PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuraJack To też może być problem, zatrudnianie ich dobrego kolegi z dawnych lat :/ Tylko kto tak na prawdę wepcha się w to bagno i na prawdę z serduchem i chęciami podejdzie do sprawy, a nie do zarobienia sobie grubych milionów za rok kontraktu
1
@BarcaInfo Mam wrażenie, że Abidal dostał posadę za swoją smutną i bardzo ciężką przeszłość, a nie za wiedzę i kompetencję.
Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.
1
Wg mnie przyjdzie Pochettino, gość, który w sercu ma Espanyol i wpadniemy w jeszcze większe bagno XD Już lepiej dać szansę Xaviemu na ogarnięcie tego syfu, ale za rok, jak obecny zarząd sobie poleci daleko w pizdu. Każdy rok z tymi ściekami będzie stracony
0
@krzakov Ale tu nie Messi jest problemem. Tu ściek Bartomeu, jego wspólnicy i słabi trenerzy bez jaj są problemem. A za trenerem idzie brak młodych, brak ambicji o lepsze transfery i brak odwagi postawienia na swoim, tak jak to zrobił Guardiola kilkanaście lat temu
0
@krzakov Mija, bo wszystko sam musi ogarniać w tym walącym się klubie. Nikt nie zauważył, że jak Messi nic nie gra to cała drużyna leży? Dzięki niemu nadal gramy w LM, a nie walczymy o LE.
1
@Gomess Wg mnie nie. Szejk pokaże jajca i go zwolni max w ciągu 3 dni
0
@semafor Nie będą musieli, Bayern sam ich zniszczy zapewne ;p
1
@avanes Wyobrazmy sobie teraz rewanz w Lyonie XD 11 obrońców by wyszło na mecz
0
Jaka jazda w tej lm hahah
3
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Faul chyba panie
0
Rudy chyba na siłę chce zostać bohaterem, a szkoda, bo miał spory wybór teraz
Edit: Ależ wykrakałem XD
1
@Dejvo Messi juz pokazal, ze umie grac na bramce to moze on za Matsa a Ronaldo w atak? Leo gorzej nie zagra, na pewno 8 bramek nie wpuści
1
@Beliar7283 Jak pobijać rekordy to wszystkie
0
@barcelonaLM Nie skreślałbym Lipska ^^ Ale dla widowiska w finale na pewno lepiej żeby PSG przeszło
0
@msmsms Ja tylko ze względu na Lewego, chciałbym żeby Polak wygrał LM mając w tym turnieju ogromny udział. Kuszczaka z 2008 nie liczę nawet :D
2
Czemu te powtórki spalonych są z tak debilnych pozycji?
0
@msmsms Oby, cały Bayern i Lewy zasługują na to
3
@pauletaa Puyol i Mascherano też wielcy nie byli, a na ŚO radzili sobie świetnie
1
@Cochise Zabawne, że teraz każdy zabija nas naszą własną bronią sprzed lat
0
@deszczyk89 Osobiście nie spotkałem się żeby policja kogoś zatrzymała, bo nie miał maseczki w aucie. Uważam, że noszenie jej wszędzie jest głupotą, tym bardziej w gronie bliskich osób. A w Zakopanem byłem tydzien temu i nie ma tam jakiegoś ciśnienia na maseczki, jedynie jak jedzie się wyciągiem, kolejką górską to wtedy jest wymagane. W większych skupiskach ludzi nawet policja nie zwracała uwagi na brak maseczek tylko sobie po prostu przechodzili.
0
@Krzysztof1987 Nie da rady, bo delegacja, a masa ludzi na urlopach jeszcze
0
@sintesox Obejrzyj mecz, a potem dołącz do imprezy xD Przecież nie skończy się o 23 :D Ja to sobie współczuję, że mam nocki i nie ma opcji żebym oglądał
1
@jeonek Ta, bo Neymar byłby zbawieniem jeśli nadal druga linia kopałaby się po czole, a Rakitić grał każdą piłkę do tyłu. Wielu ludzi zapomina, że jak był Brazylijczyk to w pomocy mieliśmy takiego wirtuoza jak Iniesta i Busquetsa w wysokiej formie
0
@Encore https://www.euro.com.pl/fotele-i-stojaki-do-kierownicy/genesis-nitro-550-czarny.bhtml?gclid=CjwKCAjwps75BRAcEiwAEiACMX9TVv8z1_wQrCVs2OEEA4VIobqSKA9XVCSqXSMTa8zvKm3lEAcslhoCs8QQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Bardzo wygodne, polecam :D
2
@LuisSalvano 1 i 3 na pewno warte ogrania, reszta to dno i nudy. Grałem w każdą część i tylko te dwie mają jakiś poziom.
0
@michaleu I nocne zmiany, jasny gwint :(
3
@PAULPOGBAFAN A ja bym chciał żeby Setien wystawił Fatiego za Griezmanna. Wiele nie stracimy, bo z Antkiem w składzie gramy w 10. I Puig za Rakiticia jak nie od początku to na drugą połowę, bo Ivan też kopie się po czole, na jego ruchy nie da się patrzeć jest tak wolny i ociężały.
3
@barcafan9512 Jeśli ma takie poglądy jak Ty, dogadujecie się to czemu nie? Pochodzenie nie ma znaczenia jak ludzie potrafią ze sobą żyć i się szanować.
1
@prokofiew Dlatego w tym roku byłem w górach na wakacjach. Nie ma tam takiego syfu jak nad morzem, a jak jest duże skupisko to ludzie przestrzegają zasad sanitarnych. Niestety nasz piękny Bałtyk kojarzy mi się teraz z typowymi Januszami, parawan na parawanie i darciem się dzieci, że chcą kukurydze od miłego pana z plaży.