1

@mekston I ta Francja miała w 90 minucie 2 słupki z 5 metra w finale jak dobrze pamiętam XD Giroud i Griezmann dostali wylewu przy strzałach

0

@kiper09 Ja się nie nakręcam xD Update jest darmowy, jeszcze parę dni temu gra nadal była optymalizowana (wywiad z gościem z CDPR), nie ma (albo nie widziałem) konkretnych wymagań sprzętowych. Poza tym graficznie nie zobaczę większej różnicy (oprócz RT, tego jestem ciekawy), bo odkąd pamiętam to kolejne podejścia do Wiedźmina robiłem już na modach i nie pamiętam już jak wygląda W3 bez modów XD

3

Nie no Xavi idziesz do domu. Nie no to siwy dym

7

@macio_944 ja się spotkałem z opinią, że Ronaldo NADAL jest najlepszym piłkarzem na świecie razem z Messim. Ci ludzie są po prostu głupi. I oni chcą tacy być, po tym co się odwala w ostatnim czasie jestem tego pewny.

Jeszcze ktoś pisze, że era Messiego i Ronaldo dobiegła końca i że Leo nie gra już tak samo jak dawniej. Chciałbym się tak kończyć zawodowo za X lat jak Messi obecnie. Głupcy i nic więcej.

6

@mekston Figo to nie powinien mieć prawa głosu. Malutki człowiek, tfu mu na łeb

4

@kubix05 czyli mecz o 3 miejsce bez głosu

0

@AbelKabel no jak jeździsz jak cipa za rękę z mamusią to nie XD

0

@A4ron praktycznie każda gala tak wygląda, nic specjalnego

0

@Transu96 bez kitu XDDD Co to w ogóle było

0

@AbelKabel Piłkarze z reguły mają zapisany zakaz uprawiania sportów ekstremalnych.

1

@agaFCB imo kara ze strony Bayernu powinna być sroga, bo osłabia ich przed najważniejszą częścią sezonu, a na 99% ma zapis w kontrakcie, że ma zakaz uprawiania sportów ekstremalnych do których zaliczają się narty wg mnie.

1

@LaRoja ciekawe jak się czuli ludzie mając w 2010 roku wuwuzele obok siebie z każdej strony XD

1

Wiedziałem, że ten sędzia i jego ekipa coś odwali, ale żeby tak szybko? XD

0

@demsi1707 najlepszego zawodnika na świecie XDD

1

@gacper finał dostanie coś czuję

0

To ten sam sędzia co nam sędziował z Arabią? Jeśli tak to będzie ciekawie xD

2

A ci dalej klękają, hahaha nie mogę

8

@Awtameok_Klana ten 37 latek był porównywany do innego wiekowego już piłkarza, który nadal gasi praktycznie każdą ekipę na świecie. Mówić dalej czy wystarczy?

9

@Cule1234 ja bym mu dał jeszcze jeden turniej, taki bez tego płaczka. Może bez niego ulepi coś więcej, a nie zawsze z tyłu głowy musi mieć, że ktoś mu focha strzeli xD

2

@hayek Beka, że teraz jest taka narracja, a jak ktoś powie, że piłka jest winna Messiemu puchar MŚ to jest wyzywany XDD

1

@barcelonaLM Tylko głupi weźmie kogoś bez formy, z wysokimi oczekiwaniami (pensja, pierwszy skład) i ego takim, że jest w stanie rozwalić każdą szatnię. Będzie źle w nowym klubie to znów pójdzie płakać do mediów.

20

Ronaldo nic nie zrobił, co więcej, popsuł taką że prawie setkę. Miód na moje oczy, upadek tego ego to jedna z piękniejszych rzeczy na tym mundialu.

2

@Bartas7VeB ciekawe czy Bayern go ukarze za jazdę na nartach w czasie wolnym.

0

@DonMatteo901 Ale Ci ludzie i tak powiedzą, że Holendrzy do nich podchodzili żeby życzyć powodzenia albo złożyć życzenia świąteczne. Nie ma co głupim nawet tłumaczyć, bo i tak nie zrozumieją.

27

Ale się szambo wylało na Messiego XD Kocham tych ludzi co dodatkowo piszą, że nie gra fenomenalnego turnieju :D

Tutaj też widzę, że niektórym tylna część ciała pęka i to mocno. Graliście kiedyś w piłkę? Wiecie czym są emocje? Jeszcze takie kiedy was ktoś prowokuje przed meczem i w trakcie meczu?

Nie usprawiedliwiam Leo, ale w pełni go rozumiem, tak jak paru innych Argentyńczyków ( na przykład gest Otamendiego do Dumfriesa po wygranych karnych kiedy Holender podbiegał co chwilę do nich i im coś gadał. Z kolei Paredesa za to kopnięcie piłki w ławkę sam bym wyniósł z boiska).

Messi od dawna nie jest grzecznym chłopcem i każdy kto go śledzi powinien to wiedzieć. Ale każdy kto szanuje samego siebie to zachowałby się wczoraj tak samo jak on. Bo trzeba być niezłym lamusem żeby siedzieć cicho w takich sytuacjach.

2

@Sysia11 w fifie takie podania są niemożliwe do wykonania, a gość co chwile takie ciasteczko daje. Nie zobaczę nikogo lepszego za mojego życia. Z jego odejściem pewnie umrze w dużym stopniu moja miłość do piłki.

3

No mam nadzieję, że Collina podziela zdanie większości i Lahoz jedzie do domu po tym meczu.

Oby polski akcent w finale 18 grudnia.

1

@takisobiektos Argentyna z Rosji, a ta dzisiejsza to kompletnie inne drużyny.

3

Argentyna lepszego półfinału sobie wymarzyć nie mogła. Zagrają z Chorwacją, która z gry jest tragiczna. Tylko muszą poprawić koncentrację w końcówkach i wymasować De Paula żeby był w stanie biegać nawet 150 minut, bo bez niego środek pola w destrukcji praktycznie nie istnieje jeśli drużyna przeciwna podejdzie wyżej.

6

@Kgorecki2500 Przeciętny mecz Argentyny? To co powiedzieć o Holendrach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?