0

@urbipl "You've been stabbed? Where abouts? Don't think you have. " Co za gnida.

29

@marcin62 Co prawda, to prawda — za czasów MSN Barcelona powinna być tą pierwszą, która obroniła Puchar Ligi Mistrzów.

1

@Kgorecki2500 Jego wyrok tu mi w sumie koło dupy lata, bardziej mi zależy na tym, by policjanci, którzy dopuścili, by ten się wykrwawił, bo „rasizm”, powinni iść siedzieć. To jest ważniejsze.

1

@Nazio_87 Ostatnio postanowiłem przeczytać wszystkie książki Dostojewskiego. Jestem w połowie „Braci Karamazow”. Wcześniej najnowsza część Wiedźmina „Rozdroże kruków”, a przed tym „Skazani na Shawshank”. Generalnie muszę przejść przez wszystkie książki Stephena Kinga z kolekcji żony, bo dużo ich ma.

8

@Arkon Kilka ignorów, wtyczka i już mnie nic nie irytuje na La Rambli. A wcześniej to teksty typu: „chłopski rozum”, „ruska onuca”, „komuch”, „pisfederaci”, „uśmiechnięci”, „ciemnogród”, „tęczowi”. Głównie marne teksty usłyszane na Twitterze czy innym odklejonym portalu i powielane tutaj bez refleksji, by zdyskredytować osobę bez merytorycznego przekazu.

1

@Roobo Jakie to jest przykre, że mimo tego, że uważam tę całą hucpę demokratyczną za całe "g" warte i nie ma znaczenia, kto wygra, to i tak mam satysfakcję z ich porażki. Jak bardzo irytującymi i zadufanymi ludźmi oni muszą być, że takie emocje u mnie wywołują i jak widać po ilości postów tutaj innych osób lejących z nich, te same emocje wywołują u innych. Myślę, że tutaj leży problem ich porażek.

0

@turhiay Ale on już jest prawie rok.

3

@turhiay Zadaniem selekcjonera reprezentacji nie jest trenowanie drużyny, tylko selekcja piłkarzy i taktyka na mecz. Długość bycia selekcjonerem jest bez znaczenia. Urban jest po prostu beznadziejny.

17

Ale my mocni jesteśmy. Mają szczęście te wszystkie reprezentacje, że bojkotujemy te mistrzostwa i nie jedziemy, bo byśmy roznieśli wszystkich w pył.

1

@marcin62 Uwierz mi, kusi, a że słabi psychicznie jesteśmy, to trzeba sobie pomóc.
@malypuzon Służę uprzejmie.

0

@draxidox I jakie to ma znaczenie?

2

@Roobo Dzięki.
Po części to wynika też z tego, że zrobiłem tę wtyczkę głównie dla siebie, później po prostu ją rozwinąłem i wrzuciłem na sklep.

7

Dzień dobry wszystkim wszem i wobec.

W końcu znalazłem chwilę czasu i postanowiłem zaktualizować wtyczki dla Chrome i Firefox. Chrome jest w trakcie zatwierdzenia aktualizacji przez ich sklep, natomiast Firefox już to zrobił. Obydwie wersje mają teraz te same funkcjonalności. Myślę, że to będzie ostatnia aktualizacja, bo w sumie robi już wszystko, co powinna robić.

To może najpierw co nowego:

* Ukrywanie ignorowanego użytkownika z Gorących
* Wtyczka dostępna na Firefox Android
* Poprawa kolejkowania w ładowaniu różnych funkcji
* Więcej słów kluczy i lekka poprawa kategoryzacji

Skoro będzie to pewnie ostatni mój post autoreklamujący wtyczkę, to może podsumuję wszystkie funkcjonalności:

* Ukrywanie postów ignorowanych użytkowników
* Ukrywanie postów, które robią „@” „mention” ignorowanego użytkownika
* Kategoryzacja dyskusji
* Możliwość ukrycia danych kategorii

Każda z tych funkcji jest opcjonalna, więc można je włączyć bądź wyłączyć. To dla wygody osób, które nie chcą korzystać z dodatkowych opcji. Wtyczka działa czysto na front-endzie, więc nie ingeruje w dane, które fcbarca.com wysyła i dane, które pobieramy.

Od razu może podam też kilka ciekawych danych, które są dostępne poprzez obydwa sklepy.

Wtyczka na Chrome była instalowana 129 razy od początku wypuszczenia, natomiast była odinstalowana tylko raz. Średnio dziennie korzysta z niej 8 osób dziennie. 3 osoby zostawiły 5 gwiazdek, także dziękuję bardzo.

Statystyka z Firefox jest trochę mniejsza, ale wynika to z dużo mniejszej popularności przeglądarki. Wtyczka była instalowana 5 razy i jest używana średnio przez 5 osób dziennie. Brak ocen na sklepie, co akurat jest też dobrym znakiem.

Link do wtyczek:

https://chromewebstore.google.com/detail/la-rambla-cleaner/fhkgjjgjcpcmldbjckkhoglkooojdfao?authuser=0&hl=en-GB

https://addons.mozilla.org/en-GB/firefox/addon/la-rambla-autohide-ignored/

Link do kodu źródłowego:

https://github.com/Perry89/AutoHideIgnore

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dzielenia się opiniami.

