5

Te serwerowe chomiki dostają jeść?

4

Bawi mnie to, że ze zwykłego losowania zasranych grup robią galę jakby mieli zaraz noble rozdawać

0

@JohnA z mojej strony nie do końca, nie odszedł do największego rywala i nie wzmacnia rywala na krajowym podwórku

1

Szczerze wolałbym duet Messi-Ronaldo w PSG, ale gwizdy w stronę Ronaldo zawsze są mile widziane, a kibice United na pewno by nie odpuścili :D

Jeśli to na prawdę dojdzie do skutku i zobaczymy oficjalke to CR7 pokaże tylko jak bardzo małym jest człowiekiem i w sumie w tym wszystkim najbardziej szkoda będzie mi Fergusona. Takich rzeczy się nie robi Panie Ronaldo, to tak jakby Messi po epizodzie w PSG poszedł sobie do Realu.

0

@bartas97 I jeszcze w golfa można się nauczyć grać zawodowo, słyszałem, że mają tam dobrego nauczyciela.

0

@Jakchcesz BF jest za darmo już jakiś czas, bo 5 zł to żaden wydatek

0

@daniel32778 Ciekawe czy w takiej sytuacji Ci wszyscy co już chcieli się ustawiać na solo potrafiliby odróżnić internet od rzeczywistości i napić się razem piwa i pogadać.

1

@macio_944 I 30 fps na moim RTXie 2060 :D Byle DLSS było zrobione tak jak w Cyberpunku, wtedy wymaksuje z DLSS zbalansowanym i będzie pięknie.

I tak szczerze mówiąc mnie oczy trochę bolą od RT, za dużo tych odbić, światła i innego dziadostwa na ekranie się robi

14

Wstawanie o 4:30 po urlopie to wymysł szatana

4

@barcelonaLM Ci wszyscy co tak bardzo chcą tych wszystkich ludzi tu wpuszczać niech wezmą sobie ich pod dach, ciekawe czy będzie tak fajnie

3

@amanter Świetny trener, to co robi w Chelsea to czapki z głów. Ciekawe jakby poradził sobie w Barcelonie z obecnymi problemami i ogólnie naszą kadrą.

0

@albi Nie da się tak, ale zawsze możesz sprzedać grę na jakimś olxie zafoliowaną, za na przykład 70% normalnej ceny. Na 100% ktoś weźmie

0

@yoli Dokładnie, tym bardziej, że mecz w Nicei anulowany, a tam miałem X2 Marsylia XD No jak pech to pech

5

Niby sytuacja win-win, ale właśnie 400 zł przeszło koło nosa :)

0

Wznowią ten mecz we Francji czy co?

0

Odwołać mecz w Nicei, bo kupon umrze XDD

0

@LeoMessiah Też chciałbym wiedzieć

2

Niech ta Marsylia chociaż zremisuje xd

0

@LeoMessiah Też Atletico na kuponie, wymęczą 1:0 coś czuje

0

Superbet piękny bukmacher. Drużyna wygrywa 2:0 i meczyk szybko zaliczony :D

1

Sociedad brameczka, w końcu

3

Człowiek znowu zaufał United i znowu w ciula lecą, no co to jest za drużyna XD Nie obstawiłbym to pewnie wygrywaliby 3:0.

2

@NaFazieHitman u mnie kiedyś była spoko, obecnie syf. Smaku nie ma, ciasto nijakie, dodatkowo lubią sobie składniki mylić w zamówieniach xD jedynie sosy mają dobre

1

@amanter Jeśli by się rozwijał, trzymał formę i zapierniczał to jak najbardziej przy obecnym stanie Barcelony miałby szansę. Poza tym skład byłby bardziej konkurencyjny, a to zawsze jest potrzebne

13

18 lat, perspektywy gry w Barcelonie, spora kasa jak na ten wiek. Przecież to trzeba mieć ostro nasrane we łbie żeby jeszcze marudzić, tym bardziej że przy obecnym stanie tego klubu ma szanse na 1 skład xD Nie ma bardziej idealnego życia dla młodego chłopaka.

0

@Marcel99 Jeśli przez chociaż pół sezonu będzie nas tak męczył to jestem za.

1

@Rewolucja123 No ogólnie CS nie łączy się z internetem teraz. Jakieś problemy ze steamem

0

@Rewolucja123 Zaraz sprawdzę i Ci powiem

Edit: Ja mogę normalnie ;d

1

@ranger3120 Trafiasz takiego i masz pewność, że to rusek i za chwile odpali mu się 500 pingu

1

@norbi77 Na G2A na PC za 40 zł do wyjęcia. Już dawno się do tej gry zbieram i nie wiem czy warto ;p Może kiedyś ogram, bo za dużo tego mam obecnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?