1

2

@fcbarcafan19 Appka mobilna z AR też taka jest. Polecam, bo celując kamerą w niebo, telefon pokazuje ci, gdzie co jest. Polecam.

9

@Arkon Dobrze, że brzydzisz się polityką i nie poruszasz tematów z nią związanych.

0

@gumaz Co za incepcja.

1

@RoberDzik Oliver Kahn też był kotem.

1

@misterio Oh jakie to były piękne czasy.

0

@JanuszKorwinMikke Syndrom brazyliczjka. Większość z nich pod koniec kariery sypie się.

1

@CLS63AMG Zaskoczył mnie tym, że nie stwierdził że to on był najlepszym piłkarzem. To by bardziej pasowało do niego.

0

@AxelF Zapewne, ale nie o to chodziło w dyskusji.

1

@Comentateiro Niesamowite. A kim ty jesteś, żeby decydować, jakie poglądy są obraźliwe, a jakie nie? Jakie trzeba mieć mniemanie o sobie i jaki tupet, żeby ogłosić się samozwańczym wojownikiem dobroci i usprawiedliwiać swoje obrzydliwe zachowanie?

Doskonale rozumiem, o czym mówisz, tylko uważam, że jest to marna wymówka, bo inaczej nie można tego nazwać. Nie ma takiej "genezy", która pozwala na szufladkowanie i gardzenie ludźmi tak często i w taki sposób, jak ty to robisz. To jest wyłącznie twoja subiektywna opinia na temat tego, jakie poglądy są „obraźliwe”, i absolutnie nie masz prawa uzurpować sobie roli Nemesis.

Wspaniała logika, naprawdę. Zwalczasz rzekomo obraźliwe poglądy poprzez obrażanie ludzi i pogardę wobec nich. Na pewno świetnie ci idzie to „zwalczanie”. Jestem przekonany, że liczba konserwatystów po przeczytaniu twoich wypowiedzi na pewno się zmniejszyła. Twoje „świetliste” słowa na pewno otworzyły oczy na ten lepszy, bardziej otwarty świat.

1

@FCBMati10 Nie pochwalam tych zachowań.

3

@Comentateiro Kłamiesz. Nigdy cię nie wyzwałem, nigdy nie obraziłem, a ty już zdążyłeś zrobić to przynajmniej 3 razy. Wliczając w to ten temat.

Jest tu wiele osób, które mają poglądy lewicowe i nikt, ale to absolutnie nikt nie jest tak nienawidzony jak ty. I nie, nie wynika to z tego, że używasz "dosadnego nazewnictwa". Generalizujesz na każdym kroku, twoje komentarze są pogardliwe, pełne jadu, a do tego pełne hipokryzji na każdym kroku. Moje odpowiedzi tutaj to dosłownie cytaty z twoich wypowiedzi pokazujące twoją hipokryzję, a ty dalej brniesz w swoje. Nie, nie tworzę fałszywych przesłanek.

Napisałem post, który podkreśla, że obrażasz wszystkich dookoła, którzy mają odmienne poglądy, i dziwisz się potem, że ludzie rzucają epitety — a ty z tego wyciągnąłeś, że rzekomo wcale nie obrażasz, tylko odpowiadasz pięknym za nadobne. Kompletny brak zrozumienia mojego posta, wynikający z braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. W temacie, w którym twoją pierwszą odpowiedzią było obrażanie ludzi o konserwatywnych poglądach.

Nie ma dla ciebie nadziei.

4

@FCBMati10W sumie to trochę komplement. Musiał zagrać świetną rolę, skoro ludzie nie są w stanie rozróżnić aktora od postaci, którą gra.

1

@SeWo77 A nawet i Kononowiczem — dużo lepszy wybór niż którykolwiek z nich.

9

@Comentateiro
Ja:
„Pomijam już twoje nazywanie wszystkich, którzy nie zgadzają się z tobą, konserwatystami.”

Twoja odpowiedź:
„Ja mam wrażenie, że wy konserwatyści stadnie ukończyliście kurs z tego, jak nie pisać merytorycznie.”

Piszę ci, że wyzywasz wszystkich dookoła i dziwisz się potem, że ludzie rzucają epitetami w twoim kierunku — a ty z miejsca nazywasz mnie konserwatystą, wrzucasz do jednego wora i jeszcze obrażasz, sugerując, że nie potrafię pisać merytorycznie.

I to wszystko w temacie o CZYTANIU ZE ZROZUMIENIEM, w którym zdążyłeś już stwierdzić, że konserwatyści nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

Przecież to jest komedia w czystej postaci.

1

@kcule14 To są pokłosia posiadania selekcjonera, który wcześniej trenował drużyny z Ekstraklasy. To są kwestie ulubieńców lub stronniczości wynikającej z tego, że na co dzień widziało się danych zawodników, więc ma się wrażenie, że dany piłkarz jest lepszy niż ci, których się na co dzień nie widzi.

