0

@Encore Za to Granada pewnie do 0 przegra i uwali

0

Ah to Napoli, piękny to jest klub xd

1

Granada proszę o brameczke i będzie fajniusio

1

@Gaucho CR7 za czasów United dawno temu, wygrana na licytacji w ostatniej chwili. Niestety zapodziana gdzieś jakiś czas później :(

1

@Jakub1513 Zdrówko, chlejemy do upadłego

0

@Arkadio90 Jak to Cie pocieszy, to nie jesteś sam. Mi jedna walka na High League uwaliła na 350 xd

1

@FCBKUBANO Lil Masti z Brodnicką, a main event Natsu z Lexy

0

I jak zwykle jedno zdarzenie nie wchodzi XD Dzięki Brodnicka XD

1

@MontelQ Z tą różową latają filmiki po internecie jak coś

0

@draxidox Wydaje mi się, że mają ograniczony czas czy coś. Coś mi się obiło o uszy, że main event jest planowany na 23:30 no i właśnie się zaczyna.

0

@amanter Ma potencjał to fakt, ale skoro odwala takie akcje to droga wolna.

0

@amanter Te jego mięsnie mu mózg przysłoniły najwidoczniej. Niech sobie robi karierę gdzie chce, ale z takim podejściem oby jak najdalej od Barcy.

1

@cules100pro Japczan wygrał na punkty

16

Pięknie Japczan

2

@Kgorecki2500 Casemiro

1

@Pawel13sz Samemu bym tego nie włączył, ale ze znajomymi jest fajna zabawa :D

0

Taka walka powinna być bez parteru i na przykład 10 minut bez rund. Inaczej nie ma to sensu mając takich "zawodowców" xD

0

@MaziFCB Ja to bym ich nawet do bicia schabowych nie dał XD

1

@Fenyx Dzięki :D

@Castro Umiarkowane XD Wstyd zgona zaliczyć xD

4

@Fenyx Bardzo dobrze, więcej alkoholu wejdzie

0

@Norkusik Szczerze mówiąc z analizami średnio u mnie :D Większość co obstawiam to typowe chybił-trafił i granie na teoretycznie faworytów, wczoraj 260 zł tak weszło, a dzisiaj nie jest kolorowo xD

0

Obstawianie la ligi w tym sezonie nie ma sensu. Bramek jak na lekarstwo w większości meczy, Sevilla utopi kolejny kupon :(

4

@MesQueUnClub96 Kupon siada, najważniejsze xD

5

Arsenal 3 porażki, póki co 0-8 bilans bramek w lidze. Jasny gwint, jak Arteta nie poleci zaraz to on ich spuści z Premier League

0

I gitarka, 15 minut, pierwszy mecz na kuponie zielony xD

0

Boruc jak w 2006 z Niemcami

1

I tak szczerze jest ktoś ciekawy na rynku na kogo Barca może sobie pozwolić?

0

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale na Euro Węgrzyna słuchało się spoko, robił klimat, ale z biegiem czasu jego akcent i głos stał się dla mnie strasznie irytujący

1

Prosta noga, ryzyko groźnej kontuzji, a ten pieprzy, że nie na czerwoną. Co z tego, że nie widział? Jak ktoś kogoś połamie mając zamknięte oczy to też ma dostać tylko żółtą?

5

Te serwerowe chomiki dostają jeść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?