PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@kaamil1910 A czemu nie? Bez uprawnień też można jeździć przecież, a dzban co jeździ po pijaku albo jak łeb z 20 iq 100 km/h w mieście i tak by wsiadał. Zabrać wszystko razem z autem, auto na sprzedaż, hajs na jakieś cele charytatywne. Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem.
16
To co oni tam siedzieli, kawkę pili i ciastka jedli?XD Młody nie chce się zgodzić na warunki Barcy (i jego agenci) to droga wolna. Gość tak na prawdę nic nie pokazał, po prostu ma potencjał na bardzo dobrego grajka, ale bez przesady żeby taką pajacerke odwalać
1
@macio_944 Za tydzień jadę, oby mój wyjazd był wolny od takich kwiatków XDD
1
Ale to była forma mutant u Messiego. Rekord nie do pobicia za naszego życia na pewno.
0
@Ansufati123 na 100% w 2033 i Last Light, Exodus nie pamiętam
3
@marcin62 A w Metro jak przechodzisz przez pajęczyny i Ci po ekranie chodzą takie wielkie? Albo pająki, które umierają tylko od światła i musisz sie na nie patrzeć? To jest dopiero przeprawa XD
0
Ale to jest złoto XD
3
@PatrychoO Dla mnie w ogóle dla własnego dobra powinien zakończyć karierę i tyle. Blisko 30 lat, po zawale, nie wyobrażam sobie stresu rodziny jak Eriksen wybiega na boisko.. Mimo tego defibrylatora, który ma wszczepiony powinien dać sobie spokój.
1
@marcin000019 W samsungu mam to od dawna i to nie jest nic innego jak "wysoka jakość połączenia" czy coś xD
4
@kuz Ja już tęsknię. Za Bartomeu Messi był cały czas związany kontraktem, przyszedł Laporta i już tracimy Leo, ehh
0
@kaamil1910 Ojojoj :(
3
@DonMatteo901 No zgasił go jak peta :D
1
@Lub567 Pizza z kebabem
0
@Transu96 No teraz tak, dlatego lepiej brać konsole obecnie
0
@nvidd Trochę lepiej, ale mimo wszystko jeśli budżet jest ograniczony to lepiej pchać się w konsole albo szukać używanych części do PCta. 8 GB ram dzisiaj to za mało (nie wierzę, że granie ograniczy się do GTA V czy Wiedźmina :D) i 1650 też jakimś demonem prędkości nie jest.
Konsola albo składak, jednak mając 3000 i wybór to brałbym konsole.
1
@nvidd No Wiedźmin max 30 fps na niskich, GTA V na wysokich powinno pójść, ale fajerwerków bym się nie spodziewał. GT 1030 to karta dla biurowców, do grania się nie nadaje
2
@Bobo25 Ponieważ szczepienia są dobrowolne i nikt nikogo do tego zmusić nie może. Tak samo jak ograniczać i pozbawiać jakiejkolwiek wolności.
0
Z jakiego powodu przerwali mecz Cercle Brugge vs Beerschot? Orientuje się ktoś?
1
@don'T.R.I.P.e To tam jest tak źle z zakażeniami czy dmuchają na zimne? Skoro Euro odbyło się w miarę normalnie to czemu IO są pod znakiem takich chorych restrykcji?
1
@michal26 Nie zwracałem uwagi na ceny paliw jak nie miałem auta, w tamtym okresie nawet prawka :D Na początku pandemii były ceny takie jakie podałem wyżej
0
@Tomo1989 ponad rok temu było po 3.50 za benzyne, 1.50 za gaz, obecnie 5.80-6.05zł za benzyne, 2.80 za gaz XD Dramat co się dzieje z tym paliwem
1
@SuperPatsonFCB Ja nigdy nie odbieram tego typu numerów. Bo albo jest to bank i chcą wcisnąć jakiś kredyt albo poinformować o czymś co mam podane na aplikacji albo właśnie jakieś takie baby ciul wie od czego XD
Dla mnie może być to oszustwo, nigdy nie powinno się podawać takich informacji przez telefon wg mnie. Jak czegoś bardzo chcą i im na tym zależy niech kontaktują się mailowo albo wyślą przedstawiciela do danego miasta i niech łazi po mieszkaniach z papierami :D
1
@DonAndrzejos Marycha lepsza niż alkohol. Jak każda używka ma swoje wady i konsekwencje, ale widziałem zachowania osób po zielsku i po alkoholu i zdecydowanie jestem za 100% legalizacją. Nie ogromnych ilości, ale żeby karać ludzi za 1g rośliny (nie mówię o podlewanym syfie u Sebka z bloku) to dla mnie śmiech na sali.
0
@tomek8756 No idioci xD
0
@Peszko07 A jeśli zaszczepieni zaczną chorować to co wtedy? Pod ściane i rozstrzelać?XDDDDD
3
@DonMatteo901 Niech sobie nawet i jedzie 350, ale za ten telefon w łapie i ułożenie ręki na kierownicy to zabrałbym prawko dożywotnio, a nie za samą prędkość xD Nic mnie tak nie wkurwia jak lansowanie się tym ile ma się na liczniku.
I nie mówię, że zawsze powinno się trzymać kierownice na godzinie "14:45", bo jest to niewygodne i niepraktyczne np w mieście kiedy trzeba co chwile redukować bieg, ale przy 120km/h + to jedyne prawidłowe ułożenie dłoni.
1
@MesQueUnClub_87 Ideolo w dzień, ale nie w nocy na kołderce, panie xD
0
@Ghotti Ja benzynę tankuje raz na jakieś 1000 km teraz, także nie odczuje tego za bardzo tak czy inaczej.
2
Fajne to paliwo u nas, 98 już za 6.05, 95 za 5.80 u mnie xD Dobrze, że gaz się trzyma między tym 2.50-2.60 zł :D
1
@MesQueUnClub_87 Ja akurat mam pracę fizyczną, w ciągu roku spadłem 20 kg z wagi i nie wiem czy to przez to, że metabolizm mi się ustabilizował, bo miałem dietę i nie zapycham się jedzeniem jak wcześniej czy przez to, że coś mi jest i o tym nie wiem jeszcze. Niby mam teraz idealną masę do wzrostu i mam dużą nadzieję, że to będzie stało już w miejscu, a może uda się przytyć te 2-3kg chociaż, bo jem dosłownie wszystko i nie trzymam jakichś sztywnych kalorii