0

@Quavosk Skuteczne? Jakieś dane na ten temat? Bo Niedzielski bodajże stwierdził, że obecne szczepionki mogą być nieskuteczne biorąc pod uwagę nowe mutacje wirusa.

3

@Striker Ale przecież te limity osób nic nie dają. Jak chce sobie sam mecz oglądać czy cokolwiek innego, stadion to tylko przykład to włączę sobie TV. Jak chce się piwa napić sam to nie będę szedł do baru specjalnie żeby się go napić w samotności tylko zrobię to w domu. Zabierają nam całą wolność, rozrywkę, a wielu tu jeszcze broni i stara się argumentować sens tych obostrzeń.

1

@Striker To jak pójdę na mecz ekipą parunastu osób (znajomi, rodzina) to mamy się rozmieścić po całym stadionie? :D Przecież te zakazy zgromadzeń to głupota, jakoś w sklepie nikogo to nie obchodzi

6

Sama prawda. Te wystąpienia Niedzielskiego i Morawieckiego mają taki sam sens jak zakładanie majtek przez panie lekkich obyczajów. Jaki ma sens zamykanie np Dolnegośląska, kiedy Lubuskie jest normalnie otwarte i ludzie z tego zamkniętego województwa mają dosłownie 30-40 minut jazdy drogą ekspresową i mogą sobie tam pojechać do fryzjera czy zrobić cokolwiek innego. Sklepy budowlane, meblowe u mnie są zamknięte, ale jeden jest otwarty (nie wiem na jakiej zasadzie to działa szczerze XD). Jest o wiele mniejszy od Castoramy i uwaga, co tam się dzieje? kolejki po 20-30 osób. Ludzi tyle jak w Lidlu po karpia w grudniu, ale władza ma to w dupie. Kolejna sprawa to szczepionki, które nie wiadomo czy w ogóle działają i czy będą działać.

O restauracjach nawet nie mówię, wystarczyłby limit osób w lokalu i po problemie, ale po co? Niech rosną długi, komornicy będą mieli co robić.

Zamiast sobie uzmysłowić, że lockdown gówno daje, zmienić strategie, nie wiem, dać ludziom to co mieli wcześniej, przykładowo otwarte stadiony. Nawet do 50% miejsc, tak jak to się zaczyna dziać w innych krajach, ALE NIE, u nas twardo lockdown, pół Polski otwarte, pół zamknięte, pod koniec maja zamkną znowu wszystko w pizdu, w lecie otworzą, na jesień kiedy grypa szaleje znowu zamkną i tak w kółko.

Czacha dymi gorzej niż w momencie kiedy człowiek próbuje sobie wyobrazić wielkość i ewentualny koniec kosmosu/wrzechświata.


1

@Colin94 Btts lub bramki bym grał

0

@Czarny19 A Way Out. Sam ogrywałem z dziewczyną, która też nie za bardzo umie grać w gry. Jest to przygodowa gra akcji, nie ma dużo krwi, momentów jakichś odrażających też nie pamiętam żeby takowe się pojawiały. Polega na pomaganiu sobie nawzajem w ucieczce z więzienia, dzielony ekran, 10h fajnej zabawy :D No ale są momenty gdzie trzeba postrzelać.

Oprócz tego jeszcze Human Fall Flat mogę polecić, bardziej logiczna gierka. Polega na tym żeby pokonywać różne przeszkody w kooperacji oczywiście i przechodzić kolejne poziomy. Też dobre kilka godzin zabawy.

4

@adambądkowski93 To w ilu krajach w końcu jest Euro? Bo już się pogubiłem xD Szkoda, że nie ma możliwości zrobienia tylko w dwóch państwach, piękny to był klimat.

8

@itmustbejoke bez przesady, ta jego reakcja to jakiś żart xD jestem pewny, że gdyby to był Pique to nic by Koeman nie zrobił. A wiemy, że też lubi pobiec w dokładnie taki sam sposób.

1

@tomasz.s94 oby, bo gość jest cienki jak siki pająka

0

@FcBforever221 :( szkoda. A pewnie nie da się wykupić dostępu na jeden mecz.

0

Szybkie pytanko. Nasz mecz z Atletico będzie na Eleven czy C+?

0

@Kgorecki2500 Jaka by nie była decyzja, co by sąd nie zrobił i tak w końcu ktoś by go dopadł w jakiejś ciemnej uliczce i zaszlachtował jak świnie. Dla niego nie ma ucieczki, bo każdy zna jego tożsamość, wygląd, pewnie i adres(y) zamieszkania. Wariatów na tym świecie nie brakuje i ktoś prędzej czy później sam by go osądził. A pewnie wielu chciałoby zostać "bohaterem" dodatkowo.