1

@Aragorn33 Jeśli chodzi o Janusza, to myślę, że robi to, co politycy robią najlepiej. Widzi, że można zbić elektorat na antyukraińskich hasłach, więc wypisuje takie rzeczy.

A co do kolegi @MYTO — myślę, że za bardzo weszły tam algorytmy. YouTube jest bezwzględny w tej kwestii.

1

@MYTO Janusz w formie. Ja bym generalnie podpiął jeszcze zmianę klimatu, że to przez Ukraińców, jak już mamy się rozkręcać. Berkowiczowi też na pewno Ukrainiec nawrzucał tych towarów do zakupów w IKEA, po tym jak odszedł od kasy. Powoli to wszystko zaczyna mieć sens.

Proszę Cię…

9

@Comentateiro

Z ostatniego tygodnia:

"Na La Rambli stykam się z tym co chwilę, wszystko dotyczy konserwatystów."

"Zaciął się konserwatysta i odtwarza nagranie propagandy PiSu.
Było źle, a jest jeszcze gorzej.
Zaczynam wątpić w twój intelekt"

"Nasz kolega ma bardzo wiele deficytów, zapewne nie ma bladego pojęcia, bo stanowi jej żywą reklamę."

"Wyborcom PiSu schlebia prymitywizm Nawrockiego czy pisowców bo sami są prymitywni" (Insynuacja, że użytkownik jest wyborcą PiS-u, a w związku z tym — pośredni atak na użytkownika)

I za chwilę:

"Niemal tak, ale gdy ja tak robię, potem taki typ w odrębnych wpisach atakuje mnie po długim czasie, zakładając wątek sugerując, że zasługuję na najgorsze inwektywy, albo kłamiąc na mój temat. Obsmarowuje na forum.
I tak było z kilkoma użytkownikami. N
Widocznie mój nick pobudza niektórych nadmiernie."

Ty jesteś niesamowity.
Pomijam już twoje nazywanie wszystkich, którzy nie zgadzają się z tobą, konserwatystami (używasz słowa „konserwatysta” pejoratywnie, co widać po twoich wpisach), bo ten post nie miałby końca.

To dosłownie jakby iść po mieście z transparentem „gardzę wami” i dziwić się, że dostaje się po mordzie.

I żeby było śmieszniej, napisałeś to w temacie o „czytaniu ze zrozumieniem”.

You can't make this shit up.

0

Mbong to jakiś kuzyn Mbappe z Jamajki ?

0

@NeroTFP1 Zwykle bym polecil Sennheiser, ale budżet za mały masz. W takiej cenie to PHILIPS TAH8506BK.

0

@marcin62 Brak Arc Riders ? Czy Mega Bonk ? Brak BF6?

1

Komentarz usunięty

3

@Safrani Nie przypominam sobie, żebyś sprostował swojego fejka na temat posła Konfederacji, że rzekomo złamał prawo, nie zgłaszając korupcji do prokuratury. Tak że jesteś ostatnim, który może wypowiadać się na temat fejkow.

0

@Eklerek Gra od ponad dekady jest beznadziejna, a i tak co roku kupujecie ten szajs. Co roku jest płacz, co roku narzekanie na różne aspekty gry. Nie zasługujecie na nic lepszego. Tak że proszę siedzieć cicho i za rok też pieniążki na EA dać.

1

@Azazel_Pazuzu Jesteś bardzo z tyłu, jeśli chodzi o boty. Większość komentujących na wszystkich platformach to już teraz boty. Dead Internet theory powoli zbliża się wielkimi krokami.

Co do @Faro i jego komentarza o Ukraińcach mówiących po ukraińsku — ignorancie, większość z nich mówi po rosyjsku. Jest dość duża różnica między tymi dwoma językami. Jeszcze nie słyszałem Ukraińców mówiących do siebie wzajemnie po ukraińsku — to zawsze rosyjski.

Co do reszty komentujących „a uKrAINcY mÓwIący po uKrAINskU tO źlE”.
Zamiast reagować jak emocjonalne ameby, nauczcie się czytać. On napisał: „Ukraińcy mówiący do Polaków po ukraińsku”.
Nie ma to jak stworzyć sobie argument, pokłócić się z nim i pójść dalej dumnym: „oh, jak ja go zgasiłem”.

@Faro Jeśli nie mówią po polsku, to w jakim języku mają mówić? Jakoś się porozumieć trzeba. Nauka języka zajmuje trochę czasu.
Niezbyt fortunny ten twój komentarz.


0

2

@macio_944 To ja dorzucę jeszcze, że ma wynaleźć kamień filozoficzny, dać drugą młodość Messiemu, a potem go sprowadzić. Myślę, że prawdopodobieństwo dokładnie to samo.

1

@cchesterr43 :( szkoda tego Krzycha. Taki swój chłop.

0

Oj Krzysiu Krzysiu :( Złamie mu serce ta jego wybranka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?