PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej nie, jesli Messi by mial cos do Dembele to Francuz siedzialby na lawce albo juz by nie byl w Barcelonie xD
1
W Korei jest obowiazkowa służba wojskowa i bez wyjatku kazdy musi ja odbyc (chyba). A zeby reprezentantow kraju to ominelo to musza wygrac ten turniej. W przypadku porazki miedzy innymi Son zawiesza kariere w pilke i idzie do wojska.
2
Widac, ze sporo osob tutaj nie gralo w pilke. Na niejednym meczu czy to na orliku czy w lidze najlepszego kumpla potrafilo sie zjechac z gory na dol za to, ze np nie podal Ci jak byles w lepszej sytuacji. A po meczu najzwyczajniej w swiecie emocje opadaly i to co bylo na boisku to tam zostaje.
2
Durny kraj, chlopak im robi reklame na caly swiat grajac w jednym z lepszych angielskich klubow, a Ci go wezma do wojska i zniszcza kariere. Ciekawe czy Koguty beda jakos walczyc o jego zatrzymanie.
0
No kurierzy czesto wala w ch**a, kiedys czekalem na kuriera caly dzien i nagle po 18 dzwoni, ze nie da rady dostarczyc mojej paczki. Najgorzej, ze byl to piatek, wiec do poniedzialku musialem czekac.
0
Gorzej jeszcze jak jestes z kims umowiony, jestes sam w domu i sila rzeczy musisz na tego kuriera poczekac. A dla mnie i tak najgorsze oczekiwanie to to na wyplate, nic sie tak nie dluzy jak koncowka i poczatek miesiaca
0
Ale taki laptop nie ma sensu w ogole, z takim wyposazeniem z automatu traci swoj atut czyli mobilnosc, bo kto cegle chce nosic ze soba? Kultura pracy takiego lapka to smiech na sali, temperatury po 85 + stopni no i wydajnosc automatycznie spada przy takich temperaturach. Jak widze lapka za 4k z GTX 1050ti to zastanawiam sie kto to kupuje ;d
9
Laptop do gier? Nigdy ;d
0
Wystarczy wlaczyc na yt "najgorsze kontuzje w historii pilki noznej" i ta reka przy tym filmiku to jest nic :v
0
Nie
0
Dokladnie, ale niektorzy to malo sie nie zesraja, ze mial byc anulowany xD
1
Marciniak to w ogole jakis wyjatkowy sedzia, dla mnie takie cos to karny powtorzony, tak samo jak kiedys Messiego z Milanem czy ostatnio Lewego
2
Jak juz to powinna byc powtorka, nie siejcie takiego fermentu ludzie xD Co byscie pisali jakby trafil drugi raz?
0
Oby jak najpozniej bez rytmu meczowego :D
7
No moze w koncu zda sobie sprawe, ze jest typowym sredniakiem i mierzenie siebie do jakiegos lepszego klubu z Premier League nie ma sensu. Poza tym jak gosciu narzeka, ze trzeba biegac za pilka 90 minut to sorry, klub i liga akurat dla niego xD
1
Wczesniej dzieki Legii mozna bylo miec wrazenie, ze polska pilka odzywa i zaczyna byc w miare w porzadku, remis z Realem, wygrana ze Sportingiem. Niestety teraz widac, ze to tylko przypadki. Obecna forma Legii i naszej ekstraklasy w Europie tylko pokazuje jak bardzo upadla ( i upada nadal ) nasza pilka. Dopoki takie dziady lesne jak Mioduski beda rzadzic klubami to kolejne kilkadziesiat lat bedziemy ogladac taki cyrk, ze mistrz polski przegrywa 1:4 u siebie z druzyna, ktora pewnie bedzie walczyc o utrzymanie.
0
Odpusc, nie warto ;d
1
Jesli jakims cudem Zidane by zostal selekcjonerem to tak, ale inaczej wg mnie nie ma szans. Ta afera z szantazem obecnie go przekresla, a poza tym jest za slaby, nie przebilby sie przez ten atak, ktorym dysponuje Francja.
0
No akurat z czasem mnie jego zachowanie zaczynalo irytowac, kwestia gustu i podejscia do czyjejs roli :D
0
Skyler to pol biedy, Pinkman to jest szczyt irytacji jak dla mnie. Zgadzam sie z kolega wyzej
1
Gdybym ja mial mozliwosci finansowe zebym mogl osiedlic gdzies za granica moja rodzine, dziewczyne i jej bliskich to bez zastanowienia bym dzialal w tym kierunku, czasem mam wrazenie, ze w tym kraju trace czas i jedyne co mnie tu trzyma to wlasnie bliscy, gdyby nie oni juz dawno bym robil za granica za normalne pieniadze ;d
6
Trzeba nie miec mozgu zeby jezdzic bez uprawnien i myslac, ze nikt Cie nigdy za to nie wylapie :D Najczesciej wpada sie w bagno przypadkiem.
0
Gucci gang v2, omijam szerokim lukiem takie "cuda" xD
0
Warto probowac, jesli chodzi o taka gre jak Wiedzmin to na prawde warto sie przelamac i przymknac oko na pewne rzeczy :D
0
Dla mnie system walki w 1 ma cos zajebistego w sobie, jest wyjatkowy :D
4
Gdyby mi dali mozliwosc wymazania pamieci na jedna serie gier to bez zastanowienia wybralbym wiedzmina, zazdroszcze kazdemu kto w to jeszcze nie gral :D
0
No ja slyszalem o akcjach ze szkol sportowych, ze jak nie masz ocen dobrych to praktycznie nie masz szans przebicia, wiec co ma byc wyznacznikiem dobrego pilkarza? Ocena z matematyki? Paranoja jakas. Przez takie rzeczy jest jak jest, boje sie pomyslec ilu na prawde zajebistych kiedys mlodych pilkarzy porzucilo to i poszlo do normalnej pracy, a mogliby teraz robic super kariere gdyby nasz system szkolenia byl normalny. Sam rzucilem granie w pilke przez to jak sie traktuje ludzi u nas, jak nie masz znajomosci to praktycznie nie masz szans sie przebic.
7
Na pewno warto zaplacic kazde pieniadze za swoje zdrowie. Kolano nie tylko do sportu Ci sie przyda, ale tez do zycia codziennego przeciez, w ktorym moze zdarzyć sie sytuacja gdzie nagle zmienisz kierunek biegu, rozne sytuacje sie dzieja :D Poza tym nie wiem, ale wydaje mi sie, ze na stare lata takie niezaleczone kolano mogloby mocno dac znac o sobie i wtedy dopiero bylby problem, nikt raczej na wozku czy z kulami nie chce skonczyc.
0
Te ich poprawki sa tylko podczas premiery, potem przy aktualizacjach wychodza bugi, glitche i inne syfy, przez ktore gra w grudniu/styczniu juz jest niegrywalna. Takie sa moje odczucia, ale znajac zycie i tak pewnie kupie dla tej ligii mistrzow i bede katowal sezony jakims zespolem z 3 ligii angielskiej dochodzac na szczyt xD
5
Przelana dyszka, niech dziewczyna walczy o zdrowie