1

@KrychaFCB Najśmieszniejsze jest to, że ona jest w 100% przekonana, że jest 10/10.

4

@Roobo A Ty mówisz o patologicznych i kurewskich treściach, ja myślałem, że chodzi Ci dosłownie o usunięcie kurew i patologii.

6

@Roobo "Uważam że Internet to miejsce publiczne gdzie nie powinno być miejsca na patologię i kurestwo."
No to będziesz musiał zbanować wszystkich polityków z X-a.

4

@Kgorecki2500 No ciekaw jestem, czy taka luka prawna jest możliwa, jeśli tak, to ustawa do poprawki. Jeśli już o tym pomyśleli i są tam jakieś aneksy co do gier komputerowych, to bajlando. Swoją drogą satyra też może dostać po dupie.

2

@MOLESTA Przy tylu wyciągniętych przekrętach dzisiejszej władzy, odgrzać starego kotleta. Cope na poziomie ekspert.

0

@TR3YWAY Kopalnia Wujek.

1

Coś mi się wydaje, że JuEsEnDeJ wygra te mistrzostwa i będzie to najpiękniejsze zwycięstwo we wszystkich mistrzostwach. Nigdy nie będzie już takich mistrzostw, bo w wygrywaniu mistrzostw Murika jest najlepsza i najwspanialsza.

1

@Roobo Grunt to dobry marketing.

0

@Bobo25 Czy Mentzen siedzi teraz z Tobą w pokoju?

0

@Safrani No jak nie, wzbogaciłeś się, musisz zapłacić podatek.

3

@Safrani Generalnie z perspektywy prawnej urzędas ma rację. Skoro znalazłeś butelkę na ziemi, więc to nie Ty zapłaciłeś za tę kaucję, a po zwrocie otrzymałeś pieniądze, to według prawa każde zarobione pieniądze podlegają opodatkowaniu — albo od wzbogacenia, albo od przychodu. Tu nie zachodzi zwrot pieniędzy, tylko zarobek. Teraz pytanie, co jest większym idiotyzmem — prawo czy butelkomat.

4

@Roobo Wlepienie mandatu za krewetki — „Co to za obrzydliwe ataki na urzędnika, on tylko wykonuje swoją pracę, to PiS wprowadził to prawo.”
Urzędnik stwierdzający, że zarobienie pieniędzy z kaucji może podlegać opodatkowaniu — „To jest nadgorliwość urzędnika.”

Tu nadgorliwość, a tu już nie. Wygodnie.


0

@ProMILs Ale przecież to nie jest nic nowego. To jest standardowa zagrywka, by podbić cenę, by Barcelona wydała więcej.

2

@olek10 Cicho bo sie wyda.

2

@Dari0G :O Mój świat runął w gruzach.

2

@Azazel_Pazuzu To złamie Ci mózg jeszcze bardziej: cukier wanilinowy nie ma w sobie nawet grama wanilii.

7

@ProMILs Walczą za nas, pamiętaj. Ukraina musi odepchnąć Putina, bo dzięki temu nie może nas najechać, bo będzie daleko od naszych granic. Białoruś to taka niewidzialna zapora, która magicznie blokuje wojska rosyjskie i powstrzymuje inwazję Putina na państwa NATO. Ta sama magiczna zapora jest na granicy rosyjskiej z Łotwą i Estonią. W momencie jak Ukraina padnie, to dopiero wtedy Putin wpadnie na pomysł, że przecież można najechać na NATO, atakując Łotwę bądź Estonię i myślę, że również to będzie ten moment, w którym go oświeci, że przecież Łukaszenko też by pozwolił przejść z wojskiem, a może nawet i pomógł w inwazji. Dlatego jest ważne, by Ukraina walczyła.

0

https://www.washingtonpost.com/politics/2026/06/06/us-attorneys-office-california-announces-probe-into-elections/
Ale oni tam się bawią w tej Ameryce — prezydent Republikanin odklejeniec, w Kalifornii po przeliczeniu głosów i porażce kandydata Demokratów pojawiają się głosy pocztowe, które zmieniają wynik kompletnie. Wesoło tam mają.

1

@gumaz „Dziecko, nie graj tyle, bo zepsujesz telewizor.”

1

@Dankho94isback Spectate mode. Co Ty, wczoraj się urodziłeś? :D

0

@Herato Pasowałby Miroslav Klose, ale ten brak LM to rujnuje.

1

@beter2 To już 24 lata minęły od mistrzostw w Korei. Ja pierdziele, ale ja jestem stary. Swoją droga to pamiętam był moment, w którym wiedziałem, że FIFA musi być skorumpowana. Potem był wybór kataru i Rosji na gospodarzy mistrzostw.

3

@Karol145 "Alert RCB - Banda Tuska dociska kieszenie przedsiebiorcow, PiS to krystalicznie czysta partia, dbajaca tylko o interesy polakow, dej pieniadze na nas "

0

@takisobiektos 40% multikill, teoretycznie prawie co druga runda ubijał przynajmniej dwóch. Młody jest strasznym kotem.

3

@Karol145 Mogę się z Tobą zgodzić, że cała ta deportacja to bardziej na pokaz, ale po co trzymać typa w więzieniu i płacić na niego zamiast go deportować i mieć problem z głowy?

3

@clyde Chciałbym tylko zaznaczyć, że Twój komentarz o tym, jaką nienawiścią zieje ten użytkownik, zebrał 53 herby i myślę, że będzie więcej. Człowiek o jakimkolwiek poziomie inteligencji spojrzałby na to i pomyślał: „Kurde, skoro tyle osób też tak uważa, to może powinienem zmienić swój sposób bycia”, ale nie ów użytkownik. Kilka postów niżej dalej pluje jadem (zgaduję, bo nie widzę, widzę tylko odpowiedzi). Dlatego właśnie sobie takich typów schowałem, po co mam czytać takie odklejenie.

2

@MOLESTA Straszny ból dupy widzę o niego masz, bo 3 czy 4 komentarz taki od Ciebie widzę. Co tam się stało, ma inne poglądy od Ciebie, więc trzeba próbować go zdyskredytować w taki żałosny sposób?

0

@KrychaFCB TVP w likwidacji, a tworzą nowe kanały? Dobre.

1

@Lordzi Cumback israel

0

@Laminedependencia Niczym Mbappé w tym sezonie La Liga bez karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?