4

Ja teraz na miejscu Juppa sciagnalbym go i dal kogos randomowego na bramke. Gorzej nie mozna bronic niz ten recznik

0

Hhahahahahahahahaha

0

No ta, milion karnych powinni gwizdac przeciwko Realowi. Jesli Bayern odpadnie to na sedziow zgonicie? Mieli tyle sytuacji, ze ten mecz powinien byc zamkniety po pierwszym meczu, a dzisiaj powinni ich dobic jakby wykorzystali przynajmniej polowe tego co mieli. Tez mi ciezko sie bedzie pogodzic z tym, ze Real znowu zagra w finale (obym sie mylil), ale bez przesady

0

Chodzi Ci o ta sytuacje teraz? Akurat przelaczylem streama pod koniec. Jesli byla reka to powinien byc karny, reka to reka jesli przeszkodzi w grze. Ale tamten faul Benatii byl ewidentny i karny bezdyskusyjny. Jesli ten karny bylby w 60 minucie to nikt by nie mial o to az takiej spiny, a ze byl w 93 minucie to od razu drukarnia. Sedzia mial jaja zeby to zagwizdac i tyle.

2

Dobra dobra, hamuj troche. Karny dla Realu w rewanzu z Juve byl niesluszny? To za co Ty chcesz karne gwizdac? Sedzia mial jaja zeby zagwizdac takie cos. I to byl sluszny karny. Atak od tylu na zawodnika + noga na jego klacie.

0

Kto to sedziuje wgl? To nie jest ten sam czasem co poprzednim razem kiedy Real eliminowal Bayern?

1

Kiedy Bayern nauczy sie wykorzystywac sytuacje?

0

Nie wiem czemu Real nie laduje z daleka jeszcze. Przeciez na bramce Bayernu jest taki recznik, ze kazdy strzal bedzie zagrozeniem

2

Oby nie odpuscili teraz

0

Jak dla mnie powinnismy grac 4-4-2, fizycznie jestesmy w miare dobrzy w swojej optymalnej dyspozycji, a do tego na dwoch napastnikow gra nam jakos lepiej szla

0

Jesli dojdziemy minimum do cwiercfinalu na MŚ i zaprezentujemy sie dobrze to wg mnie nie ma sensu zmieniac selekcjonera. Nie mozemy mierzyc niewiadomo jak wysoko. Wielu ludzi kieruje sie rankingiem. Wg mnie wyjscie z tej grupy bedzie sukcesem i Nawałka zda egzamin kolejny raz. Jesli odpadniemy w grupie to powinnismy go pozegnac lub poczekac na wystepy w Lidze Narodów, a potem zastanowic sie nad jego przyszloscia na powaznie.

0

Ciezko sie patrzy na gre Barcy jesli kibicuje sie jej wiecej niz 2 lata. Dla mnie Barca to styl, piekna gra, tiki taka, posiadanie pilki, tej magii juz nie ma, a szkoda.. A jesli krytyka jest poparta argumentami to nie do konca jest ona zla.

0

W koncu

0

Za Enrique mielismy, teraz jak nas cisnie przeciwnik to wybijamy na afere i czekamy az sie zmeczy. Ewentualnie tracimy 3 bramki i wtedy pilki do Messiego zeby cos zrobil

4

Niech ten Valverde sobie idzie, niedosc, ze zabija styl Barcy to jeszcze robi tak absurdalne zmiany, ze szkoda slow. Praktycznie zero reakcji na wydarzenia boiskowe. Fajnie, ze wygral w swoim pierwszym sezonie Puchar Króla i prawdopodobnie LL, ale na prawde, szanujmy sie.. To nie jest trener na miare Barcy.

1

W przyszlym sezonie trzeba wiele zmienic, przede wszystkim wrocic do klepania w srodku pola i przestac odpuszczac jak zaczynamy prowadzic, bo to az oczy bola co sie dzieje kiedy prowadzimy 1 czy 2 do 0...

3

I dobrze, jedyny mecz, ktory ma wybiegac jeszcze to mecz z Realem, potem mundial, wiec lepiej zeby nie forsowal, bo rozne rzeczy sie dzieja

0

Zbyt ofensywnie

0

Na Livescorze jest normalnie na stoperze w taktyce 3-4-2-1

0

Trzeba zmieniac, ale nie kims takim pokroju Thiago. W przyszlym sezonie bedzie Coutinho w pomocy, byc moze Dembele odpali. Real budowal taki team latami, im to nie przyszlo z dnia na dzien. Byc moze my tez potrzebujemy znowu lat upokorzen w LM zeby wyciagnac wnioski?

1

Rakitic nie ma startu do Thiago? Jezu, ludzie, skonczcie gadac takie farmazony. Thiago dzisiaj pokazal jaki jest swietny z rywalami innymi niz z Bundes

7

Alba, nie tak dobry jak Marcelo. Wez wyjdz juz chlopie. Rakitic to "XD" wg Ciebie? Ciekawe jak bardzo go chwaliles jak objechal pol Realu w Klasyku na przyklad

0

No Bayern im zrobil spozniony prezent na gwiazdke.. Ach szkoda nawet gadac

1

Sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie ;p

3

Taki Real w finale nie przegra

23

Pokazywanie twarzy Casemiro powinno byc zabronione

0

No niech siedzi dluzej na tym boisku, jezu, powiedzialbym co mysle o Realu, ale nie chce znowu bana

0

Akurat obrona Realu jest o wiele lepsza niz Liverpoolu czy Bayernu, bez porownania w ogole xd

1

Liverpool ma chyba nawet gorsza obrone niz Bayern xD

1

Ribery, dziadek na skrzydle najlepszy w Bayernie, tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?