0

Barca na 99% tam pojedzie, zakladam, ze na mecz z Realem, wiec ktoras z druzyn straci taki mecz u siebie. Wg mnie powinni sie jakos postawic i nie zgadzac sie na to, nie wiem, moze wyslac rezerwy i tyle? Ale tu pewnie dochodzi sprawa rejestracji zawodnikow i nie ma nawet takiej opcji. Jakby druzyny chcialy z tym walczyc to by walczyly, ale tu juz nie liczy sie zdrowie zawodnikow tylko kasa.

22

Nie chce wywolac gownoburzy czy cos, ale jestem zdania, ze wlasnie takie pieniadze powinni zarabiac pilkarze, ktorzy jeszcze nie sa dorosli i malo znacza w swoich klubach. A nie przyjdzie młokos 18 lat, gra w rezerwach i inkasuje milion rocznie.

3

Ta, u mnie tez zlikwidowali boisko, na ktorym gralismy mase czasu, codziennie i posadzili jakies kwiatki. Zamiast byc madrzejszym i zobaczyc, ze dzieciaki chca tam kopac pilke i ogrodzic to siatka jakas wysoka jak jest na orlikach, dac sztuczna murawe, wyrownac teren i kazdy by sie cieszyl. No ale po co? Niech sobie ida gdzies indziej kopac, byle dalej od nas.

0

Ja sadze, ze sa spoko, ale bardzo duzo klimatu buduje muzyka, bo np przy komentarzu Borka przy golu Messiego na 2:0 z Realem idzie usnac i w ogole nie odzwierciedla tego jaka to byla akcja i jakiej urody to byl gol.

2

Ronaldo nie wyglada na frustrata? O chlopie, ale poplynales ;d

13

Polski internet opanowaly dzieciaki, ktore ogladaja takie cos. Nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie ogladal jakiegos Stuu, Kruszwila czy innych nowobogackich fra***ow, ktorzy zjedliby swoje go*no dla pieniedzy.

0

Wlasnie smutne jest to, ze warunkiem dla Leo zeby byc na szczycie to musi wygrac wszystko druzynowo, a indywidualnie i tak nikt nie mialby do niego startu. Jedynie Ronaldo w LM, ale jesli chodzi o caly sezon nikt nie ma startu do niego od wielu lat.

1

Od Leo oczekuje sie wiecej, bo do tego przyzwyczail, ze robi niesamowite rzeczy. Jak strzeli powiedzmy "tylko" 30-40 goli w sezonie to sezon jest uznawany za slaby, a taki Ronaldo strzelilby 40 goli w nowym klubie to bylby Bogiem, bo jak to niesamowicie sie zaaklimatyzowal itd. Dlatego omijam te porownania miedzy nimi, przynajmniej sie staram, bo ja i tak wiem, ze dla mnie Leo jest najlepszy na swiecie i w historii. Nikt nie robil takich rzeczy jak on, nikt nie mial takiego wplywu na druzyne, ze przez 2-3 lata praktycznie on ratuje tyłek swoim kolegom i dzieki niemu nie bilismy sie o puchary europejskie, bo ratowal nas swoimi golami.

0

Mysle, ze idzie znalezc cos tanszego do twoich potrzeb i byc moze z lepszym procesorem oraz dyskiem ssd. Popatrz na morele, komputronik, xkom.

6

Ja dawalem zawsze karty kondycji

0

Rotacje maja sluzyc taktyce? Ta dyskusja dalej nie ma sensu xD

1

Tylko trzeba wziac pod uwage tez to, ze np taki Rakitic gral najwiecej meczy w tamtym sezonie, byl do konca na MŚ, dogrywki, karne, a on nadal gra podstawe, nie ma odpoczynku w ogole. Myslalem, ze po to przychodzi Arthur czy Vidal zeby troche oddechu mieli Ci co grali bardzo duzo rok temu i nie bylo kim ich zastapic, ale coz, Valverde widac nie wyciaga wnioskow. Mam nadzieje, ze sie nie przejedzie na tym.

0

Byle ten czas nie przyszedl za pozno jak juz sklad bedzie zajechany i nie bedzie o co grac.

6

Nigdy nie nauczycie sie pokory :D

9

I teraz sie zastanówmy czy to dobrze, ze LO jest super w ataku, a gorszy w obronie. Przyjdzie im zagrac z druzyna, ktora przejmuje inicjatywe od poczatku i beda robic z niego wiatrak :v

0

A paczki UT to nie jest platny dodatek? :D

0

Nie bedzie wygladac lepiej, bedzie jeszcze wiekszy downgrade wlasnie ze wzgledu na PS4 czy XONE. Jednak moderzy na PC zrobia z tej gry arcydzielo graficzne tak jak bylo w przypadku Wiedzmina 3 .

0

Byle kwestii technicznej nie skopali i przygotujmy sie, ze to nie bedzie tak super wygladac podczas premiery, jak gra wejdzie w faze finalnych testow i optymalizacji to downgrade na 90% bedzie.

Ale Redow znamy doskonale, na pewno nie zablokuja plikow do gry i moderzy beda mieli co robic jak w przypadku Wiedzmina 3 :D

0

https://www.twitch.tv/cdprojektred hype hype hype, Redzi to jednak potrafia zaskoczyc

4

Wg mnie to spoko jak jest to z umiarem, dwa, trzy snapy dziennie czy cos i jesli sa to jakies normalne sytuacje, jakas wycieczka, zwiedzanie fajnego miejsca. Ale jak widze jak ktos jedzie autem, ponad 100 na liczniku i nagrywa snapa to krew mnie zalewa, powinno byc to jakos wylapywane i takim osobom zabierane prawko bez mozliwosci jego ponownego otrzymania.

1

A kto bylby lepszy? Pazdan i Jedza?xD Czy moze Peszkin?

0

:o Swietne powolania wg mnie

1

Ah ta frustracja Ramosa, piekne :D

0

Nie wiem czy by go sila wtedy nie sciagneli albo nie puscili jakiegos listu gonczego za nim ;d

0

Ich to nie obchodzi niestety.

0

Ciezko mi uwierzyc, ze Son nie bylby w stanie zabrac stamtad calej rodziny i ich osiedlic w Anglii. I tez nie wierze, ze rodzina nie chcialaby tego zrobic dla jego (i swojego zreszta) dobra. W gre pewnie wchodzi masa papierkowej roboty na ktora nie ma czasu zwyczajnie.

0

Raczej nie, jesli by mogl to pewnie juz dawno by to zrobil

0

Raczej nie, jesli Messi by mial cos do Dembele to Francuz siedzialby na lawce albo juz by nie byl w Barcelonie xD

1

W Korei jest obowiazkowa służba wojskowa i bez wyjatku kazdy musi ja odbyc (chyba). A zeby reprezentantow kraju to ominelo to musza wygrac ten turniej. W przypadku porazki miedzy innymi Son zawiesza kariere w pilke i idzie do wojska.

2

Widac, ze sporo osob tutaj nie gralo w pilke. Na niejednym meczu czy to na orliku czy w lidze najlepszego kumpla potrafilo sie zjechac z gory na dol za to, ze np nie podal Ci jak byles w lepszej sytuacji. A po meczu najzwyczajniej w swiecie emocje opadaly i to co bylo na boisku to tam zostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?