2

1

@Mathoue No powiem Ci, że Infantino już myśli co tu zrobić, bo ktoś z biedackiej Polski obejrzy max 3 mecze (skoro oglądasz tylko Polaków heh).

Też mam gdzieś ten mundial, ale z chęcią obejrzę sobie Leo głodnego zwycięstwa, Urugwaj, który ma dosyć fajną ekipę i mogą namieszać, Hiszpanów, Brazylijczyków. Co to zmieni, że ktoś nie będzie oglądał? Nic. Nic nie poradzimy na to co się dzieje na świecie. Tak samo jak zamachowców nie powstrzymywały kredki na ulicy, tak nie oglądanie Mundialu nie powstrzyma FIFY przed braniem łapówek.

No ale rozumiem, że jak są ludzie, którzy identyfikują się jako helikopter czy trawa to też są ludzie co myślą, że jak sobie odbiorą przyjemność z oglądanie meczy to coś to zmieni i ruszy się sumienie obrzydliwie bogatych ludzi jak działacze FIFA/UEFA czy Katarczyków, którzy mogą się podcierać dolcami XD

0

@kewin Po samym początku wyłączyłem XD

0

@Lionel_Messi10 Może to, że tworzy się bezsensowny spam? W sumie wystarczy blokować, po co ja się męczę w ogóle xd

2

@Lionel_Messi10 Wrzucasz to samo co jest 2 posty niżej, dodatkowo tak samo wytłumaczone w komentarzu XD Chłopie opanuj się z tym Messim, bo to już jest mocno niezdrowe xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@bartekvisca Też, a druga sprawa, że dużo ludzi ma w dupie ten mundial, bo się nawet pobawić nie będą mogli. "Święto piłki". Tfu na łysego pajaca z FIFA.

1

@Firestone Większy komfort będą mieli ludzie co obejrzą mundial w TV niż Ci co tam pojechali XD Przynajmniej my będziemy się bawić w swoim gronie z piwkiem w dłoni, a nie wśród przekupionych ciapaków :v

2

"I pamiętajcie, że polscy piloci wykazywali się też fantazją i nieszablonowymi akcjami, czego wam życzymy."

Piękna szpileczka w reprezentację po wystąpieniu Grzesia po meczu z Chile XD Mam nadzieję, że wezmą sobie te słowa do serca i zobaczymy chociaż chęci grania w piłkę, a nie to gówno co w środę.

1

@Kgorecki2500 Ikony, które grały w Barcelonie kiedyś tak? Henry jest na LS/LP/N bodajże.

9

@FabianMrozek XD Rano do pracy, ale jedziesz sobie na imprezkę 30 km od domu nie mając ogarniętego wcześniej bezpiecznego transportu. Odpowiedzialny i myślący człowiek nigdy nie dopuści do takiej sytuacji jak wyżej.

0

@draxidox łer is maj sekjuriti? kaman, kaman

1

@fart Messi też miał setę jak dobrze pamiętam i nie trafił nawet w bramkę.

3

@Keriox Jaka zwierzyna XD

6

@kynio302 Jak ktoś się zesra w jakiś klimatyzator to się tam uduszą wszyscy ;D

0

@marcin62 Zbugowany jest ten Warzone, wczoraj zanim wszedłem do meczu to prawie 1h minęło, bo jak już się załadowało coś po 20 minutach przetwarzania danych to potem grę scrashowało i od nowa wszystko XD

2

@Encore Odpowiednia defensywa XD No ta, ale my jesteśmy tam dziurawi jak ser szwajcarski, a w ataku nie potrafimy skleić 3 podań na szybko to jak oni chcą z kontry grać?

2

@Foro Jestem tego samego zdania. Szkoda, że Sousa okazał się oszustem. Wg mnie z czasem zbudowałby tu mega dobrą ekipę. W sumie w ataku graliśmy bardzo fajną piłkę, za jego kadencji mocno kulała defensywa, ale z czasem i to by pewnie dało się ogarnąć, bo obrońców koniec końców nie mamy złych.

Piłkarzy mamy na miarę solidnego europejskiego średniaka, który na każdym turnieju minimum powinien robić wyjście z grupy, ale potrzeba trenera z wizją, który potrafi i chce grać coś innego niż laga do przodu.

Ja się zastanawiam co czuje taki Lewandowski albo Zieliński jak przyjeżdżają z klubów i mają zajęcia taktyczne. Bo po tym co widzę na boisku w wykonaniu reprezentacji pod wodzą Wujasa to oni tam prędzej wódkę piją pod stołem, a nie trenują. W sumie po coś tego Jędrzejczyka zabrał.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Mi logika podpowiada, że z taką grą po prostu nie mamy czego szukać na MŚ. Remis z Meksykiem na otwarcie potraktuję jak sukces, bo jednak gramy tam z ekipą, która od 94 roku regularnie wychodzi z grupy.

Co zrobi Zieliński czy Lewandowski jeśli inni będą tak zasysać jak dzisiaj? Zieliński to nie Messi, Lewandowski tym bardziej.

1

Ten Gumny jedzie na Mundial ta? Po co? Podawać wodę? XD

5

@Ascend Pewnie jak ktoś próbuje grać z pierwszej piłki albo dryblować to dostaje zjeby i jest wyzywany przez trenera co on robi. Ma przyjąć, rozejrzeć się i podać do najbliższego kolegi XD

I w sumie mówię to trochę z doświadczenia, bo miałem do czynienia z naszą toporną piłką kiedy byłem nastolatkiem.

0

@ptrx De Jongiem grałem i niczym się nie wyróżnia. Kupiłem za 450, sprzedałem za 510 xD

3

@LeoKing10 Nie. Moje życie jest dla mnie najważniejsze.

1

@Bernard777 Szczerze to też bym miał w dupie jakiś mecz ligowy gdybym miał przed sobą ostatni Mundial w karierze. Nie lubię go, ale nie dziwię się ani trochę, tym bardziej że w tym United to on mało co gra.

1

@ranger3120 Wierzę, że Cadian dzisiaj poprowadzi te mapy tak dobrze jak wczorajszego Nuke z Furią.

1

@MRSCHRONIC W Squad Battles nic się nie poradzi, trzeba grać całe mecze, w fut live (mecze towarzyskie) jest złoty gol, mecz się wyłącza po bramce, więc to w miare sprawnie idzie.

@FCB24 6 czerwonych w wyjściowym składzie, ale tych z tym zegarem w prawym dolnym rogu. Oni są dodani specjalnie do tych zadań, które kończą się pod koniec grudnia/początek stycznia. Paczki z nimi można, a nawet trzeba zrobić w Squad Battles strzelając gola zawodnikiem danej narodowości. Gol Katarczykiem = paczka z czerwonymi Katarczykami itd.

1

3

@HighestInTheRoom Stawiam, że będą pustki podobne do tych z pierwszego półfinału niestety.

Mocno liczę na Heroic i na to, że Jame jutro będzie chował broń co rundę i to będzie jedyna rzecz, która wyjdzie graczom Outsiders.

0

Cadian bardzo mądrze prowadzi teraz grę. Wszystko na spokoju. A Furia chyba w głowach dalej ma tego Ancienta.

3

@Mario96w Ta, też tak mam, ale potem wchodzę na faceit i ludzie na 2500+ elo nie potrafią ze sobą rozmawiać i się wyzywają xD Nie ma co się oszukiwać, gra w którą grają Ci zawodnicy to zupełnie inne doświadczenie niż te zwierzyńce dla casuali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?