Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri najlepszy. Fabian i Oyrzabal do zmiany.
1
@Marcelinho132 nie tylko on, Enrique oraz Flick też.
2
Tak czułem że będzie Gavi w pierwszym
1
@Karol145 przecież on przegrał Euro, spadł z ligi narodów oraz przewalił z Finlandią xd
1
@Frimpong ja też progresuje, już 36 miejsce, a nie ostatnie, więc bójcie się.
7
@Hosh gdzie La Rambla?
1
@Kgorecki2500 albo Getafe
0
@partymaker stary Deco mocno śpi...
2
Curucao nie mające nic do stracenia...
0
Takie śmianko było z Europy, a tutaj Szwecja i Niemcy pokazali jak się gra...
0
@macio_944 niby tak, ale Alvareza chyba się nie uda, a to jest nasz główny cel.
2
@macio_944 no ale w sytuacji gdy się nie wzmacniamy, a Real będzie miał zaraz wszędzie klasowego zmiennika to nie dziwię się, że kibice Barcelony mają takie wnioski.
3
To Perez załatwił sobie Hiszpana z Realu w kadrze mundialowej...
1
@Gaucho w sumie to on z tych Madryciaków jest nawet git.
1
@maroon a nie Korea Czechy? Nie oglądałem, ale ze skrótu wyglądało fajnie. A mecz Brazylia Maroko, 2 połowa trochę gorsza.
0
@maroon jakiś byk chyba uciekł
0
@hubert874 1:1, 2:1, 2:3
0
@DragonxNF wtedy to znaczy że nie jesteś z średniowiecza chyba
2
"gender fluid" co to w ogóle jest xd
0
@DragonxNF niestety do elity mi daleko, muszę słuchać muzyki dla plebsów.
0
Może się nie znam na sztuce, ale discopolo>od tego czegoś. Skolim fajnie brzmi, a ten ma głos jak jakiś kastrat.
0
@gumaz ja nie piję, więc uznałbym że to miły gest, abym nie popadł w alkoholizm.
0
@gumaz zależy czyby przeprosił.
1
@MateS witam w klubie.
0
@Kgorecki2500 wiem, ale tam zostały jeszcze gorsze. Na razie Europa i Ameryka Południowa słabo się prezentuje tylko.
0
Narazie Azjatyckie zespoły zaskakują, chociaż jeszcze nie było tych słabszych.
3
Ciekawie się ogląda kibicując Raphinhi, a kiedy Vini ma piłkę to liczyć na jego niepowodzenie.
0
Nice, w tej lidze typerów jestem jednym z ostatnich xd
Typowanie to nie moja bajka, dobrze że nie wszedłem w bukmacherkę
0
@maroon chyba nie
4
Co to jest w ogóle xdd