0

@maroon chyba nie

4


Co to jest w ogóle xdd

2

Ale dzisiaj maraton meczy...

0

@zadafcb @Gitarkafcb dlatego niech sędzia pokaże z boiska kartkę, a nie VAR tym ma się zajmować.

0

@zadafcb jak dla mnie psuje ducha gry

6

Patrząc tak na sytuacje Nico i Alvareza, człowiek docenia jeszcze bardziej wysiłek Lewandowskiego, który przyszedł do nas mimo że 4 lata temu byliśmy o wiele gorszej sytuacji niż teraz.

3

Dzisiaj miał wejść pakt migracyjny i nie działa messanger. A to oznacza, że Apokalipsa się zaczęła...
Chyba będą zdalne

1

Czemu o 4 był taki fajny mecz, a mecz otwarcia takie dziadostwo...

0

@thorin bo wygrała swój mecz barażowy

0


w sumie bardzo ciekawe podejście

2

@Arkon byli strasznie słabi

0

@kocuur nie tylko 20, przecież oni zagrali na poziomie jakiegoś Gibraltaru

1

Tym meczem RPA nie zasługuje nawet na 1 bramkę. Gówniana gra, symulanci i w dodatku chamsko faulują. Oby 0 punktów.

0

@4drian0 to już wcześniej

0

@Bernard777 Abde jest ważny

3


mocno Maroko osłabione

1

@Frimpong dokładnie, czuje że Niemcy mocno zaskoczą niektórych ludzi.

2

@Adran360 chyba We Are One Pitbull i Lopez

0

Czemu każdy z pola się zmienił oprócz Ronaldo?

2


"Ale Messi tylko karne miał"

0

Magical w sejmie, tego w moim bingo na ten rok nie było xd

19

Czyli mieliśmy 150 przygotowane, a potem zmieniliśmy na 100 i myśleliśmy że nikt się nie kapnie. Cope co za bzdury?

2

Żałosny jest Perez, dobrze że wygrał wybory.

0

@Rifek może nie jest

4


Może będzie collabo ze Skolimem

1

@misterio tylko raz

2

https://futbol11.com/futbol11-top10
Top 10 strzelców FC Porto. Mam coś dla ciebie @FcPortoFan1999

3


Oby do Polski ta dzicz nie polazła

2

@Herato dziwne to jest

3

Taktyka Koemana prosta-zasłona dymna przed mundialem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?