PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Azazel_Pazuzu To nie Leo zadał podwyżek i większej kasy co roku.
Tylko Barto któremu tryplet spadł z nieba sam zaczął rozdawać pieniądze. I to nje Leo, a wszystkim takie umowy proponował. I dlatego finanse legly w gruzach. Sam Laporta ma kilka sukcesów. Ale to jak postąpił z Leo było wizerunkową porażką. Bez względu na wszystko.
0
@VegetaPolska Czyli z jednej strony pelne wsparcie. Ale z drugiej nie wiesz :)
0
@VegetaPolska Śmieszy mnie ta pewność że Xabi ogarnie. Jakby chlop miał kiedyś do czynienia z taką szatnia. Albo trenował pod presją.
Co do przyjść to transfery były grzane. Trenta każdy wiedział. Huijsen? To samo. Mbappe saga jak telenowela. Także ten tego.....
1
@fenix1983 Raphinia mial lepsze statystyki ogółem. Lepsze w Lidze Mistrzów. I te statystyki dały 3 puchary. Wiec tu nie ma nawet dyskusji.
0
@DonCarletto No nie. Ale są podchody po kogos?
1
@Faro No uderzenie z dystansu ma lepsze niż cała nasza kadra.
1
@vangoor Tak samo śmieszne jak to ,że w jakimś klubie ktoś ma zapewniony pierwszy sklad.
Tu raczej nikt czegoś takiego mieć nie powinien i nie jest to coś co trzeba ogłaszać.
0
@Lionel_Messi10 Dasz linka?
1
@Faro On nie jest Laportą żeby wypychać zawodnika który nic mu nie zrobił. I to nie jego rola aby informować zawodników że mają odejść albo co klub planuje z nimi zrobić.
0
@Kondziubarca No jak ma mu zabrać jak dalej jest w zespole? Za co? :)
Będzie się w Probierza bawił?
4
Flick powiedział Ter Stegenowi że nikt nie ma pewnego placu. Ale mu dogadał....
Odejście kwestią godzin.
1
@DonCarletto Było już kilku którzy odmawiali a potem miękła im faja.
0
@Lanosss On nigdy w kadrze Hiszpani nie zagra. Tym bardziej z PSV. Nikt tej ligi na poważnie nie traktuje.
A sam Yarek ma 15 stoperów przed sobą.
0
@Starrk Że od wybuchu wojny Covid nie istnieje. Znaczy przestał być groźny z dnia na dzień.
0
@Maker0 I w przyszłym sezonie będę grali w CL. A nie Pucharze Myszki Mickey. Wiec tym bardziej dziwne przy tej kadrze osłabienie prawego skrzydła.
0
@directedbyfcb Kendry i Estavao to kalafiory co w 1 sezonie murawę będą w tv oglądać.
Gittens to piłkarz słabszy i lubiacy grać z lewej. A Neto przegrywał już rywalizację z Madueke.
@escarabajo
Może być taki plan. Tyle że James to częściej kontuzjowany niż zdrowy.
A Nkunku to żaden prawy napastnik.
1
@Roobo W sam raz na pierwszą linie frontu dla Januszy bez przygotowania. Szkolenie 5minut w namiocie i ogień.
0
@Comentateiro W sensie ze świeżo po przebytej chorobie ma mniej sił i odczuwa zmęczenie plus brak apetytu? Niesłychane co za okropne choroby teraz....
0
@Starrk Po Covidzie? To ile lat miałeś ten Covid?
0
@Lionel_Messi10 Coraz głupsze te plotki.
0
@marcin62 Zamiast się wziąć za coś na ich poziomie z repertuaru Zenka czy Skolima. To takie coś.
1
@Zoker No zgadza się. Na pewno Saka to inny kaliber. Ale też zdarzały mu się kontuzje. Więc pewnie swoje zagra + w rotacji.
Tak czy siak. Nie rozumiem tu Chelsea.
0
@AlexDark00 Wydziedziczy wszystkich. :)
2
@turhiay No Madueke liczby jako takie miał. Ale też to jest chłopak który ma 23lata. Więc przy Sterlingu i cenie w PL, to jest dobry deal.
3
@turhiay Jego zadowolenie to powinno być głównym celem naszej polityki.
3
Chelsea która ma 148 piłkarzy w kadrze. Sprzedaje Madueke, swojego prawego atakującego do swojego rywala Arsenalu.
Zostając w kadrze z jednym prawym atakującym Neto, który był jego zmiennikiem. I grając tam Nkunku którego chcieli sprzedać ale nikt się nie zgłosił. Genialna strategia transferowa u nich pod każdym względem.
0
Wystarczy że Rashford pofarbuje włosy na blond. Wtedy na pewno tu przyjdzie.
0
@MessiForeverTheBest No u Nas w kraju by go kochali za walkę z niżem demofraficznym.
0
@Gaucho Wystarczy sam Lookman.
0
@Aragorn33 Do tego Mendy wystawiony na sprzedaż. I Alaba który siedzi w szpitalu więcej niż gra.