PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman Mental Cristiano powalił go na ziemie
0
@Faro zapasy w polu karnym i brak zainteresowania piłką to karny z dupy? XD
3
Hahahah niezły karny XD
8
Z zazdrością ogląda się te "słabsze" reprezentacje.
Japonia, Arabia, Kanada czy nawet Australia pokazują, że trzeba korzystać z tego, że ma się w ogóle okazję grać na takim turnieju. A taki Szczęsny już z góry dopisuje 0 pkt z Argentyną (z która prawdopodobnie zagramy o awans XD), Krychowiak mówi, że nie będziemy grać ładnej piłki tylko typową lagę do przodu. Z Meksykiem nie potrafili składnej akcji zrobić. No nie mogę tego przetrawić.
1
@macio_944 Portugalia oby w plecy po paskudnej grze, tego im życzę XD
1
@VamosRakieta Szkoda, że wczoraj zremisowaliśmy. Gdybyśmy przegrali to pewnie zostalibyśmy mistrzami świata :/
0
@Joe_Pesci Parasol to chłopu pewnie w dupie otwierali jak siedział w więzieniu, stąd pseudonim hehe
2
@Survier Żeby Kulesza nie miał z kim wódy pić, a Borki i inne Pole nie miały już wtyków w kadrze? Nie ma opcji XD
1
@konajoncek Jak mam być szczery to może być bardzo ciężko.
Saudyjczycy wybiegani, waleczni, kondycyjnie świetnie przygotowani, do tego umieją to czego my nie umiemy - zagrać trochę piłką. Jeśli oddamy inicjatywę tak jak dzisiaj to może być bardzo szybko po meczu.
1
Jedyne co mi się podobało w tym meczu jeśli chodzi o jakiekolwiek rozegranie to występ Bielika.
Nie bał się przytrzymać piłki, próbował rozegrać, ale co z tego, skoro podając do Glika czy Krychowiaka oni walą lagę do przodu bez zastanowienia. Tak się nie da grać.
Cudem będzie jeśli Arabia nas nie zleje w sobotę. Grają praktycznie o wyjście z grupy z nami.
1
@Sysia11 O Argentynie będzie cisza? Mocno naiwna jesteś :v
0
@GeraltzKatalonii Jeśli już szydzicie ze zmarnowanych setek tych Higuainów to też przypomnijcie sobie, że Messi również ma zmarnowaną setę w finale, hipokryci XD
0
@Rust_Cohle Meksyk i Polska zapłacą rachunek :v
11
@Lionel_Messi10 Co to za porównania XD Spójrz na skład Hiszpanii z 2010 roku i chociażby środek pola i porównaj z tą gnojowicą i stojanowem Argentyny z dzisiejszego meczu XD
0
@Zoker Powinien tam liścia dostać od każdego za takie pierdolenie
0
Normalnie jakbym Barcelonę oglądał XD Tragiczna Argentyna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wojtekfcb79 To po co mi odpowiadasz skoro nie wiesz nawet o czym mówię xd
0
@kuz Luzik XDDD
0
@kuz Ta? Dzięki za info, nie wiedziałem
@Derean Owszem, nienawidzę naszej gry, bo mamy zawodników żeby po prostu grać w piłkę, a nie jak lamusy bronić się przez 90% meczu.
1
Zawsze mnie to śmieszy jak drużyna, która gra typowo na jakieś kontry, nagle się budzi i chce grać do przodu po stracie gola XD
Po co grać normalnie od początku i się nie murować, starać się strzelić gola jako pierwsi. Nienawidzę takich drużyn.
0
Sędzia to chyba na siłę chce być spokojny i opanować jakoś cudownie ten mecz. Daj kartkę za taką błazenadę temu rzeźnikowi i tyle.
3
Jakby ktoś się zastanawiał czemu Kepa broni w Chelsea XD
0
@Schoogs On siedzi obecnie w oczekiwaniu na rozprawę czy na wolności?
5
@Firestone Czemu to baby zawsze mają takie problemy?XD
I potem się dziwić, że powstają memy w stylu "wszyscy ludzie zachowują się normalnie, tylko kobiety zawsze muszą coś odpierdolić".
0
Współczuję jedynie Lewandowskiemu i Zielińskiemu. Jak oni muszą się czuć na tej kadrze słuchając tych bzdur Krychowiaka i Szczęsnego XD Przyjeżdżają z klubów, które walczą o wszystko, do ostatniej minuty w swoich meczach, a tu takie podcinanie skrzydeł zaczynając od trenera i kończąc na tych wypalonych dziadach.
Co ten Lewandowski ma mówić przed meczem jak oni już ponad tydzień przed meczami gadają, że przegrali i nie ma co nawet walczyć xD
0
@BartqRKO Imo gdyby Sousa był normalnym gościem, a nie oszustem to moglibyśmy z czasem być reprezentacją, która byłaby jednym z faworytów grupy na każdym turnieju. Miał on jakiś pomysł, który chciał realizować.
Obecnie to chyba nikt nie patrzy na nas jak na reprezentację, która może zagrozić. Mentalu nie ma, trener nie potrafi wykorzystać potencjału zawodników, którzy w klubie grają bardzo dobrą piłkę, bo nie ma pomysłu na grę. Laga do przodu i może akurat się odbije tak żeby padł gol.
57
@tristan87 XDDDDD
1
@MateuszGotowka99 oby oby
1
@michaleu Nocki mam, więc może wstanę XD