0

@daniel32778 Ja miałem czasami nawet sklejone taśmą lekko albo widocznie przedarte banknoty i nigdy nie było problemu z takimi nigdzie

0

@Konias4318 Ja w piątek zagrałem tylko 4 mecze i bilans 3:1 miałem, bo brak czasu, wczoraj udało się wbić 14:5, a dzisiaj 20:9 i g1 bez jakichś większych problemów. Ludzie chyba na prawdę mają wbite w głowę, że trzeba narzekać na FIFĘ i koniec. Jest masa schematów, które idzie się wyuczyć, różne rozegrania, własna taktyka, którą zmienia się podczas meczu patrząc jak gra przeciwnik. A i łatwiej się gra na ludzi, którzy mają w składzie Ronaldo, Messiego itd, bo z reguły tacy gracze liczą, że gra sama zrobi za nich wszystko i po prostu nie potrafią grać.

Jeśli ktoś mając bilans 9-4 i musi wygrać tylko 5 meczy żeby wbić golda i nie potrafi tego zrobić to nie z grą jest coś nie tak tylko z umiejętnościami i podejściem do gry

0

Eurowpierdol z tym trenerem, jak my się z Macedonią męczymy

O, wystarczyło ponarzekać chwilę i już 1:0 XD

0

Być oklaskiwanym przez samego Leo to musi być cudowne uczucie :D

0

@Janas11224 Dlatego nienawidzę polityki xD Ludzie tak srają o to, a i tak wygra PiS ze swoimi obietnicami. Teraz jest jaranie się nie płaceniem podatku dochodowego do 26 roku życia, a po 26 roku pewnie Ci co nie płacili będą tak gwałceni przez państwo, że im się żyć odechce xD

0

@MontelQ Jeszcze nie ma dymu w Niemczech za ten śmiech Gnabryego? :D

1

@Odesseiron Przecież Ci ludzie nawet nie potrafią zdania po polsku złożyć hahaha

4

@kenneth99 Najlepszy content w internecie XD

0

@damianex10 Jezu niech ten Boniek już sobie idzie razem z tym Brzęczkiem. Co się chłopy kompromitują to dramat. Ostatnio to cała polska piłka nie tylko na boisku się kompromituje.

Ciekawe co taki Lewandowski sobie myśli po takich słowach

0

@MesQueUnClub_87 To tak samo jak mam kupioną grę fizycznie, ale nie zagram w nią bez włożenia dysku rozruchowego, ta sama zasada tylko w wersji cyfrowej ^^

1

@Barwindg Kolega wyżej wyjaśnił :D

1

Dla posiadaczy PS Plus jest The Last of Us za darmo do końca października albo na zawsze? Nie wiem jak to działa dokładnie :D Jakby ktoś nie wiedział i jeszcze nie grał ^^

1

@PatrychoO Człowiek chce pograć po pracy, a tu lipa :D Ale przynajmniej można jakieś tricki potrenować na arenie

1

@FDJ Myślę, że niczego więcej niż przebłysków i geniuszu Leo, który uratuje mecze, w których będziemy w dupie. Nie ufam Valverde i dla mnie choćby wygrał tryplet i tak będę za tym żeby odszedł

3

@Jordi10 I ksiądz mówi takie rzeczy XD Potem się dziwić, że wszyscy księża są wrzucani do jednego wora jak jakiś kretyn palnie taką głupotę

0

@Szpadla O drugiej w nocy

6

@msmsms Dupa boli, że ktos zarabia na siedzeniu i klikaniu i to wcale niemałe pieniądze?XD

I jeśli myślisz, że to łatwy "zawód" to się mylisz :D

0

@kamilo0066 Najlepsze zmiany, nie ma dyrektorów, muzyka gra, żadnej spinki, do tego więcej płacą, człowiek wyspany, cały dzień wolny, no kurde :D

0

Dobrze, że idę na nockę, nie będę oglądał tej błazenady :D

1

@Bamek94 Bolce niesamowite, a Lewandowski to już w ogóle dramat w tej Fifie niestety

2

@BigShaq Póki co spotkałem się tylko z typowymi wylewami, które FIFA ma od zawsze :D

0

@kamilos1214 Ja jeszcze jutro na 6 rano, bo trzeba urlopu narobić żeby lipy w grudniu nie było na święta i nowy rok

5

W czwartek to

https://imgur.com/a/bsf4p5R

A Dzisiaj to :D

https://imgur.com/a/zQaEEnC

Limit szczęścia wyczerpany, czas uważać na pasach

1

@Rewolucja123 Ja kocham czytać komentarze obrońców Valverde :D

4

@Barca_Big_Moment Kocham internet właśnie za takie cudowne b8, ahh

0

@kaziks Pokazała ile jest wart ta "przyjaciółka". Najgorsze, że kobiety uświadamiają sobie pewne rzeczy kiedy jest już za późno albo jak coś odwalą i błagają o wybaczenie

0

@MarioVeB! Dla całej La Rambli, bo nie da się czytać już tych wypocin ludzi co starają się bronić tego gościa, a "xd" to tylko dwie literki

3

@MarioVeB! Lepiej pisać "xd" niż bronić Valverde

0

Komentarz usunięty

3

@MaTt_BarcaFan A jak nie wtopi to zostanie XDD To chyba serio kibice muszą liczyć na porażki żeby ten gość stąd wyleciał.. Do czego to doszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?