1

@kerouac Tak, system przy instalacji tworzy punkt przywracania systemu do ustawień początkowych. Czyli jak przywrócisz system do tego momentu to będziesz miał windowsa bez niczego co masz teraz.

Chociaż sam dawno nie używałem takiej opcji, więc nie umiem na 100% powiedzieć jak to podziała :D

0

@BM91 Ta, Ziyech za 30 mln xD 26 lat, w formie, w dodatku jakby Barca o niego zawołała to automatycznie kwota byłaby coś koło 100 mln

0

@BarcaInfo Tak jak teraz Lampard jest trenerem Chelsea tak mam nadzieję, że niedługo Xavi zasiądzie u nas na ławce.

3

@wojtas__13 Na jakiej podstawie mamy mu nie wierzyć? Zrobił coś kiedyś dla kasy? Poszedł do Juve gdzie się super rozwinie piłkarsko, a kto wie może za kilka lat będzie u nas drugim Puyolem? Gość nie ma 28-30 lat tylko za miesiąc 20...

17

@zadafcb No Ronaldo to miał TYTANICZNY wpływ na wygraną Portugalii w finale Euro (biorąc pod uwagę całokształt porównania) i w finale ligii narodów

1

Komentarz usunięty

0

@msmsms Ja po dodatkach miałem coś koło 230h, może dlatego, że sporo w gwinta grałem :D

1

@msmsms Imo Wiedźmin 3 ma jedną wielką wadę, rozwój postaci. To jest tak skrojone do minimum, że aż boli. Plus system walki mógłby być bardziej ambitny. W Kingdom Come (porównuje te dwie gry, bo otwarty świat i wiele wspólnego) jest o wiele lepszy rozwój postaci, system walki jest świetny i bardzo realistyczny, w późniejszych etapach jest to mocno odczuwalne.

Jednak no wiedźmin ma ten klimat, którego nie da się podrobić, dialogi, nasza polskość jest zajebiście oddana. Czasem ma się wrażenie jakby słuchało się ludzi dookoła siebie, a nie w grze. Polecam dodatki "Serca z Kamienia" i "Krew i Wino". Wtedy rozgrywka wydłuża się do jakichś 250h :D

1

@Polski_Nick Tzw realizm, normalnie w piłce też przegrywa się mecze mimo dominacji przez 90 minut

2

@msmsms Wg mnie Ciri zmieniała bieg zdarzeń, można to było wywnioskować przez to jak wykorzystywała swoją moc. Końcówka fabuły w W3 trochę to wyjaśnia przy konfrontacji z elfem, który jej pomagał.

0

@Alex66 Settlers online

2

@myscooter Przecież jakby kluby zaczynały rozmawiać z zawodnikami dopiero od 1 lipca to 90% transferów nie doszłaby do skutku. Każdy wie jak to wygląda, ale nagle Atletico zabolała dupa i zaczęli odwalać cyrk

0

@Commando Może nie tyle co Neymar, a jakiś trener, który to poustawia.

4

Neymar daje taki popis dziecinady, a ludzie chcą go w Barcelonie haha. Od nas też może znowu zachcieć odejść i co? Znowu odwali szopkę? Barca powinna go teraz kopnąć w dupę tak jak on to zrobił wcześniej. Mentalny dzieciaczek. Mamy dobrą kadrę tylko wystarczy ją dobrze poustawiać, a nie wydawać krocie na takich zawodników jak Neymar. Umiejętności to jedno, ale przy tym trzeba być profesjonalnym

0

@krzychu1526 Wolałem uciec z lekcji niż łamać się w takich warunkach dla zwierząt wdychając jednocześnie dym z fajeczek palonych przez szkolnych sebixow XD

1

@krzychu1526 Mam taką drogę wszędzie, na jedno jezioro, drugie, do znajomych. W nocy 60-70 km/h i noga co chwile na hamulcu, już nie raz miałem jakieś ścierwo przed maską i tylko wolniejsza jazda i refleks mi uratowały zdrowie i auto..

0

@Lacazette Albo zamiast ogromnej presji będzie ogromna motywacja i gość będzie niedługo jednym z najlepszych młodego pokolenia. Możemy sobie tak gadać słowo przeciwko słowu, boisko zweryfikuje, a nie kwota transferu i kogo ma zastąpić

0

@Lordzi Opłaca się dopłacić do RTX'a 2060. Wydaje mi się, że 1660 i 1660 Ti może w najnowszych grach mieć problem. Już patrząc w przyszłość szczególnie na Cyberpunka czy Watch Dogs.

2

@kerouac Ale tacy ludzie istnieją na prawdę xD

0

@Kajtek77 Postawią mu twarde warunki i będzie się błaźnił i przepraszał wszystkich Cules i całą Barcelone ;d

0

@4drian0 Podwójny McRoyal i te nowe co były lub dalej są dają radę

0

@PanPawelFcb Programiści do wszystkiego są dziś potrzebni, maszyn robotniczych, komputerów. Medycyna, prawo, ale po co się męczyć. Jeśli nie wiesz na jakie studia iść i pytasz na forum losowych ludzi to studia nie są dla Ciebie

0

@bafi Teraz tak, ale we wrześniu i do połowy października (do pierwszych aktualizacji) zdecydowanie najlepsza.

0

@442 Na produkcji oparć do aut

2

@tadzik447 Ja wchodząc na nocną zmianę mam prawie 50 stopni na hali, 30 minut i leci z człowieka jakby w saunie siedział. Na szczęście z godziny na godzinę w nocy się trochę ochładza. No a dziś po południu ma być coś koło 45 stopni, więc jazda bez trzymanki xD

1

@Danny Gaucho Bo jak się czyta te info o nim to zawsze przewinie się coś w stylu "nie wiadomo czy dołączy do X drużyny, bo zawodnik ma zbyt wygórowane oczekiwania finansowe"

1

@mariosss20 Myślę, że tam każdy ogarnia angielski na tyle żeby się dogadać.

1

@Barca_bwo Chciałbym być takim kaleką jak on

3

@Aaron10 Wydaje mi się, że klub musi się zgodzić na dany projekt, a Atletico ma na tyle mądry zarząd, że po prostu odrzucają jakieś kijowe projekty i tyle.

0

@Coutinho123 Kto gra jeszcze fut champions w czerwcu, toż to idzie zasnąć z padem w ręce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?