PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co maja z tym zrobic?
1
No juz sobie nie zartuj, ze Messi nie zasluguje na przynajmniej podium zlotej pilki. Tam akurat liczy sie gra na wszystkich frontach, wplyw na zespol itd itd, a Messi jest mimo wszystko niezastapiony. Ta nagroda UEFA jest na podstawie europejskich pucharow. Jak Leo nie bedzie w 3 ZP to dopiero beda jaja. Leo slabe MŚ, a Ronaldo to co tam zagral? Strzelil te swoje gole, ale co to zmienilo, odpadl chyba na tym samym etapie co Messi. Dla mnie Zlota Pilke powinien wygrac Modric, kazdy inny wynik bedzie dla mnie zaskoczeniem.
13
https://www.facebook.com/Man.City.News1/videos/480296905780931/
Alez mi brakuje charakteru Guardioli w Barcelonie, szkoda, ze juz nigdy nie wroci w roli trenera
0
Jaki jest sens powolywania Icardiego skoro jak wroci Messi to Icardi automatycznie zostanie odsuniety?
0
To co, nowy trener dzisiaj wyleci? Jaki jest kurs, moze warto obstawic xD
3
Tez troche bez sensu, dla mnie cale te wymysly sa bez sensu. Liga HISZPANSKA powinna zostac w Hiszpanii jak sama nazwa tej ligii wskazuje. Pieniadz wprowadza coraz to wieksze absurdy do tego swiata.
0
Co do tej Legii to nie bylbym taki pewny, polska pilka lubi zaskakiwac :D Wg mnie 2:0 przegra ta zbieranina z Warszawy zwana pilkarzami ;d
1
A Way Out, gra typowo kooperacyjna, wiec na pewno bedziecie sie dobrze bawic :D I jeszcze typowo FIFA, NBA, UFC
0
No coz, $$$. Dla mnie pilka na pewno juz nie jest tym samym co 5-10 lat temu, to idzie w zla strone. Zaraz Mundial w grudniu, potem kolejny w tej smiesznej burgerowni co tylko hajsem potrafia sypac. Niedlugo kazda liga bedzie w 50% tam rozgrywana, bo ktos sypnie hajsem, a jakis gruby z zarzadu ligi sie na to zgodzi. Czekam na Mistrzostwa Europy w Afryce.
7
Nawet nie chce wiedziec jak zle musial sie wtedy poczuc :D
0
Porownywac gre Realu do Barcy za czasow Guardioli xDDD Smiechlem i to mocno, zejdz na ziemie albo poogladaj co wyprawiala wtedy Barca, bo chyba nie widziales
0
No ofc, krajowe podworko wazniejsze niz najwazniejsze trofeum w pilce klubowej. My za to zblaznilismy sie w meczu z Roma i to nasza porazke bardziej swiat pamieta XD
0
No tak i wygrali LM mimo wszystko i nikt nie pamieta ich startu. Niewazne jak sie zaczyna. Nie zdziwie sie jak w LM znowu beda wymiatac
0
No wiadomo, ja zaczynam pierwsza zmiane o 7 rano, 6:40 musze byc juz na miejscu, wiec przed 5 wstaje. Dla mnie nawet ta zaledwie godzina snu wiecej duzo daje
1
Na 8 do pracy to luksus
1
Przeciez Suarez nie gra kompletnie nic od dlugiego czasu i juz w zimie powinien siedziec na lawce kosztem kogos innego
0
Duzo osob w tym np ja woli ogladac i sluchac zagranicznych komentatorow niz belkoty tych pseudo ekspertow w wiekszosci. I to nie chodzi o to ze kogos nie stac tylko jest na tyle wielkim leniem, ze ciezko mu wpisac w google dany mecz i poszukac linku lub kilka godzin przed meczem to zrobic, a tego jest pelno po prostu.
7
Presje to moze odczuwac junior wchodzacy do seniorow, a nie tacy pilkarze jak Messi czy Ronaldo. Gdyby oni przejmowali sie tym co ludzie mowia i jak ich oceniaja to nigdy nie byliby na szczycie
0
Korzysta z was ktos z Vectry we Wrocławiu i moze sie wypowiedziec na temat stabilnosci i szybkosci internetu?
0
Wspolczuje pracowac w sobote :D
0
Jakby wybral Real zamiast PSG to zgnilby na lawce wg mnie albo na wypozyczeniach. Z jednej strony dobrze, ze wybral PSG, bo gra pierwsze skrzypce i sie rozwija, a z drugiej moze byc niewolnikiem, bo szejk go latwo nie pusci w przyszlosci. Mogl zostac w Monaco i np teraz po odejsciu CR7 przejsc do Realu, mialby 1 sklad na wejsciu zapewne i byc moze urodzilaby sie nowa rywalizacja na linii Messi-Mbappe :D
0
http://www.neosite.pl/poradniki/909/poradnik-jak-podlaczyc-kontroler-ps4-do-komputera-klasy-pc.html
Wszystkiego pewnie nie musisz tam robic, wystarczy jakis program do tego zeby Ci sie polaczyl i tyle, duzo gier wykrywa ustawienia pod takiego pada automatycznie
9
Kiedys czytalem wszystkie newsy jakie pojawialy sie danego dnia, a teraz nawet czesciej przewijam LR niz Facebooka, bo idzie sie wiecej dowiedziec na temat pilki i sportu
0
Ja jezdzilem autem, ktore bylo tak przerobione, ze dawalo duzy halas, ale jednak norma decybeli byla zachowana, tez powinienem dostac kare? Dodam, ze musialem jechac wieczorem. Przestancie ludzie sie przejmowac glupotami i szukac problemu tam gdzie go nie ma ;d Rozumiem, ze wielu ludziom to przeszkadza, ale uwierz mi, nie ma nic gorszego niz smieciarka pod blokiem bioraca zbiorniki ze szklem o 7 rano
0
Ta, sam sie o tym przekonuje powoli niestety...
3
Jaka to trzeba miec kondycje fizyczna i psychiczna zeby sie nie poddac przy zmeczeniu, nie umiem sobie nawet tego wyobrazic
0
Miejmy nadzieje, ze sam sie nie bedzie przewracal. Suarez czy Ronaldo tez kawal chlopa, a jak jest to wiemy :v
4
1
Na pewno te propozycje sa lepsze, szczegolnie Douglas Costa, ale niestety niemozliwe. Juventus powalczy o wszystko w tym sezonie, im to na reke, ze beda mieli kim rotowac w skladzie. Draxler z wiadomych wzgledow tez niemozliwy, a Insigne po prostu nie widze w Barcelonie. Taka moja opinia.
0
The Last of Us