1

@Matheu12 to jest bardzo słuszny wniosek

0

Masz pieniądze to możesz rywalizować, a jak już możesz je wydawać mając finansowe fair play w d*** to efekty z odpowiednim trenerem przyjdą same

0

@partymaker mam podobne odczucie

3

Ale piłka odbiła się najpierw od nogi, później ręka

0

Wróć Safonov za szybko się złożył

4

Jak można Olise zostawić tyle miejsca xD

0

Psg mając takie bogactwo szybkich piłkarzy...

0

Neuer nie miał żadnych szans przy obu bramkach

0

@LukaszFan Zgadzam się, bez transferów nie da rady z nimi rywalizować

0

@Chimera Ale Bayern też z łatwością wjeżdża w Psg, więc takie 50/50

4

Ale ofensywny mecz, obie drużyny mają skarb w postaci skrzydeł

1

Niestety mózg zadziałał tak jak w Barcelonie

3

Nagle jest kamera z góry i można ocenić czy piłka weszła do bramki, szkoda że w naszym pamiętnym meczu z Realem nie mogli jej udostępnić

0

Trochę śmieszna ta czerwona kartka

4

@PW27 Jedyne co mnie boli w drugim meczu, że sędzia ani razu nie utemperował ostrej gry Atletico, przy takiej ilości fauli.

0

@dasouzar11 Mówiąc szczerze dobrze zrobił, bramka na 2:2 i byłoby całkowicie po zawodach.

10

Flick naprawdę struga z tego co może i robi wynik ponad stan. Duma, że potrafimy tyle ugrać z tyloma wychowankami.

0

@mientusek1407 Też mnie to niesamowicie boli, grasz na rzeźników i nie zostają nawet utemperowani

0

@Aequlibre może mieli właśnie odprawę, żeby nie zrobić czerwa

0

@RedKorsak Głos rozsądku

0

Jaki skład byście wystawili na jutro?
Z mojej strony takie coś:
Rashford Lamine Yamal
Olmo
Pedri De Jong Gavi
Cancelo Martin E. Garcia Kounde
J. Garcia


0

@RoberDzik Z Bayernem z aktualną obroną to byśmy dostali 3 bramki jak nic..

0

@MesQueUnClub_87 Dlatego człowiek się nie nastawia i fajnie jak powalczą z Atletico, ale trzeba obronić Ligę.

5

Z tą obroną to i tak mieliśmy mnóstwo farta już w poprzednim sezonie, a teraz mamy słabszą i w dodatku mało doświadczoną. Było to ładnie pudrowane kosmicznym atakiem.
Dociągnąć lige w tym sezonie, a ewentualną wygraną z Atletico traktować jako niespodziankę.

2

Courtois by wyjął te druga bramkę, ale mamy Lunina :D

1

Over 1.5 bramki i 5,5 rogów na tę ucztę dla oczu...


Mowa tutaj oczywiście o meczu Arka vs Zagłębie

2

Czo ten Tofik robi

1

@Ignareks Challenge trenera mógłby zmienić wszystko, ale niestety tym światem rządzą pieniądze

4

Śmieszne też jest to, że na Mundialu jest reprezentacja Kurakao, a nie będzie Polaków, bądź Dunczyków lub Czechów

0

Karny na Kamińskim? Było jakieś video z powtórką tutaj? Może ktoś podrzucić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?