PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze mozesz zrobic potem 2 lata liceum zaoczne i tez miec mature, a w tym czasie zarabiac pieniadze i sie utrzymywac ;p
1
Mechanik/Elektromechanik/Elektryk, w te zawody warto isc na pewno. Jeszcze technikum informatyczne, programisci dzisiaj koszą ogromne pieniadze
0
Dobra to teraz Anglia niech wygra i bedzie git :D
1
Lingard chyba bierze przyklad ze Sterlinga
1
Tez mam over 2.5 i wygrana Anglii xD Obiecujacy poczatek, mam nadzieje, ze dadza rade tak samo jak Belgia
2
Angole prosze was, juz powinno byc 2:0 xD
7
Van Bruyne? Boze...
1
No i siadlo over 2.5, teraz czas na Anglie :D
0
No dawac, jeszcze jedna :D
0
No ta, ale cos tam probuje, chce ta pilke przy nodze, dlatego na nia nie czeka
1
Ale ten Strejlau pieprzy glupoty, Rudy sie wlasnie wraca po to zeby ta pilke dostac i rozegrac, bo Panama sie muruje..
0
Mam nadzieje, bo over 2.5 na kuponie xD
3
Kołtoń czy to Ty? Jeszcze podaj zmiany, w ktorej minucie i kto za kogo wejdzie xD
1
Tomaszewski chlopie co Ty gadasz XD
0
Ale Wawrzyniak zestresowany mowi xD
27
Jak ja uwielbiam komentarz Laskowskiego, moglby komentowac kazdy mecz na tych Mistrzostwach. I wydaje mi sie, ze przy nim kazdy jego asystent tez daje rade i trzyma poziom. Przyjemnie sie slucha
4
Szkoda chlopaka eh
0
Koreancy wygladaja jakby wszyscy mieli po 16 lat XD
0
Mistrzostwo Realu i potem szanse na Lige Mistrzow
2
Wielu by oddalo wszystko zeby byc na jego miejscu chociazby na lawce. Gosciu ma wszystko co chce i jeszcze narzeka :D
0
Wiadomo, ze jak siadzie to wakacje od razu zaklepuje, ale nie bede zly jak nie wejdzie :D Obstawiam bardzo okazyjnie, co kilka miesiecy czy to LM czy takie mistrzostwa, po prostu dla lepszej zabawy ;p
0
Licze na wiele goli xD
0
Tez tak uwazam, nie zdziwi mnie np jak w meczu Belgii bedzie remis lub Panama wygra. Gosciu przede mna obstawial remis lub wygrana Panamy. Fajnie mistrzostwa poki co, nie ma nic oczywistego
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDM4NTY5NDc0MDkwMDqiERFQTJ7CAa7jyyU%3D&kind=MAIN
Co myslicie? :D Kupon dla zabawy, dla wiekszych emocji podczas meczow, ale wiadomo, ze po cichu licze, ze wejdzie ^^
3
Nie wiem czemu, ale skreca mnie jak widze ich niemieckie ryje (szczegolnie Muller) i slysze ten ich hymn niczym piesn koscielna xD
0
Oby zadne
2
Niech odpadaja jak najszybciej skoro ich super trener gra nazwiskami i niech Marc odpoczywa jak najdluzej przed sezonem
2
Ona nawet ladnie nie wyglada, zacznijmy od tego xD
5
Ja mam nadzieje, ze przez te decyzje Loewa Niemcy w ogole nie wyjda z grupy lub odpadna pozniej bardzo szybko xd
0
Oj bedzie czerwona xd