1

Karac zawodnikow za slabszy wystep, te araby to jednak sa idioci, czego on sie spodziewal? Ze Rosje rozwala czy w ogole zloto zdobeda

0

Aj te przewrotki ostatnio

1

Na prawde musimy sciagnac konkurencje dla Suareza, nie mozna sobie pozwolic na to zeby kolejny sezon gral piach i byl nietykalny. Z calym szacunkiem dla Paco, ale on taka konkurencja nie jest

0

Przy dzisiejszej technologii niemozliwe zeby ruchliwa ulica byla powodem zaklocen xd

0

To dlaczego gra u nas Dembele? :D

0

To dlaczego Dembele gra u nas? ;p

0

Paco to nie poziom LM na pewno, to samo Vidal czy Gomes. My potrzebujemy zawodnikow, ktorzy powalcza o wygrana w LM w koncu, a nie ludzi, ktorych mamy ogrywac czy wybijac. Reasumujac, Barcelona potrzebuje wygranej w LM zeby wrocic na szczyt i do tego potrzeba zawodnikow na poziomie. Griezmann dalby bardzo duzo opcji w ataku i nawet w srodku pola. Wielka szkoda, ze nie przyjdzie

2

To jest Mundial wlasnie i to sprawia, ze takie mecze tez maja swoj urok i sa ciekawe. Nikt normalnie nie oglada reprezentacji afrykanskich, a jakos Puchar Narodow Afryki cieszy sie spora ogladalnoscia. Tu jest ta sama zasada

0

Wzorowa wrzutka

0

Szpakowski to by jezyk polamal na tych nazwiskach

1

Slabo pospiewali :D Polacy by im pokazali jak sie spiewa hymn

0

Jednak mamy w Rosji niedzwiedzia na boisku, juz myslalem, ze Rosja zawiedzie

0

Uwielbiam te ceremonie, ciary niesamowite :D

1

Pewnie beda, u nas jak i w Rosji dzbanow nie brakuje, a kibol kurła takiej okazji nie wykorzysta? :D

1

Najlepszy internet jaki mialem, mam go prawie rok czasu i ani razu nie wywalilo, ideał ;d A co do tv to nie wiem, nie ogladam ;p Ale rodzice nie narzekaja

1

Dosyc ryzykownie, szczegolnie ta Argentyna :D Ale no powodzenia :D

0

Jak kupon postawi powiedzmy milion osob i wygra z tego cwiercmiliona to ta nagroda bedzie tak podzielona, ze bardziej sie oplaca grac samemu o wlasna stawke xD Ale bukmacherzy wiedza jak sie nakarmic, za to szanuje ;d

0

Wg mnie to nie bedzie az taka sensacja :D Mysle, ze sporo osob sie spodziewa wlasnie, ze Islandia wyjdzie ze swojej grupy. Swoja droga bardzo wyrownana grupa tam jest, bedzie ciekawie

0

W grupie B moze byc jakas niespodzianka, biorac pod uwage fakt, ze teraz w reprezentacji Hiszpanii jest spory chaos. Maroko moze zaskoczyc

6

Oplaca sie, a z biegiem czasu i tak skusza Cie jakies gry typu The Last of Us

22

Barcelona woli Digne XD Kto tam pracuje do ch*ja xD

1

Mam nadzieje, ze o Fabiana beda sie bic porządne kluby, a nie spadkowicze i druzyny, ktore ledwo sa nad ta strefa spadkowa

3

Jak bedzie mial jaja to powie co mysli i nie bedzie krecil, ale mozna sie spodziewac ,ze powie to co Perez i caly Madryt chca uslyszec. Czasem mnie zastanawia jak ludzie potrafia bez wstydu oszukiwac samych siebie

24

W samolocie? Nie lepiej gdzies na plazy czy innym fajnym miejscu? Nie moj interes, ale kurde..

0

XD

1

Faktycznie tragedia :D Wiekszych problemow Ci Hiszpanie nie maja? Tylko kibice Barcy i Realu maja takie problemy zapewne. Dla ludzi, dla ktorych reprezentacja jest najwazniejsza moga sie cieszyc, ze pilkarze Realu co stanowia spora sile tej reprezentacji wejda w Mundial z czysta glowa, ale wiadomo trzeba sie doszukiwac problemu tam gdzie go nie ma. Ci co maja byc zjednoczeni to beda, a Ci co beda miec jakis problem do Madrytu i tak beda go mieli, nawet bez tej informacji, szczegolnie Katalonczycy

2

Jesli nowy trener bedzie stawial na jakosc, a nie nazwisko i to ile tam gra i co osiagnal to Benzema sie ledwo na lawke bedzie lapal

1

Bede pracowal w kierunku, ktorego poniekad sie uczylem czyli elektryka, wiec byc moze mi sie spodoba, oby :D

0

Koncze szkole za jakies 2 tygodnie, ale juz teraz moge powiedziec, ze chetniej wstane do pracy z mysla o pieniadzach niz do szkoly, w ktorej 90% rzeczy jest kompletnie nieprzydatne. A w miedzyczasie moge sie uczyc na kierunku, ktory mnie interesuje.

0

Zawodowe, elektromechanik, wiec trzeba sie uczyc xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?