1

@maroon Tak samo tam jest Lidl. Jak była Matka Boska.

1

@Comentateiro Magika jakiegoś. Znam jednego co by gościom portfele zajumał.

0

My powinniśmy od siebie jakiegoś emeryta Milanowi wcisnąć

0

@Zoker @Danny Gaucho A skąd ona wie jakie były wymagania? Dostala formularz gdzie musiała wymiary wpisać i kolor włosów?

1

@Gronek W sensie prawie za rok ktoś będzie o tym pamiętał?

0

@tbas No on opcje na pewno ma zweryfikowane. Rashford i Diaz byli sondowani już w trakcie sezonu. Różnica polega na tym że nikt nie wiezial kiedy będzie 1:1 i co możemy komu zaoferować.

0

@tbas No opcją był Diaz tyle, że my pieniędzy nie mamy aby Grosickiego zarejestrować.

1

@PatrychoO Lewy miał wychodne do 22. Się zwinął zanim impreza się rozkręciła.

0

W PSG teraz radość że o Superpuchar Europy będą z Totenhamem grali.

0

@Encore Może na Lecha postawił.

0

@Walpiano Stawiam że w przyszłym sezonie poleci ze stołka.

2

@Goralkov Prawda to jest taka że dostali w cymbał i tyle.
Marzenia o wszystkich trofeach legły w gruzach. I teraz zw następnym sezonie muszą potwierdzić swoją formę. Inaczej każdy o nich zapomni jak o jedno sezonowym wyskoku.

30

Dobrze ze te buraki z Paryża dostały tak w cymbał. Bo były już komentarze, że są jedną z najlepszych ekip w historii.

0

@Wiktoria13 Gakpo to się do tarcia chrzanu nadaje.

1

@Maker0 Są ludzie którzy rezygnują z większej kasy na rzecz Barcy. A nawet sami dopłacają by tu trafić.

2

@Encore No powinieneś wiedzieć że krytyka za samą postawę sportową to co innego. Była słuszna. Ale dziennikarze wymyślali takie historie, że w pale się nie mieści. I to oczywiste co Iga miała na myśli dodając sztab.

0

@Lionel_Messi10 Długo się w topie nie nagrał. Szkoda ze emerytura w tym wieku.

5

@Encore A co masz rozumieć? Krytykowali ja za wszystko. Nawet za to że źle dobrała sztab. A teraz ona triumfuje i może im pokazać duży palec.

8

Dużo lepsza opcja od Rasha czy Diaza.
Ale to marzenia ściętej głowy.

0

@Kozinho. Co najwyżej focha mogłaby strzelić.

0

@Pawlak1992 To się okaże.

1

@Danny Gaucho A kto będzie rywalem? Taksówkarz czy jakiś Youtuber ?

2

@Popitek12 Pełna demoralizacja podobno. Piccolo, chipsy i słodycze.

0

@Faro Olmo to na ten moment nie jest udany transfer.

A Casado owszem zagrał genialny sezon. Ale to jego pierwszy na takim poziomie. Do tego bez udziału w kluczowej fazie.

0

@Faro Patrząc na Twoje przewidywania odnośnie Fatiego. I tego jak powinien klub postępować.
To szanse tego chłopaka zmalały.

0

@Gibbon_FCB Oby udało się sprowadzić kogokolwiek z nich. Bo oboje mają swoje zalety jak i wady. Więc tu akurat zależy kogo spytać.

Taki Alemany mial dźwignie i mogli spokojnie kupować plus rejestrować.
Trzeba było dać za kogos 60? To dawał i tyle.
I tak samo by zrobił Deco z Nico gdyby nie problem z rejestracja.

0

@Czajka90 Do ich trenerów we wszystkich ligach nie mają zaufania.

0

Rok ,dwa i Yildiz sam będzie z tamtąd uciekał byle dalej.

1

@Czajka90 Kluby Serie A w kółko zatrudniają tych samych trenerów zwolninych z innego Wloskiego klubu I liczą , ze tym razem się uda.

6

@bartekvisca Różnica polega na tym że barber musi umieć ogolić Ci też brodę. A fryzjerka Agnieszka brody nie goli.

A po drugie nikt nie każe Ci chodzić do Barbera. To tylko Towja decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?