Gaviego. Ale jeszcze bardziej uwielbiam Barcelone, więc tak.

0

@lambard Jeżeli miałoby to być wypożyczenie z opcją kupna to jak najbardziej na tak.
Może być uzależnione od rozegrania 50% minut jak kiedyś Atletico Nas z Griezmannem wyrolowało ;)

2

@Comentateiro @NeroTFP1 Odpowiedź Natalii jest bardzo mądra.
Problem polega na tym że niektóre kobiety grające w piłkę chciałyby zarabiać tyle co mężczyźni uprawiajacy ten sport. I stąd tyle złej energii na piłkarki. Oczywscie nie odpowiadają one za wszystkie. I sama chęć zarabinia większych pieniędzy też jest normalna. Tyle że ktoś ewidentnie nie wiedział co to różnice generuje.

0

@Kamiloza91 A jak ma wyglądać jak nikt nowy nie przyszedł?

0

@escarabajo Topowe kluby stać. A Napoli to żaden top.

1

@Faro A kogo widzisz na miejsce Gaviego z La Masii na już? Przecież my mamy wąska kadrę do grania na wszystkich frontach.
Chlop walczak, dający odpocząć kilku graczom z podstawy ma iść wzmocnić rywala i Nas osłabić? Przecież to debilizm.

0

@konrad1661 A jakie to są Januszowe biznesy?

0

@Pawlak1992 Śmiech na sali.

Plotki o tym że Messi chce iść do Europy aby się przygotować do mundialu.

A tu De Paul na emeryturę.

0

@DonCarletto No właśnie. Wie ja napisałem, że można ściągnąć zawodnika do rotacji. A @Transu96 że nie. Podczas gdy ściągnęła go taka Aston Villa.

0

@escarabajo To że strzela świadczy o nim bardzo dobrze.
Ale nie można go nazwać topowym napastnikiem. Kiedy nie gra w klubie z topu. I nikt się nim nie interesuje.

0

@BezglutenowyPedri No bo Modric wtedy akurat nie zasłużył. Dostal z kadrę gdzie nic z nią nie wygrał. A hylo wielu przed nim któryż zdobyli MŚ czy tryplet i ZP nie dostali.

0

@BezglutenowyPedri To daj przykład jak ktoś z naszych rezerw był porównywany do kogoś z innej drużyny, który wygrał krajowy tryplet i był gwiazda reprezentacji.

0

@Eklerek No to może on tylko 12h trzyma szpadel.

0

@escarabajo Może i kozacki. Tyle że to nie tak jest ze Oshimen wybiera Galate bo kasa j mu się w Turcji podoba. Tylko nikt inny za niego żadnej oferty nie złożył. I nie ma wyjścia za bardzo....

0

@Transu96 A Rashford? On nawet w Aston Villi nie miał pewnego placu. Wiec jak to nie można ściągnąć skrzydłowego aby zrobić głębie składu.

1

@Commando Pozwoli. Ale musimy ograniczyć używanie pomp do osuszania budynków. W ramach walko z klimatem tylko wiadra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?