5

@Kgorecki2500 Tyle, że jak go uniewinnią to wg mnie prędzej czy później to całe BLM i inne ścieki dokonają na nim samosądu. Jednym słowem gość jest spalony i w tym kraju sporo nie pożyje przez ten cały syf. A na pewno o spokojnym życiu może zapomnieć.

1

@Vebrol Poka linka jakiegoś

0

@Wittgenstein Gameplay, fabuła, przynajmniej 50-60 fps, grafika. Dla przykładu do W1 nie miałbym problemu wrócić mimo grafiki już mocno przestarzałej, bo jest tam zajebisty gameplay (wg mnie) i piękna fabuła. Takie serie jak Max Payne także. Cudowne gry na które obecnie mało kto spojrzy właśnie przez słabą grafikę.

0

@gontex Chyba, że tak :D Myślałem, że chodzi o Twoje auto.

5

@LR9 To ja już wolę żeby PSG wygrało niż ten zeszmacony Real z Perezem na czele xD

0

@gontex Nie lepiej zadzwonić do pobliskiego mechanika lub się tam doczołgać i mieć info od kogoś kto spojrzy w to auto?xd

3

@itmustbejoke City, ale w sumie fajnie by było jakby Tuchel z Chelsea wygrali LM, najlepiej w finale pokonując PSG.

1

@rafik300010 A tu cyk socios podpisze, że są za superligą XD I co wtedy Laporta zrobi? Powinien od razu odejść od tego pomysłu. Przynajmniej na obecny moment

0

@LuisSalvano po tych gadkach, że jest szczęśliwy w PSG i nie martwi się o nowy kontrakt?

0

@Szicek10 to akurat byłaby porażka :D

1

Real przegrywa mistrzostwo, odpada z LM, Perez do dymisji. Oby ta wiosna była tak piękna :D

0

@Norkusik Obecnie jedynym plusem tej Superligi może być własnie to, że MŚ w Katarze staną się maksymalnie nieatrakcyjne. Ale to żeby nie pojechali tam najwięksi piłkarze świata to już pewnie dużo roboty w papierach i w ogóle w przepisach. Wyższa szkoła jazdy.

0

@Norkusik Haha, a tak narzekali na napięte terminarze. Wystarczyło pokusić hajsem xD Teraz jeszcze bardziej gówno mnie obchodzi ile taki Kroos zagra meczy w sezonie. Niech grają nawet 120 po 90 minut za taką kasę. Sami tego chcą i wiedzą na co się piszą.

0

@IronSanHybrid Jeszcze tego brakuje żeby wprowadzili krótszy czas gry, zmniejszyli rozmiary boiska i najlepiej zmiany w locie. Wtedy to już na pewno byłoby atrakcyjne.

0

@parpe Ale dziwisz się im? Przecież taka Atalanta czy Sevilla nie grają złej piłki i wg mnie na ten moment powinny być zamiast śmiesznego Juventusu czy Arsenalu i Tottenhamu. Tu chodzi tylko o przychody. Juve jest tam chyba tylko ze względu na przychody jakie może wygenerować (Ronaldo). Obecnie tam chodzi tylko o kasę i nie ma to nic wspólnego z odbudowaniem piłki nożnej jak to mówi Perez. Śmiem twierdzić, że nie będzie to zdrowa rywalizacja, a dogadywanie się między prezesami klubów. Jeśli tworzą Superligę w tym momencie to niech wezmą kluby, które NA TEN MOMENT są w najlepszej formie i na to zasługują. A potem po prostu kwestia spadków i awansów. Takie jest moje zdanie obecnie na temat tej ligi.

9

Są też głosy, że Mourinho został zwolniony, bo sprzeciwił się braniu udziału w superlidze. Ciekawe ile w tym prawdy.

0

@Neymarinho Mbappe do Realu, a Neymar i tak ma grania mniej niż więcej. Zarobi jeszcze swoje przez 2-3 lata i wróci do Brazylii jak dla mnie.

0

@tomek8756 Bayern nigdy nie potrzebował takich pieniędzy, a PSG po prostu ma takie pieniądze jakie tam oferują.

Koniec końców i tak dołączą jeśli chcą się gdzieś liczyć w piłce. Niestety to nieuniknione dla takich klubów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?