2


Typ co szczękał nabija się z tekstów Skolima xddddd

1

@July_6_BcN średnia, wolę tą IShowSpeeda

3

"Nie chodzi o Olise"-Perez
"Chodzi o Olise"-Romano

0

@MagFCB Dembele najbardziej pasuje albo Yamal.

0

@Eto'o9 R10 nie Enzo, bo mówił że nie z Premier League. Pewnie Neves.

3

@Kgorecki2500 o matko, to będzie najgorszy mundial chyba. Wszystko się zapowiada na to. Polityka, przesyt, dużo meczów, dużo słabych drużyn, w dodatku te przerywanie

0

@Romario87 wygrał króla strzelców

1

I to byłoby na tyle wielkiej Hiszpanii

0

@AmigoBlancos no, ale Vitinha też mało realny

2

@Barceloniarz987 Dumfries pewnie będzie ogłoszony

5

Wcześniej skrajnych prawicowców nazywano jakiś nazistów czy faszystów, a teraz skrajny prawicowiec to ten, co nie chce dziczy we własnym państwie. Jak dla mnie to normalne podejście.

0

@Munio akurat Skolim fajnie się wypowiedział ostatnio, mimo że jest z tej branży.

0


On umie mówić, myśleli że szczeka tylko

9

@TR3YWAY ćwiczysz sobie, a tutaj prezydent pyta czy możemy na zmianę xd

1


Kolega mi to pokazał wczoraj, jakim cudem to są Włosi xd

1

Dobra oby Perez wygrał te wybory

2


ciekawy punkt widzenia. Alvarez musi publicznie wygłosić chęć odejścia, żeby ten transfer się udał chyba.

4

@heniusss widać, że Goretzka nie lubi tego typa xd

5


Skończyło się babci sranie

3

@norbi77 on wygląda jak baba trochę xd

2

@jacobFCB znajomości

2

Może zamiast Alvareza powinniśmy ruszyć w końcu po tego Breretona

1

Dobra, czyli nie będzie Alvareza jednak. To ciekawe kto zamiast niego.

2

Czemu kibice na stadionie, nie przygotowali czegoś specjalnego wobec UPA i Bandery. Po tym co zrobił Zalensky to powinna być formalność.

1

@Ryoumen bo może być tak, że Kane dojdzie do finału i będzie miał króla strzelców, a Dembele będzie miał słaby mundial.

0

@Messibestplayerintheworld po finale raczej nie

0

@FcPortoFan1999 Dembele albo Kane

1

Po wczorajszym finale, wiadomo już że mundial zdecyduje kto wygra złotą piłkę. Jeżeli wygra:
Anglia-Kane
Francja-Dembele
Hiszpania-Yamal
Portugalia-Vitinha
Kto inny-Dembele albo Kane

0

@Encore chodzi o baraż o ekstraklasę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?