1

@joloskyy Ludzie, którzy mają inne upodobania są nieszanującymi futbolu dzieciakami, ok xd

0

@macio_944 Bardzo mnie to ciekawi jakie wymagania będą. Czy RTX 2060 da radę chociaż na tych wysokich w fhd i stałych 60 fps.

Stawiam na GTX'a 1080 i i7 6700 w zalecanych.

1

@macio_944 FIFA to zręcznościówka, kto lepiej umie robić tricki to wygra. Gra piłką, taktycznie praktycznie nie istnieje niestety. Wolę FIFĘ od PESa, ale ostatnia na prawdę dobra FIFA to była 17. Nowości jak fut champions, o wiele mniej kart specjalnych z dupy dla jakichś no nameów. A mi akurat w PESie nie podchodzą ruchy zawodników i ogólnie fizyka. To już jest kwestia gustu i upodobania. Lecz zawsze najlepsze wspomnienia zostaną mi z gry od Konami, świetna kariera jednym zawodnikiem przede wszystkim jak za małolata strzelało się gole Barcelonie w LM swoim zawodnikiem :D

Całe szczęście daje sobie spokój w tym roku z grami związanymi z piłką nożną, szkoda nerwów, kasy i czasu. Są lepsze premiery przed końcem 2k20 ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tristan87 A temu co podobno nazwał go małpim skur... ile? I czy wgl to prawda czy Neymar sobie tak o to rzucił w emocjach?

0

Dał wiele, ale jego czas w Barcelonie minął. Czas skończyć to kółko wzajemnej adoracji, gre na podstawie przyjaźni, zrobić mu godne pożegnanie i szukać następcy.

1

@PatrychoO I wszystko spoko, za chwilę RTX serii 3000, nowy Xbox i PS5, każdy znajdzie coś dla siebie. Sam zastanawiam się nad kupnem 3070, a nowej konsoli wraz z FIFĄ 22 za rok.

0

@ini_barca Pooglądaj powtórki meczów Realu i sam wyciągnij wnioski XD Ale pajacerka tu się odwala xD I nikt bardziej się tu nie ośmiesza niż wyżej przez Ciebie wymieniony i szanowny i jakże słowny Janiama :v

0

@LuisSalvano Tak mam, powtórki meczów, analizy ekspertów. Myślę, że to wystarczające żeby stwierdzić, że byli ciągnięci za uszy. A na takiego Goretzke nie ma nic, dopóki nic nie wyjdzie to gość jest czysty i tylko pozazdrościć takiego progresu. Myślę, że większość facetów chciałoby tak wyglądać.

1

@LuisSalvano A masz jakieś papiery, dowody na to, że się czymś szprycuje? Koledzy wyżej już napisali czego potrzeba żeby zrobić taką sylwetkę. Widzę masz ogromny problem z akceptacją czyjegoś zdania i na siłę próbujesz udowodnić swoje racje XD

1

@LuisSalvano Wystarczająco żeby nie snuć jakichś durnych teorii spiskowych, poza tym nie ma dowodów na to, że się czymś szprycują także są czyści na ten moment. Badania nic nie wykrywają, kontrole antydopingowe także.

36

@LuisSalvano Naszprycowanych xd Ciężka praca, ambicja i dbanie o siebie to szprycowanie, zapiszę sobie

2

@Majkel12 Cieszę się, że nie skuszę się w tym roku na to :D Najbardziej to i tak bawi mnie Bale z 88 pace, a Gnabry z 82 XD Golfista nie gra praktycznie w ogóle, ostatni sprint to on zrobił chyba 3 lata temu w LM, a ma w sumie lepsze statystyki od gościa, który wygrał wszystko. Gnabry z 82 pace na skrzydle jest bezużyteczny :v

2

@ksobi "chcemy zarabiać tyle co mężczyźni" :v

5

@Hawajczyk Gol to gol, reprezentacji teoretycznie też się nie wybiera tak jak się podoba. Gratulacje dla Ronaldo, oby wbił więcej niż 109 bramek i był na szczycie w tej klasyfikacji. Chcę za życia oglądać bicie takich rekordów bez względu na barwy którym kibicuje i bez względu na to kto te rekordy pobije.

1

@IronSanHybrid Nie będzie raczej, pogodzili się, a była też mowa, że tylko w przypadku wygranej Amadeusza będzie kolejna walka. Ale nokaut piękny, dla mnie walka wieczoru, a nie cyrk Popka i Stiflera :D

0

@MESSIah16 Siłą mnie nie zaciągną na ten syf xd

4

@TheNekro94 Trafiłem na kilka takich, zabiegałem, chciałem, mogły mieć wszystko, nie chciały, teraz są same, a ja trafiłem na skarb, który mnie docenił. Karma wraca, dobro także, ja układam sobie życie, a one dalej same na studiach czy dorywczych pracach :D

2

@Ghotti Jeśli Milik trafiłby do Barcy to chyba na zasadzie jakiegoś przekrętu jak z Douglasem, bo na pewno nie za umiejętności xD

0

@Bogan Finansowo i tak ugrają sporo, bo jego chora pensja odejdzie razem z nim, a jak ktoś wierzy, że City jest gotowe dać 3 zawodników i 100 mln to nie wiem w jakiej bajce żyje xD Szejki to nie kretyni co kupią sobie Messiego jak w fifie i będzie super, na pewno widzą co robi i jaki durny ma charakter. Oj jestem ciekawy co biedny Leo zrobi jak trafi na prawdziwy zarząd z krwi i kości, który nie da sobą pomiatać

6

@Dani13 Nie wygląda na szczęśliwego xd

0

@JohnConstantine1899 Barca może sobie chcieć, ale teraz ciężko będzie wyjąć kogoś młodego z perspektywami do tego syfu jaki zrobił Bartomeu i teraz robi Messi.

1

@AdiBarca87 Co wy macie z tym Guardiolą? XD Z takiego gówna to nawet on by nic nie ulepił, a cała drużyna pod Messiego jest bez sensu już.

10

Messi zachowuje się jak dzieciak XD Tak psuć wszystko co stworzył, masakra. Z pokornego, skromnego faceta zmienił się mentalnie w dzieciaka, który tupie nóżką jak nie dostanie tego czego chce. Dawać te 200 mln i niech idzie, nikt nie jest wyżej niż klub. Tragiczny zarząd to jedno, ale takie zachowanie ze strony zawodnika nie powinno być dopuszczalne.

17

@itmustbejoke Kapitanem wtedy był bodajże Casillas, także nietrafione usprawiedliwianie opaski dla Messiego :D

0

@BarcaInfo Wg mnie Mats, drugi Pique

0

Ta sprzedadzą Messiego i kupią Neymara za astronomiczną kwotę i będzie zarabiał 50 mln +. Wyjdzie wtedy na to samo z budżetem i przez kolejne kilka lat Barca nie będzie w stanie budować składu, bo jeden zawodnik znacząco obciąża budżet. Odejście Messiego powinno być równoznaczne z tym, że za jego płacę będą w stanie opłacić 4-5 zawodników i tylu też ściągnąć za kwotę, którą otrzymają. Ale z tym półgłówkiem Bartomeu pewnie kupią 2 zawodników po 200 mln, dadzą każdemu po 40 mln wynagrodzenia i koło fortuny dalej się kręci.

Niech ten Messi w końcu coś powie, ile można czytać takie brednie

2

@magic10 Pique XDDDDDD

1

@macio_944 Mafia Remake listopad? A nie 25 września czasami? :D

0

@BarcaInfo Ale piękny Amigo. Przypomina mi jednego z bohaterów Breaking Bad, z początków serialu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?