0

Props dla goscia, ze zachowuje spokoj i nadal probuje tlumaczyc cos czego ona i tak nie pojmie, bo jest po prostu za glupia.

0

Belgia tez nie miala nikogo bardzo wymagajacego poki co. Dla mnie Chorwacja swoja stabilnoscia moze wygrac ten turniej, Chorwacja mistrzem swiata, w sumie czemu nie :D

0

Najpierw niech Argentyna dzisiaj wygra, ok? Nigeria to nie chlopcy do bicia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale praktyczne egzaminy zawodowe to smiech, podpowiadaja wiecej niz na normalnych praktykach w szkole, a tak strasza przed tym :D Juz wiem czemu zdawalnosc egzaminu praktycznego w moim zawodzie (w mojej szkole) jest tak wysoka

0

Moze jednak beda te plusy Mundialu w listopadzie/grudniu w 2022 :v

0

Heineken / Lech

12

Oby Iran dzisiaj wygral :D

0

Ze jesli jestes w druzynie i robisz atmosfere, ale grasz i strzelasz gole to w porzadku, ale jesli tylko dla atmosfery to szkoda slow, cos w tym stylu :D

7

Alez pieknie komentatorzy podsumowuja powolanie Peszki miedzy innymi xD

0

Moze i mam nadzieje, ze to zrobi i wyrzuci Portugalie z turnieju

11

Argentyna przynajmniej jakos zdobyla punkt na tym Mundialu i na prawde maja jeszcze szanse z Nigeria mimo tego calego syfu. Argentynczycy moga w nich wierzyc ze wzgledu na kadre i na Messiego, ktory w kazdej chwili moze sam wygrac mecz. My juz odpadlismy, jedyne co mozemy zrobic to zapic smutki i czekac na kolejna duza impreze z naszym udzialem. Na prawde ciezko sie czym kolwiek pocieszyc w tym momencie...

1

Dokladnie. Mnie tez smieszy fakt, ze taki Pazdan, srodkowy obronca, ktory gra w druzynie Mistrza Polski, ktora przegrywa 11 (!) meczy w sezonie ma byc filarem naszej reprezentacji na takim poziomie jak Mundial. Tak samo zastanawia mnie gra Szczesnego, ktory malo co gral w Juve, a gra podstawe w reprezentacji, zamiast Fabianskiego, ktory zasluzyl po prostu swoja gra na pierwszy sklad na tym turnieju i potwierdzeniem tego jest jego transfer do West Hamu. Dziwne podejscie Nawałki, dziwna taktyka i dziwne wszystko. Na prawde wierzylem w ten projekt, ale rozum podpowiadal, ze to pie**olnie i tak sie stalo :(

0

Wiesz, ze nie chodzi mi o to. Tylko o mentalnosc tych, ktorzy zostali powolani i grali na tym turnieju. Oni kompletnie nic nie pokazali. Szczesny i jego ostatni wywiad. Pokazali cos z tego co on mowil? Raczej nie. To jest uzasadniona krytyka i nie ma w tym zadnej zlosliwosci.

2

Powiem tak

Nie zasluzylismy na nic na tym Mundialu. Jeszcze niech Japonia nam pokaze, ze nie mamy czego szukac na takiej imprezie. Krychowiak niech dalej siedzi na lawce caly sezon, a potem gra podstawe w reprezentacji, a Lewego niech przycmiewa Mina, ktory zagral 2 (?) mecze w Barcelonie do tego nie najwyzszych lotow. W sumie Mina w tym meczu osmieszyl cala nasza ofensywe i cala defensywe swoim golem. Wstyd jak ch*j. Bylismy najgorsza druzyna wsrod tych, ktore pozegnaly sie z Mundialem. Balonik pękł. Ciekawe co dalej...

11

XD?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

...........

1

Brawo, faulowac w takim miejscu

1

Korea ich wyrzuci, spokojnie xd

6

Brawo Szymek, w koncu dobra decyzja !

1

A Muller juz bez kartki za to odepchniecie? Jaja sobie robi ten Marciniak?

1

Eh to po Szwedach xd Niemcy nie odpuszcza juz. Szwedzi zrobili podstawowy blad, zaczeli liczyc tylko na obrone od poczatku drugiej polowy

2

Czemu nie uderzyl, nosz KU*WA

0

JAZDA hahahahah

0

Spadkowicz Bundesligi > Bayern :v

3

Lub tez mogl miec wlasny rozum i zatrzymac gre nie patrzac na asystentow i samemu poprosic o powtorke

0

A sam nie umie zdecydowac? Np nie zgadza sie z decyzja asystentow i chce to sprawdzic samemu. W niektorych sytuacjach az sie prosi zeby sedzia zatrzymal gre i pobiegl ogladac

0

CZEMU.........

0

Wierze, ale nie naleze do osob, ktore sa optymistami. Bardziej jestem realistą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?