PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Postawiłem na Real, nie dziękujcie
0
Ależ Kounde zaliczył zjazd, aż się wierzyć nie chce. Chłop gra jakby był z ekstraklasy...
1
Ciekawe kiedy bramkarz dostanie w końcu żółta za każde wznowienie po 20 sek...
0
Relatywnie tani i solidny obrońca do wzięcia z naszej ligi na zimę?
David Affengruber co myślicie?
1
@blakkudium ciekawe czy z innej klatki tam w ogóle kontakt jest
3
Komentatorzy nieźli xD
0
Baena to by się u nas przydał zamiast Olmo, zeszły sezon miał kapitalny.
0
@cymanski15 akurat wypisujesz bzdury, ciężka do wychwycenia ręka
0
@AlvaroHanso "zbyt ewidentne, później wam przekręcę" xD
0
Tam była ręka, pytanie czy dla Realu to ręka
1
@JaCules1211 Javier Tebas i zaoranie lokalnych drużyn?
0
@Toretto ja nie rozumiem jak można odstawić taką akcję i naruszyć przestrzeń sędziego na takim poziomie, gdzie on ma głowę?
0
@Toretto ale on czołem dotknął głowy sędziego, przyjrzyj się. Za to dostał kretyn
0
W ogóle ta pierwszą kartkę dostał, że czołem dotknął głowy sędziego, jak Sebix jakiś xD
0
Kounde od jakiegoś czasu te piłki wybija jak paralita
3
Postaw mecz Ekstraklasy to go odwołają xD
1
@Stinger_ Piwo dozwolone
1
@Derean nie musi
1
Jedzie KT po swoje, screw T1
0
Ależ Salah jest pod formą z wykończeniem, niesamowity zjazd
1
Perez już rysuje linie
9
Czumeni widzę nowy Casemiro
1
@wyrek co oni w ogóle sprawdzają xD
4
Salah karnego nie trafi, bo to Real. Jeżeli w ogóle będzie karny xD
4
Oczywiście Courtis ich ratuje
0
@FcPortoFan1999 No był, tyle że ja od początku nie twierdziłem że Gen G by na 100 % wygrało, tylko mogło zagrozić jako nieliczni. Myślę, że nie ma co dalej ciągnąć tej dyskusji, nikt nie kwestionuje jak mocne jest T1
0
@FcPortoFan1999 Widziałem, ale też widziałem jak stompowali T1 jeszcze niedawno 23:3
0
@FcPortoFan1999 Myśle, że na T1 daliby chociaż mecz na 2:3 i to bliski, ale to tylko moje zdanie
0
@HypeR bzdura, spotkania GenG z T1 to pewnego rodzaju klasyk już (jak nasze z Realem). Mimo słabszej formy obie drużyny mogą wygrać. No i to jedyna drużyna, która opanowała stały patent na pokonanie T1 co pokazują ostatnie lata na koreańskiej scenie LoL
0
@HypeR Wydaje mi się, że to jedyna drużyna, która potrafi na wielkiej scenie zagrozić T1 (motywują się na nich). Może jeszcze AL, ale ich już nie ma