PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 to jest bardzo słuszny wniosek
0
Masz pieniądze to możesz rywalizować, a jak już możesz je wydawać mając finansowe fair play w d*** to efekty z odpowiednim trenerem przyjdą same
0
@partymaker mam podobne odczucie
3
Ale piłka odbiła się najpierw od nogi, później ręka
0
Wróć Safonov za szybko się złożył
4
Jak można Olise zostawić tyle miejsca xD
0
Psg mając takie bogactwo szybkich piłkarzy...
0
Neuer nie miał żadnych szans przy obu bramkach
0
@LukaszFan Zgadzam się, bez transferów nie da rady z nimi rywalizować
0
@Chimera Ale Bayern też z łatwością wjeżdża w Psg, więc takie 50/50
4
Ale ofensywny mecz, obie drużyny mają skarb w postaci skrzydeł
1
Niestety mózg zadziałał tak jak w Barcelonie
3
Nagle jest kamera z góry i można ocenić czy piłka weszła do bramki, szkoda że w naszym pamiętnym meczu z Realem nie mogli jej udostępnić
0
Trochę śmieszna ta czerwona kartka
4
@PW27 Jedyne co mnie boli w drugim meczu, że sędzia ani razu nie utemperował ostrej gry Atletico, przy takiej ilości fauli.
0
@dasouzar11 Mówiąc szczerze dobrze zrobił, bramka na 2:2 i byłoby całkowicie po zawodach.
10
Flick naprawdę struga z tego co może i robi wynik ponad stan. Duma, że potrafimy tyle ugrać z tyloma wychowankami.
0
@mientusek1407 Też mnie to niesamowicie boli, grasz na rzeźników i nie zostają nawet utemperowani
0
@Aequlibre może mieli właśnie odprawę, żeby nie zrobić czerwa
0
@RedKorsak Głos rozsądku
0
Jaki skład byście wystawili na jutro?
Z mojej strony takie coś:
Rashford Lamine Yamal
Olmo
Pedri De Jong Gavi
Cancelo Martin E. Garcia Kounde
J. Garcia
0
@RoberDzik Z Bayernem z aktualną obroną to byśmy dostali 3 bramki jak nic..
0
@MesQueUnClub_87 Dlatego człowiek się nie nastawia i fajnie jak powalczą z Atletico, ale trzeba obronić Ligę.
5
Z tą obroną to i tak mieliśmy mnóstwo farta już w poprzednim sezonie, a teraz mamy słabszą i w dodatku mało doświadczoną. Było to ładnie pudrowane kosmicznym atakiem.
Dociągnąć lige w tym sezonie, a ewentualną wygraną z Atletico traktować jako niespodziankę.
2
Courtois by wyjął te druga bramkę, ale mamy Lunina :D
1
Over 1.5 bramki i 5,5 rogów na tę ucztę dla oczu...
Mowa tutaj oczywiście o meczu Arka vs Zagłębie
2
Czo ten Tofik robi
1
@Ignareks Challenge trenera mógłby zmienić wszystko, ale niestety tym światem rządzą pieniądze
4
Śmieszne też jest to, że na Mundialu jest reprezentacja Kurakao, a nie będzie Polaków, bądź Dunczyków lub Czechów
0
Karny na Kamińskim? Było jakieś video z powtórką tutaj? Może ktoś podrzucić?