PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Te serwerowe chomiki dostają jeść?
4
Bawi mnie to, że ze zwykłego losowania zasranych grup robią galę jakby mieli zaraz noble rozdawać
0
@JohnA z mojej strony nie do końca, nie odszedł do największego rywala i nie wzmacnia rywala na krajowym podwórku
1
Szczerze wolałbym duet Messi-Ronaldo w PSG, ale gwizdy w stronę Ronaldo zawsze są mile widziane, a kibice United na pewno by nie odpuścili :D
Jeśli to na prawdę dojdzie do skutku i zobaczymy oficjalke to CR7 pokaże tylko jak bardzo małym jest człowiekiem i w sumie w tym wszystkim najbardziej szkoda będzie mi Fergusona. Takich rzeczy się nie robi Panie Ronaldo, to tak jakby Messi po epizodzie w PSG poszedł sobie do Realu.
0
@bartas97 I jeszcze w golfa można się nauczyć grać zawodowo, słyszałem, że mają tam dobrego nauczyciela.
0
@Jakchcesz BF jest za darmo już jakiś czas, bo 5 zł to żaden wydatek
0
@daniel32778 Ciekawe czy w takiej sytuacji Ci wszyscy co już chcieli się ustawiać na solo potrafiliby odróżnić internet od rzeczywistości i napić się razem piwa i pogadać.
1
@macio_944 I 30 fps na moim RTXie 2060 :D Byle DLSS było zrobione tak jak w Cyberpunku, wtedy wymaksuje z DLSS zbalansowanym i będzie pięknie.
I tak szczerze mówiąc mnie oczy trochę bolą od RT, za dużo tych odbić, światła i innego dziadostwa na ekranie się robi
14
Wstawanie o 4:30 po urlopie to wymysł szatana
4
@barcelonaLM Ci wszyscy co tak bardzo chcą tych wszystkich ludzi tu wpuszczać niech wezmą sobie ich pod dach, ciekawe czy będzie tak fajnie
3
@amanter Świetny trener, to co robi w Chelsea to czapki z głów. Ciekawe jakby poradził sobie w Barcelonie z obecnymi problemami i ogólnie naszą kadrą.
0
@albi Nie da się tak, ale zawsze możesz sprzedać grę na jakimś olxie zafoliowaną, za na przykład 70% normalnej ceny. Na 100% ktoś weźmie
0
@yoli Dokładnie, tym bardziej, że mecz w Nicei anulowany, a tam miałem X2 Marsylia XD No jak pech to pech
5
Niby sytuacja win-win, ale właśnie 400 zł przeszło koło nosa :)
0
Wznowią ten mecz we Francji czy co?
0
Odwołać mecz w Nicei, bo kupon umrze XDD
0
@LeoMessiah Też chciałbym wiedzieć
2
Niech ta Marsylia chociaż zremisuje xd
0
@LeoMessiah Też Atletico na kuponie, wymęczą 1:0 coś czuje
0
Superbet piękny bukmacher. Drużyna wygrywa 2:0 i meczyk szybko zaliczony :D
1
Sociedad brameczka, w końcu
3
Człowiek znowu zaufał United i znowu w ciula lecą, no co to jest za drużyna XD Nie obstawiłbym to pewnie wygrywaliby 3:0.
2
@NaFazieHitman u mnie kiedyś była spoko, obecnie syf. Smaku nie ma, ciasto nijakie, dodatkowo lubią sobie składniki mylić w zamówieniach xD jedynie sosy mają dobre
1
@amanter Jeśli by się rozwijał, trzymał formę i zapierniczał to jak najbardziej przy obecnym stanie Barcelony miałby szansę. Poza tym skład byłby bardziej konkurencyjny, a to zawsze jest potrzebne
13
18 lat, perspektywy gry w Barcelonie, spora kasa jak na ten wiek. Przecież to trzeba mieć ostro nasrane we łbie żeby jeszcze marudzić, tym bardziej że przy obecnym stanie tego klubu ma szanse na 1 skład xD Nie ma bardziej idealnego życia dla młodego chłopaka.
0
@Marcel99 Jeśli przez chociaż pół sezonu będzie nas tak męczył to jestem za.
1
@Rewolucja123 No ogólnie CS nie łączy się z internetem teraz. Jakieś problemy ze steamem
0
@Rewolucja123 Zaraz sprawdzę i Ci powiem
Edit: Ja mogę normalnie ;d
1
@ranger3120 Trafiasz takiego i masz pewność, że to rusek i za chwile odpali mu się 500 pingu
1
@norbi77 Na G2A na PC za 40 zł do wyjęcia. Już dawno się do tej gry zbieram i nie wiem czy warto ;p Może kiedyś ogram, bo za dużo tego mam obecnie :D