PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pis może wygrać kolejne wybory czy już nie?
1
@PiotrR Stream World albo na Ipli, bo na otwartym Polsacie jest transmisja w TV.
0
@YeastMoss Ćpali jakiś gówniany towar z otrzymanych socjali i 500 +.
12
Jest jak jest.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/235465445_4513577395367662_1715851671370591729_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-4&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=XqfR_Jvxs-QAX9oBI7M&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=6191bc5493409135f41c3af10ddf9f9e&oe=613B594C
0
@LuisSalvano Jeden z błędów Barcelony: robienie transferów na podstawie przyjaźni z Messim. Kun wypada na długi czas, Messiego nie ma. To niezły transfer przyjaźni XD Plus tego, że odszedł to to, że takie rzeczy się skończą (oby)
0
@1daytodeath Nigdy nie miałem problemów z bukmacherką. Lubię sobie obstawić dla zabawy jakiś kupon, czasami się coś wygra, a jak trwa dłuższa passa porażek (na przykład 5-10 kuponów po 10 zł w jakimś dłuższym odstępie czasu) to odpuszczam i nie ciągnie mnie do tego. Od fazy pucharowej Euro obstawiłem może 2 kupony i dodatkowo za darmo z jakiegoś bonusu na stronie ;d
6
@Encore A gdyby Barca nie była zrujnowana finansowo to u nas dostałby ze 2x tyle pewnie i wtedy nikomu by to nie przeszkadzało xD
26
Aż boli czytanie niektórych komentarzy i wpisów na portalach społecznościowych od "kibiców" Barcelony. Obrażanie, wyzywanie Leo, mówienie, że się sprzedał. Lepiej żeby poszedł grać do Chin czy USA i zniknął ze światowego futbolu? Niektórzy na prawdę zapomnieli, że w dużej mierze dzięki niemu Barcelona jest jednym z najlepszych klubów w historii tego sportu.
Osobiście z miłą chęcią obejrzę jego poczynania w PSG. W przypadku pojedynku z Barcą oczywiście będę życzył porażki, ale poza tym niech wygrywa wszystko jak leci. Piłka zasługuje na to żeby Leo grał jak najdłużej na najwyższym poziomie.
0
@Cvzx A prawo w Hiszpanii czasami nie mówi o tym, że następna umowa od pracodawcy musi mieć przynajmniej 50% wynagrodzenia względem poprzedniej i Barcelony po prostu nie było na to stać? Zmęczył mnie ten temat ostatnio i w sumie nie wiem czy się coś zmieniło i czy w ogóle to prawda xD
0
@Cule1234 Boniek na prawdę reprezentuje coraz większy kretynizm XD Przecież Barcelona nie mogła Messiego nawet ZA DARMO zarejestrować, więc o czym on pieprzy?
0
@pt9 Kupić Barcelonę i zdegradować do najniższej ligi xD
2
@Pilka_jest_okragla To tak samo jak mieszkasz z rodzicami 20 lat, a potem zmieniasz otoczenie, mieszkanie i na początku też jest ciężko, po czasie się przyzwyczajasz i czujesz się szczęśliwy. Tego życzę Messiemu, szybkiej adaptacji i magii na boisku.
0
@Piotr777 Kiedy zrozumiecie, że prawo hiszpańskie zabrania kontraktowania zawodników nawet za darmo? Barcelona jako firma i pracodawca wg prawa musiała dać Messiemu przynajmniej 50% wynagrodzenia z poprzedniej umowy (czyli Leo zszedł o maksimum dopuszczalne), ale zadłużenie Barcy uniemożliwiało jakąkolwiek operacje? Obie strony chciały, ale się nie dało.
Chyba że coś się zmieniło w tych dniach i wyszły inne fakty o których nie wiem.
142
XDDDDDD dobrze jest, chłopaki dobrze robią, dobry przekaz leci
0
@MarioVeB! Może myśleli, że to wystarczy, a w ostatniej chwili la liga zablokowała każdą możliwość oprócz ogromnego długu po którym klub by zbankrutowal?
2
Ale kadry meczowe będą dziwnie wyglądały bez nazwiska Messi, jednocześnie z takimi gladiatorami jak Dembele, Pjanic czy Coutinho...
