PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@snoopdegie Ależ świat sportu będzie płakał za nimi, ciężko to sobie wyobrazić, a niestety jest to nieuniknione :( Jedynie mam nadzieję, że nie będą kończyć kariery w jakichś Chinach... Marzeniem jest żeby Messi zakończył w Barcelonie, a Ronaldo wrócił do United
4
@kkbarca Sam Ultimate Team wsysa tego PESa xD
1
@codemat Jeśli czasowo będę w stanie się wyrobić to także byłbym chętny :D
4
@T_TG A to wina Messiego, że Barca gra pod niego? Messi był kosmitą już dawno, a jednak taki Guardiola czy Enrique potrafili zbudować DRUŻYNĘ, która nie opierała się tylko na Messim. Fakt faktem, Guardiola miał taką pakę, że głowa mała, ale potrafił nawet rotować i wyciskać 100% z zawodników typu Cuenca czy Tello, Enrique miał MSN, ale nie zmienia to faktu, że też świetnie potrafił ustawić drużynę, zniszczyć Bayern Guardioli w LM i zrobić chociażby z Roberto bardzo dobrego zawodnika.
Obecnie w Barcelonie brakuje jaj, mamy trenera, który opiera swoją taktyke na grze defensywnej (a i tak tracimy sporo bramek, w ofensywie jesteśmy kalekami na wyjeździe, a tak nie da się grać o wszystko).
Leo może nie jest mentalnym kapitanem, ale jeśli on nie jest to Suarez tym bardziej. Jak już to Ter Stegen powinien nim być, gość ma charakter, nie boi się krzyknąć, opierniczyć obrońców.
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Leo, tym bardziej nie wyobrażam go sobie w barwach City. Mam nadzieję, że pogra jeszcze u nas kilka lat na kosmicznym poziomie, a potem odejdzie do Rosario i zakończy karierę w spokoju, bez zbędnych epizodów w jakimś wypizdowie typu Chiny czy Katar..
1
@Rafau96 Ja w sumie nic nie robię przez jakiś czas, bo nie ma sensu, ceny będą zawyżone. Mam plan żeby na ea accessie kupić fifa pointsy i przez 10h grać drafty, a potem otworzyć wszystkie paczki z nich i dopiero coś zacząć składać i myśleć :D
Ale na pewno fajną opcją będzie robienie coś z ligii hiszpańskiej, Militao perełka na ŚO na początek, w dodatku brazylijczyk, Fred z MU, Morales z Levante perełka na napastnika jak Rodrigo rok temu, a dalej nic mi do głowy już nie przychodzi :D
6
@Kacper1432 Też mnie to ciekawi jak takie codzienne czynności szarego człowieka ogarniają tacy ludzie jak Leo, Cristiano itd, bo siłą rzeczy nie da się wszystkiego ominąć :D
3
@krzychu1526 Chore też jest robienie takiej imprezy w Katarze w czasie kiedy grają wszystkie ligii.
90% mistrzostw to będą flaki z olejem i będziemy oglądać jak Niemcy biją jakichś kucharzy 5:0, czekać na jakiś dobry mecz to będzie wieczność
3
@kris81 Zacznijmy od tego, że demo to starsza wersja niż beta, także ten kto katuje w demo to potem może być lekko w szoku, bo gameplay jest zupełnie inny w pełnej wersji gry.
Także nie rozumiem dlaczego EA udostepniało bete tylko osobom z nimi związanymi albo randomowo wysyłali klucze na maila, skoro dają demo, które jest zupełnie czymś innym xD Ale no EA to stan umysłu. Lepszym pomysłem byłoby dać każdemu bete na 10h i tyle.
0
@Tom0VeB Historie pojazdu, pracę silnika
2
@olej3012 Ludzie co grali w bete mówią, że do demo nie ma porównania nawet i gra jest zupełnie inna.
Ale tak szczerze to co ma się zmienić? FIFA to gra esportowa, oni też sugerują się opinią profesjonalnych graczy pewnie, poza tym większość ludzi gra w FIFE, bo jest Ultimate Team i z tego czerpią największą przyjemność
2
@Messibestplayerintheworld Jestem ciekaw argumentów dlaczego niszczy FIFE?
