PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Ja miałem czasami nawet sklejone taśmą lekko albo widocznie przedarte banknoty i nigdy nie było problemu z takimi nigdzie
0
@Konias4318 Ja w piątek zagrałem tylko 4 mecze i bilans 3:1 miałem, bo brak czasu, wczoraj udało się wbić 14:5, a dzisiaj 20:9 i g1 bez jakichś większych problemów. Ludzie chyba na prawdę mają wbite w głowę, że trzeba narzekać na FIFĘ i koniec. Jest masa schematów, które idzie się wyuczyć, różne rozegrania, własna taktyka, którą zmienia się podczas meczu patrząc jak gra przeciwnik. A i łatwiej się gra na ludzi, którzy mają w składzie Ronaldo, Messiego itd, bo z reguły tacy gracze liczą, że gra sama zrobi za nich wszystko i po prostu nie potrafią grać.
Jeśli ktoś mając bilans 9-4 i musi wygrać tylko 5 meczy żeby wbić golda i nie potrafi tego zrobić to nie z grą jest coś nie tak tylko z umiejętnościami i podejściem do gry
0
Eurowpierdol z tym trenerem, jak my się z Macedonią męczymy
O, wystarczyło ponarzekać chwilę i już 1:0 XD
0
Być oklaskiwanym przez samego Leo to musi być cudowne uczucie :D
0
@Janas11224 Dlatego nienawidzę polityki xD Ludzie tak srają o to, a i tak wygra PiS ze swoimi obietnicami. Teraz jest jaranie się nie płaceniem podatku dochodowego do 26 roku życia, a po 26 roku pewnie Ci co nie płacili będą tak gwałceni przez państwo, że im się żyć odechce xD
0
@MontelQ Jeszcze nie ma dymu w Niemczech za ten śmiech Gnabryego? :D
1
@Odesseiron Przecież Ci ludzie nawet nie potrafią zdania po polsku złożyć hahaha
4
@kenneth99 Najlepszy content w internecie XD
0
@damianex10 Jezu niech ten Boniek już sobie idzie razem z tym Brzęczkiem. Co się chłopy kompromitują to dramat. Ostatnio to cała polska piłka nie tylko na boisku się kompromituje.
Ciekawe co taki Lewandowski sobie myśli po takich słowach
0
@MesQueUnClub_87 To tak samo jak mam kupioną grę fizycznie, ale nie zagram w nią bez włożenia dysku rozruchowego, ta sama zasada tylko w wersji cyfrowej ^^
1
@Barwindg Kolega wyżej wyjaśnił :D
1
Dla posiadaczy PS Plus jest The Last of Us za darmo do końca października albo na zawsze? Nie wiem jak to działa dokładnie :D Jakby ktoś nie wiedział i jeszcze nie grał ^^
1
@PatrychoO Człowiek chce pograć po pracy, a tu lipa :D Ale przynajmniej można jakieś tricki potrenować na arenie
1
@FDJ Myślę, że niczego więcej niż przebłysków i geniuszu Leo, który uratuje mecze, w których będziemy w dupie. Nie ufam Valverde i dla mnie choćby wygrał tryplet i tak będę za tym żeby odszedł
3
@Jordi10 I ksiądz mówi takie rzeczy XD Potem się dziwić, że wszyscy księża są wrzucani do jednego wora jak jakiś kretyn palnie taką głupotę
0
@Szpadla O drugiej w nocy
6
@msmsms Dupa boli, że ktos zarabia na siedzeniu i klikaniu i to wcale niemałe pieniądze?XD
I jeśli myślisz, że to łatwy "zawód" to się mylisz :D
0
@kamilo0066 Najlepsze zmiany, nie ma dyrektorów, muzyka gra, żadnej spinki, do tego więcej płacą, człowiek wyspany, cały dzień wolny, no kurde :D
0
Dobrze, że idę na nockę, nie będę oglądał tej błazenady :D
1
@Bamek94 Bolce niesamowite, a Lewandowski to już w ogóle dramat w tej Fifie niestety
2
@BigShaq Póki co spotkałem się tylko z typowymi wylewami, które FIFA ma od zawsze :D
0
@kamilos1214 Ja jeszcze jutro na 6 rano, bo trzeba urlopu narobić żeby lipy w grudniu nie było na święta i nowy rok
5
W czwartek to
https://imgur.com/a/bsf4p5R
A Dzisiaj to :D
https://imgur.com/a/zQaEEnC
Limit szczęścia wyczerpany, czas uważać na pasach
1
@Rewolucja123 Ja kocham czytać komentarze obrońców Valverde :D
4
@Barca_Big_Moment Kocham internet właśnie za takie cudowne b8, ahh
0
@kaziks Pokazała ile jest wart ta "przyjaciółka". Najgorsze, że kobiety uświadamiają sobie pewne rzeczy kiedy jest już za późno albo jak coś odwalą i błagają o wybaczenie
0
@MarioVeB! Dla całej La Rambli, bo nie da się czytać już tych wypocin ludzi co starają się bronić tego gościa, a "xd" to tylko dwie literki
3
@MarioVeB! Lepiej pisać "xd" niż bronić Valverde
0
Komentarz usunięty
3
@MaTt_BarcaFan A jak nie wtopi to zostanie XDD To chyba serio kibice muszą liczyć na porażki żeby ten gość stąd wyleciał.. Do czego to doszło