3

@Mario96w Ta, też tak mam, ale potem wchodzę na faceit i ludzie na 2500+ elo nie potrafią ze sobą rozmawiać i się wyzywają xD Nie ma co się oszukiwać, gra w którą grają Ci zawodnicy to zupełnie inne doświadczenie niż te zwierzyńce dla casuali.

1

Oj psycha u Furii też musi leżeć po takim comebacku. Ciekawa będzie ostatnia mapka

0

Oho, przełamanie xD

1

Tragiczna gra Heroic. Oni myśleli, że przy 15:6 już wygrali mape xD

0

Heroic ma już dość chyba, nawet się nie starają xD

1

Człowiek by chciał się wyspać, a tu pewnie półfinał Majora będzie do 2-3. Chociaż mam nadzieję na szybkie 2:0 ze strony Heroic xD

1

@sonek SSD na pewno i ogólnie dałbym go nie tylko na system, ale na wszystko. Jeśli taki zabieg działa na 15 letniego laptopa mojej kobiety to na stacjonarkę zadziała na pewno XD

RAM też można dołożyć, ale większej różnicy nie będzie, jednak jeśli nadal ma do czegoś ten PC służyć to te 8gb to takie mocne minimum w obecnych czasach.

0

Tragicznie się ogląda tego Majora. Nic się nie dzieje jak Brazole nie grają xD Dzisiaj Furia odpada i jutro pustki na finale :v

0

@sonek Zależy o co chodzi

0

@Rewolucja123 Decyzyjność NAVI in game w ostatnim czasie to kryminał. Czasami mam wrażenie jakby nie potrafili się dogadać. Żeby ten brak defa to był jeden raz, ale na Anciencie już przegrali połówkę w CT przez to, że nikt tam defa nie kupował.

2

Żeby na tym poziomie w takich rundach nie mieć chociaż jednego defa na bsie to na prawdę trzeba albo nie myśleć już albo liczyć, że nie wejdą na BS XD

0

@BartqRKO Znerfiona m4 (mniej ammo) przegrała tamtą rundę. Sdy by zabił dwóch na tej rampie gdyby miał te 5 ammo więcej. Unlucky :D

0

@Rewolucja123 Gdyby kupowali defa to by było 5/6:0 dla Navi obecnie XD

0

@HighestInTheRoom W Krakowie tak nie było, bo ktoś miał mózg i dał tam klimatyzowane budki, gdzie siedzieli zawodnicy. Szkoda, że nie jest to wymóg od Valve. Ale może po tym Majorze się to zmieni.

0

@HighestInTheRoom tfu na tą publiczność. Kasztany co drą mordę jak ich ulubieniec jest blisko przeciwnika XD

0

Teraz krzyczcie zwierzaki z Brazylii. Brawo Simple, uciszaj ich tam.

1

@Rewolucja123 Oby Navi wygrało. Mam dość tej publiki, szczerze XD Za te okrzyki i "dawanie" info swoim kij im w oko.

1

@cris2706 Wszędzie święta, a w ciągu dnia słońce i 15 stopni XD

Ta cała otoczka już dawno nie ma klimatu i to nie tylko dlatego, że większość z nas już dorosła, ale też dlatego, że już w październiku można zobaczyć rzeczy związane ze świętami.

0

@barcelonaLM Jutro dopiero o 19 startuje event w Ultimate Team związany z MŚ, więc co ma tam być teraz skoro nic jeszcze nie dodali.

11

@Lionel_Messi10 Oby Messi rozniósł Mundial i zdobył kolejną. Mina tego aroganta będzie bezcenna, a jego siostra dostanie wylewu.

5

@AmigoBlancos W końcu jako kibic Realu możesz poczuć się jak my, kibice Barcelony, kiedy Real gra totalne gówno, a potem w końcówce zdobywa komplet punktów

0

@_Specjalista XDDD Niesamowite jakie bzdury można tu poczytać XD

1

@Uukasz_93 Pluje na takich ludzi jak Michniewicz.

3

@Kgorecki2500 dajesz mu styl gry pod "lengthy" i jest bestią

https://www.futbin.com/23/player/48741/robert-lewandowski

1

@udarpawarotam Chciałbym tam mieszkać. Piękna lokalizacja xD Jeszcze jakby Rayo dostało się do europejskich pucharów to w ogóle cudo dla kogoś kto tam mieszka na ostatnim piętrze.

1

@FabianMrozek co za odklejeniec XDD Edytka od reptilianów to twoja rodzina?

0

@Zoker Wiadomo :v

2

Real trafia na drużynę, która jest jeszcze gorsza niż oni w tym sezonie. Przypadek? :v

1

@Rust_Cohle Bardzo dobry, polecam

0

@Ali3231 Na analika? Oby dostał wpierdol jak zawsze XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?