6
Mimo że sam nie lubię PSG to z chęcią Leo tam obejrzę. Trzeba zrozumieć, że to tylko piłka nożna. Oglądałem Leo w Barcelonie praktycznie od jego początków w 1 zespole i to zostanie ze mną do końca. Dzięki Leo i powodzenia dalej, kibice nigdy nie zapomną tego co zrobiłeś dla Barcy.
1
@macio_944 faza grupowa xD
2
@barcadreed wtedy na Camp Nou poleciała by cała świnia, a nie sam łeb :D
1
@Wojcio jeśli te pół piłkarza ratowało tyle razy dupe to strach pomyśleć co by robił Leo gdyby dostał normalny projekt sportowy bez jakichś Dembele czy Pjaniciow i z cyrkowcami w obronie
0
@Chakalaka nie ma opcji, że ta trójka będzie u nich z ogromnymi kontraktami. Chyba że PSG to jest ten romantyzm futbolu i nie będzie problemu w ich przypadku xD
0
@Criss18Barca A ja uważam, że to jedne z lepszych rzeczy, które spotkały ludzkość. Kwestia podejścia. Ja internet traktuje z ogromnym dystansem i nie traktuje go poważnie. Niestety wielu ma problem z odróżnieniem rzeczywistości wirtualnej od tej realnej. Jak kogoś bolą hejty pisane przez maćka2005PL to jego problem ;p
0
@Explode Ograniczony budżet w tym momencie, a 2060 daje radę jeszcze, niestety procek ją blokuje w praktycznie każdej grze w miejscach procesorowych. W przyszłym roku planuje zakup nowej karty.
1
@czółkovsky Kurde XD
@PatrychoO Powinno działać.
@Pawel13sz obecnie tez mam 2060 i nie widzę sensu zmieniać karty w tym momencie
0
Co o tym myślicie? Do tego dołoże RTX'a 2060 z obecnego PC i 2x SSD. W przyszłości przejście na 3060/3070.
https://www.x-kom.pl/lista/epn6ndjd6
0
@PolskiBarcelonista10 Obecnie gdziekolwiek by się nie powiedziało Lewandowski to będą wiedzieć o kogo chodzi, tak mi się wydaje. Lewy poza tym, że jest jednym z najlepszych piłkarzy jest też marką (jakkolwiek dziwnie to nie brzmi :D), która reprezentuje Bayern i Polskę na całym świecie
2
@Jankes94 Nie każdy musi się interesować piłką, ale fakt, przykre jest to, że dzieci od małego siedzą tylko w telefonie, laptopie i grają/oglądają. Przy jedzeniu muszą mieć odpalony jakiś filmik itd.
Sam w rodzinie u mnie obserwuje takie sytuacje, dzieci praktycznie cały czas mają telefon w ręce. Ja bym chciał tego uniknąć w przyszłości i nie uczyć moich takich zachowań, ale wiadomo, że jak znajomi będą mieli to on też będzie chciał i nie da spokoju :D Najważniejszy jest umiar, a to trochę wymknęło się spod kontroli jak się temu człowiek przyjrzy.
0
@kaamil1910 Tak mam prawko i nie raz przepisowa jazda ratowała dupe czy to przed policją czy wypadkiem. W sumie nie ma o czym z Tobą dyskutować skoro nie widzisz nic złego w zapierdalaniu 100 km/h po mieście XD
0
@kaamil1910 No to pogratulować :D Oby przy takiej prędkości jakiś pieszy ubrany na czarno nie wpadł Ci na jezdnię
1
@monciaak Płyta, procek, ram na pewno, do 2.5k powinieneś się zmieścić. Kartę bym zostawił, bo RTX 2060 to nadal bardzo dobra karta, sam ją mam i nie narzekam. Szukaj mocnej płyty, procka i pamięci, które w przyszłości nie ograniczą Ci karty jak ją wymienisz. No i zasilacz ze sporym zapasem mocy żeby kiedyś wsadzić coś pokroju 3070.
Przy okazji chyba błąd Ci się wkradł, wydaje mi się, że nie ma RTX'a 2060 w wersji 2GB :D