0

Pedri najlepszy. Fabian i Oyrzabal do zmiany.

1

@Marcelinho132 nie tylko on, Enrique oraz Flick też.

2

Tak czułem że będzie Gavi w pierwszym

1

@Karol145 przecież on przegrał Euro, spadł z ligi narodów oraz przewalił z Finlandią xd

1

@Frimpong ja też progresuje, już 36 miejsce, a nie ostatnie, więc bójcie się.

7

@Hosh gdzie La Rambla?

1

@Kgorecki2500 albo Getafe

0

@partymaker stary Deco mocno śpi...

2

/mediaViewer?currentTweet=2066120311947546839¤tTweetUser=rathor7_
Curucao nie mające nic do stracenia...

0

Takie śmianko było z Europy, a tutaj Szwecja i Niemcy pokazali jak się gra...

0

@macio_944 niby tak, ale Alvareza chyba się nie uda, a to jest nasz główny cel.

2

@macio_944 no ale w sytuacji gdy się nie wzmacniamy, a Real będzie miał zaraz wszędzie klasowego zmiennika to nie dziwię się, że kibice Barcelony mają takie wnioski.

3

To Perez załatwił sobie Hiszpana z Realu w kadrze mundialowej...

1

@Gaucho w sumie to on z tych Madryciaków jest nawet git.

1

@maroon a nie Korea Czechy? Nie oglądałem, ale ze skrótu wyglądało fajnie. A mecz Brazylia Maroko, 2 połowa trochę gorsza.

0

@maroon jakiś byk chyba uciekł

0

@hubert874 1:1, 2:1, 2:3

0

@DragonxNF wtedy to znaczy że nie jesteś z średniowiecza chyba

2


"gender fluid" co to w ogóle jest xd

0

@DragonxNF niestety do elity mi daleko, muszę słuchać muzyki dla plebsów.

0


Może się nie znam na sztuce, ale discopolo>od tego czegoś. Skolim fajnie brzmi, a ten ma głos jak jakiś kastrat.

0

@gumaz ja nie piję, więc uznałbym że to miły gest, abym nie popadł w alkoholizm.

0

@gumaz zależy czyby przeprosił.

1

@MateS witam w klubie.

0

@Kgorecki2500 wiem, ale tam zostały jeszcze gorsze. Na razie Europa i Ameryka Południowa słabo się prezentuje tylko.

0

Narazie Azjatyckie zespoły zaskakują, chociaż jeszcze nie było tych słabszych.

3

Ciekawie się ogląda kibicując Raphinhi, a kiedy Vini ma piłkę to liczyć na jego niepowodzenie.

0

Nice, w tej lidze typerów jestem jednym z ostatnich xd
Typowanie to nie moja bajka, dobrze że nie wszedłem w bukmacherkę

0

@maroon chyba nie

4


Co to jest w ogóle xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?