PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb Kluby same ją tworzą. Przecież Perez jest tam prezesem, a prezes Juve wiceprezesem bodajże. Gdyby to było w uzgodnieniu z UEFA czy FIFA lub oni sami by to robili to nie byłoby tej wojny obecnie.
0
@VamosRakieta Wątpię jeśli zarządzają tam prezesi klubów. Mogą być wałki gorsze niż oglądaliśmy w LM, ale czas pokaże. Na ten moment to tylko skok na kasę i dymanie kibiców, którzy chcieliby oglądać LM z Barceloną, Realem, United itd. Czyli klubami z piękną historią. I jeśli Superliga dla tych najlepszych to co tam robi taki Arsenal?
2
Piękna to była piłka nożna, nie zapomnę jej nigdy. Szczególnie ta Pepa Guardioli i MŚ wraz z Euro na przestrzeni 2006-2016.
Nie wiem jak można być za tą superligą. Niech mi ktoś wytłumaczy jaki to ma sens? Na prawdę zawsze trzeba popsuć coś co działa dobrze i lecieć za hajsem? Gdzie teraz są Ci co narzekali na napięty terminarz? No chyba, że im pasuje wykluczenie z LM i rozgrywek krajowych dla tego jednego tworu. Tego im życzę.
0
@messi564 Tylko jakim prawem prezesem tej ligii ma być prezes Realu Madryt?xD
To wszystko śmierdzi na kilometr. I mam nadzieję, że UEFA nie tylko straszy, ale i podejmie działania i faktycznie wykluczą z LM te kluby, które tam zagrają, nawet Barcelonę. I niech federacje też anulują obecne sezony dla tych klubów, które wyraziły zgodę, a co? W dupie się przewraca, tak narzekają na napięty terminarz, ale jak hajsu sypną za jakąś gównoligę to od razu lecą xD
Nie mówię, że to nie może być dobra opcja za X lat, ale obecnie wywoła to masę kontrowersji i nudy tymi samymi meczami dla zwykłego kibica. Nie można było na spokojnie się dogadywać, nawet z UEFA czy FIFA i zrobić coś wspólnie tylko oczywiście jak zwykle hajs jest najważniejszy. Idź pan w chuj z taką piłką nożną. Chyba na prawdę będzie trzeba zainteresować się jakimiś niższymi ligami, bo to one będą miały najwięcej sensu jak tak dalej pójdzie.
0
@socha tyle, że w meczu z nami Real miał pomoc, która grając razem jest świetna. I to zrobiło największą różnice
0
@Witekk10 Lyon, Real, Villareal, Inter i do tego mam Leicester
A na drugim kuponie został Ajax, Celta Vigo 1.5 gola, Betis i Real
0
@ArterkHD Na to licze, duzo akcji maja
0
@ArterkHD Mi jak na razie Ajax psuje :(
2
@gumaz Hotel Mumbai
0
@Dundersztyc Jednego masz na awatarze jedynie, ewentualnie jak patrzysz w lustro. Dawanie drużyn do takiej super ligi za zasługi jest śmieszne. Skoro ona teraz powstaje to niech grają tam drużyny, które obecnie najlepiej się prezentują i co rok jakaś modyfikacja. Czemu słabsze teamy, które obecnie grają zajebistą piłkę i ogrywają tych gigantów mają być pokrzywdzone?
0
@Hanok Wiedziałem, że jak Arthur wchodzi to kupon pójdzie do śmieci i że nawet remisu nie ugrają. Po jego pierwszym kontakcie z piłką (i stracie oczywiście po 3 kółeczkach) złapałem się za głowę co ten gość odwala. On serio myśli, że jest drugim Xavim :D
0
@Black_Wolf Największych i pewnie tam będzie Juventus, które kopie się po czole. I będzie tam tylko ze względu na nazwisko Ronaldo XD To niezła super liga
0
@Pawlak1992 Zostawienie go tam to będzie strzał w kolano. W sumie już teraz powinien polecieć. Oczy mi krwawiły jak oglądałem ten Juventus
0
United juz zaczyna grę na nerwach XD
0
Ale ten Morata jest słaby, nie mogę na niego patrzeć
4
@amanter Ymappe Lotę
0
Brawo Mbappe :D
0
Mbappe ratuj mój kupon
1
@macio_944 Tak, wspominał już o tym. Bardziej chodzi mi o to, że do tego czasu zostanie w Barcelonie dzięki Laporcie, a nie będzie grał w jakimś PSG czy City.
1
@Japonk Z mojej czystej 1 też
0
Ja rozumiem, że PSG w lidze ma ciężko w składzie, ale grają o mistrzostwo i z 13 drużyną w tabeli męczą się niemiłosiernie, ehh. Ciężkie jest życie kogoś kto obstawia kupony xD
0
@macio_944 Czuję, że Messi dzięki niemu zostanie tutaj do końca kariery
14
@Kengo Umniejszają, a jak wygrali to sami zrobili przejazd autobusem po mieście i kibice się cieszyli jak głupi xD
0
Nadal go chcecie w Barcelonie?xD
0
@LuisSalvano A Neymar wpada na meczyk?
1
@Jacu327 Na to wychodzi, aczkolwiek są wyjątki, niedawno był jeden hehe :D
4
Dziki jak zwykle w punkt, to co się dzieje w tym kraju to dramat. Ja nadal nie umiem pojąć czemu do cholery restauracje dalej są pozamykane i w ogóle biznesy ludzi upadają, bo rząd tak chce. Jeszcze rok temu można było te obostrzenia zrozumieć, była panika, strach, ale teraz to już jest śmieszne. Wirus jest i z nami już pozostanie, a te barany powinny jak najszybciej odejść od władzy i znaleźć się w więzieniu za to jak niszczą kraj.
0
@Jacu327 Ja dostałem tydzień xD
0
@Rust_Cohle Ja coś takiego dzisiaj
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTA2MDc4NDgwMDrhcBFJiwCiy-5JQPU%3D
0
@Rust_Cohle Nie ma to jak nocka w piątek ;__;