PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karac zawodnikow za slabszy wystep, te araby to jednak sa idioci, czego on sie spodziewal? Ze Rosje rozwala czy w ogole zloto zdobeda
0
Aj te przewrotki ostatnio
1
Na prawde musimy sciagnac konkurencje dla Suareza, nie mozna sobie pozwolic na to zeby kolejny sezon gral piach i byl nietykalny. Z calym szacunkiem dla Paco, ale on taka konkurencja nie jest
0
Przy dzisiejszej technologii niemozliwe zeby ruchliwa ulica byla powodem zaklocen xd
0
To dlaczego gra u nas Dembele? :D
0
To dlaczego Dembele gra u nas? ;p
0
Paco to nie poziom LM na pewno, to samo Vidal czy Gomes. My potrzebujemy zawodnikow, ktorzy powalcza o wygrana w LM w koncu, a nie ludzi, ktorych mamy ogrywac czy wybijac. Reasumujac, Barcelona potrzebuje wygranej w LM zeby wrocic na szczyt i do tego potrzeba zawodnikow na poziomie. Griezmann dalby bardzo duzo opcji w ataku i nawet w srodku pola. Wielka szkoda, ze nie przyjdzie
2
To jest Mundial wlasnie i to sprawia, ze takie mecze tez maja swoj urok i sa ciekawe. Nikt normalnie nie oglada reprezentacji afrykanskich, a jakos Puchar Narodow Afryki cieszy sie spora ogladalnoscia. Tu jest ta sama zasada
0
Wzorowa wrzutka
0
Szpakowski to by jezyk polamal na tych nazwiskach
1
Slabo pospiewali :D Polacy by im pokazali jak sie spiewa hymn
0
Jednak mamy w Rosji niedzwiedzia na boisku, juz myslalem, ze Rosja zawiedzie
0
Uwielbiam te ceremonie, ciary niesamowite :D
1
Pewnie beda, u nas jak i w Rosji dzbanow nie brakuje, a kibol kurła takiej okazji nie wykorzysta? :D
1
Najlepszy internet jaki mialem, mam go prawie rok czasu i ani razu nie wywalilo, ideał ;d A co do tv to nie wiem, nie ogladam ;p Ale rodzice nie narzekaja
1
Dosyc ryzykownie, szczegolnie ta Argentyna :D Ale no powodzenia :D
0
Jak kupon postawi powiedzmy milion osob i wygra z tego cwiercmiliona to ta nagroda bedzie tak podzielona, ze bardziej sie oplaca grac samemu o wlasna stawke xD Ale bukmacherzy wiedza jak sie nakarmic, za to szanuje ;d
0
Wg mnie to nie bedzie az taka sensacja :D Mysle, ze sporo osob sie spodziewa wlasnie, ze Islandia wyjdzie ze swojej grupy. Swoja droga bardzo wyrownana grupa tam jest, bedzie ciekawie
0
W grupie B moze byc jakas niespodzianka, biorac pod uwage fakt, ze teraz w reprezentacji Hiszpanii jest spory chaos. Maroko moze zaskoczyc
6
Oplaca sie, a z biegiem czasu i tak skusza Cie jakies gry typu The Last of Us
22
Barcelona woli Digne XD Kto tam pracuje do ch*ja xD
1
Mam nadzieje, ze o Fabiana beda sie bic porządne kluby, a nie spadkowicze i druzyny, ktore ledwo sa nad ta strefa spadkowa
3
Jak bedzie mial jaja to powie co mysli i nie bedzie krecil, ale mozna sie spodziewac ,ze powie to co Perez i caly Madryt chca uslyszec. Czasem mnie zastanawia jak ludzie potrafia bez wstydu oszukiwac samych siebie
24
W samolocie? Nie lepiej gdzies na plazy czy innym fajnym miejscu? Nie moj interes, ale kurde..
0
XD
1
Faktycznie tragedia :D Wiekszych problemow Ci Hiszpanie nie maja? Tylko kibice Barcy i Realu maja takie problemy zapewne. Dla ludzi, dla ktorych reprezentacja jest najwazniejsza moga sie cieszyc, ze pilkarze Realu co stanowia spora sile tej reprezentacji wejda w Mundial z czysta glowa, ale wiadomo trzeba sie doszukiwac problemu tam gdzie go nie ma. Ci co maja byc zjednoczeni to beda, a Ci co beda miec jakis problem do Madrytu i tak beda go mieli, nawet bez tej informacji, szczegolnie Katalonczycy
2
Jesli nowy trener bedzie stawial na jakosc, a nie nazwisko i to ile tam gra i co osiagnal to Benzema sie ledwo na lawke bedzie lapal
1
Bede pracowal w kierunku, ktorego poniekad sie uczylem czyli elektryka, wiec byc moze mi sie spodoba, oby :D
0
Koncze szkole za jakies 2 tygodnie, ale juz teraz moge powiedziec, ze chetniej wstane do pracy z mysla o pieniadzach niz do szkoly, w ktorej 90% rzeczy jest kompletnie nieprzydatne. A w miedzyczasie moge sie uczyc na kierunku, ktory mnie interesuje.
0
Zawodowe, elektromechanik, wiec trzeba sie uczyc xD