0

Taki mecz, a człowiek na 6 do roboty musi wstać, ehh. Będzie trzeba przekoczować do 14 :D

0

@BarcaaVEB Finał na Astralis i porażka po wyniku 14-7 po stronie CT na Trainie dalej boli...

3

Nie rozumiem G2. Przegrali 3 albo 4 rundy tym wejściem na A, a dalej to duszą. Brak pomysłów i nerwy chyba już dają o sobie znać

0

@Encore Aimowo wyglądają strasznie blado

4

Po co ten Jackz zeskoczył XDDD

1

@Cyzix Jeśli Niko się obudzi to Simple podkręci śrubę jeszcze bardziej :D Simple jest nie do zatrzymania w formie. Dla mnie 2:0 się to skończy

0

Nie no Navi to bierze 2:0. Simpla w takiej formie nie da się zatrzymać

1

@tristan87 Niech to będzie początek czegoś pięknego, bo ile można znosić te upokorzenia

0

@Woland10 gol to gol, choćby strzelił z 0.5 metra schylając się do piłki jak to się robiło za dzieciaka żeby ośmieszyć przeciwnika to nadal jest to gol. Przypierdalanie się tak na prawdę o nic XD

1

@Rewolucja123 Odpalił się jak szalony, same hedy daje xD

0

@Transu96 Nie do końca, można chyba tak raz zrobić (wychodzi na to, że 0 prób=1), po tym już się nie da, kolega miał tak samo i już nie może do przyszłego tygodnia.

Ale najlepsze jest to, że przy braku prób punkty z Rivals się nie nabijają i tak na prawdę gramy o nic XD Cyny gejm

3

@bleble123 Osobiście wiem, że Messiemu się ta złota piłka należy, ale jako Polak bardzo chciałbym żeby wygrał Lewandowski. Został oszukany rok temu, głupotą w sumie jest nie przyznanie tej nagrody za 2020 rok. Tak ciężko byłoby przyznać dwie nagrody na jednej gali?

2

@TylkoBarca7273 Szkoda, bo uwalili kupon w najgorszy możliwy sposób ;p

0

Jak to jest, że prawie miesiąc przed galą wychodzi informacja kto wygrał i ten ktoś jest o tym informowany? Tam pracują jakieś ameby czy jak

0

@Esteban_ No bez kitu XD A kurs 1.40 to żal było nie dać na podbitke :v

0

@TheNekro94 To niech zamówi pizze i kupi whiskey, wszystko jest lepsze niż chęć odkucia się i dawanie zarobić bukmacherowi xD

0

@max1982 Najgorsze co może być w obstawianiu to chęć odkucia się. Odpuść sobie jak nie idzie, szkoda kasy, kup kwiaty kobiecie, zabierz na kolację albo do kina za te 100 zł

2

@Chalabala Mes que un club to już tylko puste hasło, które nic nie znaczy

0

I w pizdu wylądował. Wiedziałem, że złapie kontuzje znowu, ale żeby tak szybko? Szkoda chłopaka, tam już psycha robi ostry przysiad u niego zapewne i raczej nic z niego nie będzie, a na pewno nie w Barcelonie.

2

Dzięki psg frajerzy za uwalenie kuponu, który ratował Ajax. Ehh

0

Co się dzieje z Milanem w LM? Presja ich zjada czy co? W lidze cisną ostro, a w LM taką srakę mają jak juniorzy jacyś

0

@clyde A daj spokój z tym paliwem. W moim wypadku w ciągu roku cena jaką muszę zapłacić za gaz i benzynę na rozruch wynosi prawie 100%... A będzie jeszcze gorzej

7

@Rust_Cohle Wg mnie lepiej z napędem. Bez to taka pół konsola jak dla mnie. A tak to zawsze możesz później odzyskać jakiś hajs z gier, które przejdziesz i nie kolekcjonujesz

0

@dafik85 Obecnie to, że Lewy ładuje gola za golem nie jest niczym nadzwyczajnym. Jakby Messi strzelił hattricka w lidze to sam bym się zdziwił :D

0

@eXi Średnio :D O ile w ogóle tam zagramy

0

@dawidor9 Tyle, że za rok 2022 gala raczej odbędzie się dopiero w styczniu 2023, bo wcześniej jest mundial (cudowny czas na taką imprezę XD) i on będzie miał ogromne znaczenie.

1

@Stasiuburza @AllBundy ja mam czysto Wolfsburg :D

1

Akurat jak dałem wygraną Chelsea i 1.5 gola w meczu to nie mogą wcisnąć drugiej. Klasyka

0

@Hubert102 Jest warty na pewno, grałem kilka razy na niego i jest bestią, ale nie wiem czy nie będzie lepszy na śpo. Charakterystyka podobna do Messiego, a Messi na śpo to zabijaka

2

@Hubert102 Di Natale na atak i w sumie na ten moment nic lepszego nie uklepiesz jak idziesz w jedną ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?