0

@Arden niby tak, ale nie wierzę że pójdzie tak szybko jak z Gordonem.

6

@Zoker no wiesz, tak szybko on ci nie nagra odcinka, jak wczoraj dopiero było here we go.

7

@Kgorecki2500 specjalnie to mówi, aby się o nim gadało

0

@Pawel13sz a jakie źródło? Bo jeśli autor posta, to jakieś fanowskie źródło

0

Fajnie, że coś się dzieje w sprawie Alvareza, ale jeżeli to prawda że nasza oferta to 90 albo 100 mln + zmienne, to Atletico na pewno odrzuci.

0

@ATT skąd wiadomo, że on a nie Marcus?

4

Czyli Madryt bez pucharów w tym sezonie już oficjalnie

3

@Piotrek1993 oprócz ligi mistrzów

0

@MsBarca jak dla mnie, dobry i uczciwy policjant. Gotham takich potrzebuje.

0

@michal26 tak dla porównania ile to 11 mln brutto, kto tyle u nas tyle zarabia?

0

@Faro 2 lata to ocenimy

1

@Eklerek w parę godzin chyba

0

@zadafcb ostatnio mówił, że ma w planach dużo filmów, a teraz jutro lub najpóźniej w piątek wleci temat Gordona.

9

Biedny Tomek Ćwiąkała co teraz będzie musiał nagrywać milion filmów, bo tyle tematów ostatnio się zrobiło

1

@Kgorecki2500 będą po migowemu xD Albo z translatora.

0

@AlphaNumeric może Getafe się ogarnie, bo Bordelas ponoć odchodzi.

0

@TR3YWAY czemu tak

2

@Roobo Komisarz Gordon

1

@Kgorecki2500 z Gavim pewnie jak prawie każdy

1

@olejtm jeszcze Cancelo

1

Ciekawe, kiedy usłyszymy mityczne: "Collapsed" albo "optymizm"

0

@APTAPT Nie chce ci psuć marzeń, ale:
Pedro-Chelsea go nie puści
Alvarez-Atletico nie ma żadnego interesu nas wzmacniać, ponad 100 mln by oczekiwali.

0

@Oster273727 Ter Stegen nie chce wyjeżdżać z Barcelony.

0

@Kapitan9 transfer Joao Pedro jest zbyt trudny do zrealizowania. Chelsea go po prostu nie chce sprzedawać.

2

@StanBarcyFan gdzieś musi być haczyk...

2

@MOLESTA zgadzam się, ściąganie piłkarza za 70 mln z Anglii, który nie ma jakiś mocnych liczb, niewiadomo czy do 1 składu, to jest bardzo specyficzne wejście na rynek. Barcelona, która przez ostatni 2 letni okres, podpisało za jakieś 60 mln Olmo (to był wielki wydatek), chcę podpisać Gordona za 70 mln... Dla mnie abstrakcja.

0

@mateuszeg @barteq Z tych komunikaty dziennikarzy, wynika że Marcusa też chcą mieć w kadrze.

0

Czyli chcemy mieć taki atak: Yamal, Raphinha, Ferran, Gordon, Rashford, Pedro/Alvarez. Na pewno tak nie będzie, ale wyglądałoby to przemocarnie. Obawiam się trochę, że ewentualne przyjście Gordona, ma związek z odejściem Raphinhi. Obym się mylił...

1

@Frimpong nie, dzięki. Jednego Holendra już mamy.

0

@MsBarca coś tam Brzoska ćwiczy na siłowni z tego co widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?