@Eklerek @Gary @malypuzon @Safrani @JimMorrisonFCB @BorzyKrzys @Fog_W_1899 @tadzik447

0

@Aragorn33 Może to jakiś syndrom ludzi mieszkających w Madrycie czy coś.

2

@Tymoon19 Może jednak dwie?

2

@gumaz Znalezione, nie kradzione — o co chodzi?

1

@clyde Za dużo od niego wymagasz.

0

@Vegeta88 Cicho tam, za PiS-u było to i tamto, i siamto, tera jest gitara. Teraz jest praworządność, a tego typu rzeczy są niczym przy tym, co robił PiS, więc można zmieść pod dywan i iść dalej w przekonaniu, że jest bajlando, a jak wam nie pasuje, to możecie jechać do siebie, do Putina, do Moskwy, ruskie trolle.

2

@Rifek Uwierz mi, ten jego Scouse akcent i tak jest bardzo czysty. Słyszałem dużo gorsze.

3

@joloskyy Przeczytałem całe komentarze. Najpierw stwierdziłeś, że jest naiwny, potem pojechałeś mu po intelekcie, a jak Ci odpowiedział, że jesteś bucem, to stwierdziłeś „brak merytoryki z jego strony”. Po czym jeszcze pokazałeś, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ani ja, ani on nie broniliśmy Stanowskiego. Więc Twój komentarz o czyimś intelekcie jest wisienką na torcie.

Więcej od Ciebie nie potrzebuję, bo bardziej zbłaźnić się nie mogłeś. I kozinho ma rację w 100%, bo po tych Twoich 3 komentarzach najbardziej można stwierdzić, że jesteś bucem, niczym więcej. Do tego bucem z zajebiście wysokim mniemaniem o sobie.

Nie pozdrawiam, bez odbioru.

3

@joloskyy "uważam, że jesteś niekompetentny intelektualnie"
"Takie merytoryczne argumenty to miód na moje serce"

Jakąś tam zaćmę na mózgu miałeś przez chwilę czy co tam się stało?


4

@Ramon_Villaverde Mogłaby to być prawda, jakbym kibicował jednej bądź drugiej stronie, a ja uważam, że obydwie są siebie warte. A ironia tego, że wrzucasz mnie do wora MAGA, nawiązuje świetnie do tego, że ten mem jest o Tobie.

8

@PJ777 Bo do tej pory nie było żadnego źródła, które by pokazywało inną narrację, nie robiąc tępej propagandy jak robiło TVP czy aktualnie Republika i po prostu im się mózg złamał. Przez tyle lat karmieni manipulacjami, kłamstwami, propagandą i żaden z nich nawet nie drgnął i nie pomyślał przez chwilę: „eee, a może to nie do końca prawda, co nam mówią”, a teraz jak pojawił się kolejny, który robi to samo tylko w drugą stronę, to powylazili z nory i trąbią: „manipulacja, kłamstwo, propaganda”. Leżę i kwiczę ze śmiechu na ten ryk.

Podsumowując:

https://imgflip.com/i/asttp1

7

@Aragorn33 „Trzeba podwyższyć wiek emerytalny, bo żyjemy dłużej i systemu emerytalnego nie będzie stać na wypłatę emerytur za kilka lat.”

„Wbijmy w ten sam system osoby, które nie płaciły składek, aby jeszcze bardziej go pogrążyć.”

Gdzie tu logika?

0

@NeroTFP1 Odkąd mam córkę, nie mogę takich informacji czytać, aż mnie ciarki przechodzą.

0

@marcin62 Generalnie jak gierka jest dobra, to można pograć w singielka (Wiedźmina przeszedłem od deski do deski 2x), ale docelowo wolę multiplayer. Do CS-a wracam co jakiś czas, bo jednak to poczucie rywalizacji zawsze ciągnie. Po tylu latach i tylu godzinach w tę grę zawsze ten dostrzał dopaminy po wygranym clutchu jest cały czas ten sam. Gry zespołowe mają właśnie tę magię, że można zawsze popierzyć o bzdurach podczas grania, więc jest też ten element społeczności. Do tej pory co jakiś czas gramy ze znajomymi ze szkoły, więc w sumie dzięki temu mam z nimi lepszy kontakt.

5

@lithotripter Dzisiejszy podzial na Lewice i Prawice jest absurdalny generalnie. Prawicowy PiS nacjonalizujacy prywatne firmy, zwiekszajacy swiadczenia socjalne, zwiekszajacy regulacje, zwiekszajacy deficyt budzetowy itp. Lewicowa Nowa Lewica kompletnie nie dbajaca o klase robotnicza, probujaca ograniczyc wolnosc slowa, promujaca imigracje na wysokim poziomie, promujaca wydatki na zbrojeniowke itp. Przeciez to sie kupy nie trzyma.

0

@lithotripter
"Jak partia będąca na smyczy kapitału może być lewicowa? ". A widzisz, dobrze widzieć, że ktoś jeszcze zauważył, że dzisiejsza lewica nigdy koło lewicy nawet nie leżała. Myślałem, że jestem sam w tym przekonaniu tutaj.

1

@tadzik447 Obiecuję, że na Firefox na telefon będzie . Ostatnio trochę zajęty jestem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?