3

@barcafan9512 Jeśli ma takie poglądy jak Ty, dogadujecie się to czemu nie? Pochodzenie nie ma znaczenia jak ludzie potrafią ze sobą żyć i się szanować.

1

@prokofiew Dlatego w tym roku byłem w górach na wakacjach. Nie ma tam takiego syfu jak nad morzem, a jak jest duże skupisko to ludzie przestrzegają zasad sanitarnych. Niestety nasz piękny Bałtyk kojarzy mi się teraz z typowymi Januszami, parawan na parawanie i darciem się dzieci, że chcą kukurydze od miłego pana z plaży.

3

@Yanek Ale jak dostaną 60 zwinności i balansu to i tak będą niegrywalni i zwykły Kante, Pogba albo Sissoko z overallem 75 będzie lepszy do gry aż do wyjścia dobrych ifów i innych specjalnych kart. Ale EA się rozkręciło i pewnie od początku fify będzie masa kart gdzie jakiś 15 letni uga buga z ligii australijskiej będzie lepszy od ikon XD Dobrze, że w tym roku raczej nie kupuje tej gry ze względu na mocne jesienne premiery gier wartych uwagi. Szkoda nerwów.

0

@Lordzi wszystko wygrali to po co ma im się chcieć? Widze, ze tylko De Jong coś gra i Semedo no i młodzi, których trener nie wystawia. Czy przegrają czy wygrają to Messi i tak zarobi 100 mln za sezon, uśmiechnie się w szatni i będzie gitarka

0

@mekston Nam wsadzi 3 i potem z górki do rekordu Ronaldo :D

0

@Mario96w Gra wygląda nieźle? XD 0 kontroli, atak nie istnieje, De Jong coś próbuje, reszta to nie wie o co chodzi

2

Bayern nas rozjedzie z taką grą i trenerem z dupy, który nie wie co to zmiany

0

@BarcaInfo To jak dostanie w rękę, którą ma przyklejoną do brzucha i nie zwiększa obwodu ciała to też jest przewinienie? Bo jeśli tak to kompletny bezsens

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Co zapierdolił chłop :o

0

Atmosfera jak na sparingu xD

1

@BarcaInfo Świetny bramkarz. Aż strach pomyśleć co by z nami Niemcy zrobili w 2006 gdyby nie Artur.

1

@NeroTFP Najgorsze jest to, że pewnie jakiś młot podał dane do karty XD

1

@JimMorrisonFCB Nie obstawiam za często, ale ten kuponik skopiuje i zobaczymy co się wydarzy :D

0

@MichVeB Liczę mocno na Bayern w tym roku. Bardzo chciałbym zobaczyć Lewego jak podnosi puchar, chłop po prostu zasługuje na ten zaszczyt jak mało kto

0

@tommyVERceti I co by to zmieniło jakby nie mieli tego prawa? Nadal wygrywałoby tzw mniejsze zło, bo Polacy boją się zmian

0

@hoeniker Może to i lepiej, że nie będzie tej złotej piłki XD

1

@RomanHoffer Coś takiego z automatu się zgłasza do odpowiednich służb, bo to naruszanie prywatności pracowników. Ale niestety sporo zakładów pracy tak wygląda, bo pracownicy boją się walczyć o swoje i są posłusznymi pieskami dyrektorów :D

0

@msmsms Grało się po 15h w cs'a jak była ekipa czy w tibie ;d Jednak to bylo dziecinstwo i czasy kiedy wychodzenie na dwor zostalo wypierane przez gry i caly ten esport zaczal sie u nas krecic. Teraz gram maks po kilka godzin dziennie jak czas mi pozwoli, ale w gry typu single, bo multi kompletnie przestaly mnie bawić, człowiek wyrósł :D

0

@pepulinho Miejmy nadzieję, że zarząd nie wpadnie na super pomysł kupienia jakichś wynalazków i wypożyczenia tej dwójki do jakiegoś średniaka

9

@draxidox Niech się już skończy to gówno. Kto by nie wygrał i tak będzie syf, bo pis i po to jeden pies. Nigdy tu nie będzie dobrze jak Polacy będą głosować na tych śmieciarzy, co tylko patrzą gdzie da się nakraść najwięcej. Oboje mają fałszywe mordy i oddać na nich głos to strzał w kolano. Nienawidzę tego syfu zwanego polityką, pieniędzy też od nich nie dostaję i nawet nie chce, bo to co mam to sam na to pracuje, a nie liczę na zasiłki od państwa...Sorki, pieniędzy od ludzi, którzy płacą chore podatki.

11

@BarcaInfo Się chłop naoglądał bramki Leo z Betisem i pozazdrościł :D

8

@Hushovt Ja częściej scrolluje Ramblę niż fejsa od dłuższego czasu :D

12

Ja to myślałem, że Var będzie po to żeby analizować KAŻDĄ sporną sytuację, że jak kapitan podbiegnie do sędziego i o to poprosi to on zatrzyma grę i sprawdzi. Powinno być coś takiego, że drużyna ma 3 takie możliwości wezwania sędziego do natychmiastowego sprawdzenia. Ale jak widać tam gdzie ogromne pieniądze to nawet najlepsze technologie nie będą dobrze działać. Już nie chodzi o samą ligę hiszpańską, nawet na wielkich turniejach to zawodzi. Wszyscy pamiętamy sytuację z mundialu kiedy to taki Marciniak wiedział wszystko najlepiej i widział sytuację z kilkunastu metrów lepiej od komputera

0

@masq To już może być uszkodzone chłodzenie. Mi w mega upałach przy 100% obciążenia osiąga max 65-70 stopni. Albo krzywą wentylatorów się pobaw w programie msi afterburner

1

@pt9 Gra typu survival horror zawsze charakteryzuje się dużą ilością skradania w świecie po apokalipsie. Nie każdemu się to podoba, kwestia gustu, mi np się nie podobają gry typu slasher, skakanie z mieczem i milionem zdolności ;d 5h TLOU to praktycznie początek gry

1

@RudY Bo Duda daje pieniądze i chce żeby rodziny miały lepiej XD To jedyny argument jaki usłyszałem u wyborców Dudy. Lenistwo w tym kraju jest wtedy jeśli trzeba iść do pracy, bo większość woli siedzieć na dupie i dostawać pieniądze ludzi, którzy ciężko pracują. Odciąć im dopływ tych zasiłków to zaraz by na ogórki do Niemiec zapierdalali, bo żeby u nas pracować i zarabiać są zbyt dużymi idiotami.

1

@Comentateiro Przecież to nie ma żadnego sensu XDDD

I w sumie chciałbym żeby Bayern wygrał LM. Potem Lewandowski złotego buta i złotą piłkę

1

@kamzar Jeśli taktyka nadal będzie "grajmy do Leo, niech coś wyczaruje" to tu nikt nie pomoże. Nie mamy drużyny, kolektywu. Chciałbym żeby Puig zaczął grać regularnie i na nim budowana była pomoc, do tego De Jong jak wróci, a Busquets/Rakitić/Pjanić/Vidal jako trzeci i pod rotacje. Nie przekonuje mnie już gadka, że to młodzi i muszą się jeszcze nauczyć. Kiedy oni mają wejść w drużynę i się pokazać jak nie teraz w dobie takiego kryzysu i zapotrzebowania na odmłodzenie kadry.

0

@Kajtek77 Jestem za, bo ja np na drugą turę nie idę. Nie będę wybierał mniejszego zła. Nie ma mojego kandydata, nie ma mnie na wyborach, proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?