0
@Oskar00 PC ma teoretycznie premierę 19 września, bo na accessie za 60 zł jest pełna wersja gry bez ograniczenia czasowego, chyba że coś się zmieniło i jest inaczej niż rok temu
@Bamek94 Mam to samo, tylko że na ps4 pierwszy raz się logował będę :D
0
EA i te ich ratingi ehh, Neymar nic nie gra praktycznie dostaje 92, Lewy bardzo dobry sezon i niżej niż rok temu. Modric 90 to też jakiś śmiech na sali xD Dobrze, że overall nie ma żadnego przełożenia na gre, bo taki Messi 94 i tak pewnie będzie bezużyteczny przez swoją fizyczność
0
@Tiisso Chłop nie ma 10 lat i nie jest dzieckiem, zarabia chore pieniądze i jeśli odwala takie akcje to trzeba wyciągać srogie konsekwencje, bo klub na tym cierpi, a nie głaskać go po główce
0
@czosnekfcb Bo Barto nie ma jaj żeby go zwolnić
0
@Transu96 https://www.facebook.com/konfliktyPL/
Tu wszystko jest
2
@Suzu Więcej czasu na grę niż Barcelona XD Gdyby nie był taką szklanką i dbał o siebie i swój rozum to byłby jednym z najlepszych skrzydłowych, ale no cóż
4
@Zip To w takim razie obrońcy Valverde powinni zapaść się pod ziemie, bo wierzyli, że TO TEN SEZON
0
@mesi8191 Nom nom, prędzej ktoś go połamie zanim zdąży cokolwiek zrobić
Chociaż smierdzi to jak b8 xD
1
@El dominatore Naszym problemem jest trener, tylko i wyłącznie. To jest skład na bicie się o wszystko. Potrzeba tylko kogoś kto z głową to poukłada normalnie
9
Nadal się zastanawiam jaki interes jest w tym, że Valverde nadal siedzi na ławce... Już nawet nie mówię o początku tego sezonu
0
@Bobrowik Nie, bo bana dostane ^^
0
@PatrickoBarca +1 i pewnie Van Dijk też wygra Złotą Piłkę, bo hype jest niesamowity na niego tak samo jak był na Modricia.. A tak na prawdę nie ma kogoś innego kto by bardziej zasługiwał niż Messi czy Ronaldo
2
Szkoda, że nawet jak w tym okienku nie przyjdzie Neymar to przez cały rok i tak będzie łączony z Barceloną. Szkoda też, że nasz zarząd oprócz wysokiego stanowiska w życiu, milionów na koncie, nie ma za mózgu i pcha się w negocjacje z klubem, który jest memem na całym świecie bez żadnych wartości i bije się z nim o gościa, który wytarł sobie dupe herbem Barcelony, chciał się sądzić z klubem, mówił, że nasz prezydent to żart.
Oprócz tego chłop ma prawie 28 lat, jest kontuzjogenny, prowadzi imprezowe życie, piłkę traktuje chyba bardziej jako hobby niż coś poważnego i liczy się dla niego tylko hajs.
Chciałbym żeby w końcu ktoś w tej Barcelonie poszedł po rozum do głowy i zdementował wszystko raz a porządnie, że nawet nie myślą już o powrocie pazernego Neymara ze starym na plecach
0
@SHIBA Od zakupu auta w kwietniu zrobiłem ponad 7 tysięcy póki co, a jeżdżę coraz więcej, bo coraz bardziej mnie to wciąga ;p
1
@PatrychoO Rakitić musiałby być głupi żeby się zgodzić na takie coś
0
@PatrickoBarca Uff, oby tak dalej :D
0
@katalonia15 audi a3 1.8t polecam
0
@OzzyFCB Teraz się cieszę, że mam 2 zmiany, ale jutro od 14 już nie będę się cieszył xD
0
@Ghotti Nie, po prostu wystarczy żeby sam poszedł do trenera i poprosił o zmianę roli w zespole, doświadczenie jego na pewno się przyda komuś nowemu na jego pozycji. Sęk w tym, że tam się głaskają po głowach i myślą, że wszystko się ułoży.