PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wcale, a kto ich na Mundial zabral? Kto ich wyciagnal z grupy w 2014 roku?
0
A przez ile lat ma ciagnac Barcelone i ta nieudolna reprezentacje? Od bardzo dlugiego czasu Messi jest decydujacy w Barcelonie i Argentynie. Tak sie po prostu nie da. Kiedys Messi byl typowym atakujacym, teraz musi byc wszystkim na raz, bez przesady, tak sie nie da.
0
+1
0
Niech spadaja do domu z taka gra, po co ktos taki w fazie pucharowej? Chce ogladac gre w pilke, a nie kopanie sie po czole
1
Od jakiegos czasu to powtarzam, gdzie wy widzicie u Messiego kapitana i lidera szatni? Messi powinien zajac sie grą, a nie braniem odpowiedzialnosci za takich nieudacznikow jakich ma w kadrze. Tam Mascherano powinien byc kapitanem, a nie ktos za zaslugi w Barcelonie albo za to, ze ich za uszy ciagnie od kilku lat
0
Szkoda, ze nie wpadlo
0
Ronaldo strzela gole przynajmniej, ale jest w meczu tak samo niewidoczny i bezproduktywny jak Messi. Ale akurat dzieki niemu Portugalia wygrywa
0
Najlepiej jakby padl tam remis bezbramkowy
0
I za to nastepny mecz na lawce :DDD
16
Najpierw sami nie wibili, a teraz maja pretesje, co za kasztany xD
0
Juz widze jak Argentyna wygrywa z Nigeria xd
1
Messi wraca na swoja polowe zeby wziac pilke i ja rozegrac, nosz ku**a mac, tam graja sami amatorzy chyba
0
Przeciez to jest masakra, ze chlop nabiega na pilke i strzela takiego kapcia, ze szkoda slow
0
A mi nie, sam sobie zapracowal na krytyke wystawiajac tego kogos kto niby jest bramkarzem i robiac druzyne typowo pod Messiego nie biorac pod uwage, ze go zawsze kryje 3-4 zawodnikow
0
Tez by mi sie nie chcialo biegac jakby moja druzyna sabotowala moje starania xD
1
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH
0
Messi idz stamtad, szkoda Twojego czasu na tych partaczy na prawde xD
4
Alez mnie smieszy jak ta Argentyna probuje grac jak Barca xD
0
Hahahah co tam sie dzieje
0
XDDDDDDDDD
1
Ja mam wrazenie, ze w Argentynie nie wiedza na czym polega przede wszystkim gra trzema obroncami
0
To sie zle skonczy dla Argentyny, w koncu cos wpadnie Chorwacji
0
Dybala to od poczatku powinien grac za tego Meze
7
Mecz wieczoru, a daja typa do komentowania, ktory bedzie wychwalal pod niebiosa Modricia i przypominal i Ronaldo co minute, no TVP brawo, wiecie jak wkurzyc widza przed samym rozpoczeciem meczu :D
0
Christian Cueva chyba
4
Komentarz usunięty
0
Miejmy nadzieje, ze nie :D
18
Dobre Euro 2016, bardzo dobre kwalifikacje do MŚ. To sa zle wyniki? Sam turniej w Rosji bedziemy oceniac po zakonczeniu go przez nasza reprezentacje.
3
Selekcjonera Francji bronia wyniki, tak samo jak naszego Nawałke, ale gra pozostawia wiele do zyczenia. Francja majac taka ekipe nie umie zamknac tego meczu, co wiecej, rozegrac pilki jakos sensownie tez nie potrafia, typowa gra drwali, laga do przodu i niech Giroud walczy
1
Andrzej, to je*nie...