2

Postawiłem na Real, nie dziękujcie

0

Ależ Kounde zaliczył zjazd, aż się wierzyć nie chce. Chłop gra jakby był z ekstraklasy...

1

Ciekawe kiedy bramkarz dostanie w końcu żółta za każde wznowienie po 20 sek...

0

Relatywnie tani i solidny obrońca do wzięcia z naszej ligi na zimę?
David Affengruber co myślicie?

1

@blakkudium ciekawe czy z innej klatki tam w ogóle kontakt jest

3

Komentatorzy nieźli xD

0

Baena to by się u nas przydał zamiast Olmo, zeszły sezon miał kapitalny.

0

@cymanski15 akurat wypisujesz bzdury, ciężka do wychwycenia ręka

0

@AlvaroHanso "zbyt ewidentne, później wam przekręcę" xD

0

Tam była ręka, pytanie czy dla Realu to ręka

1

@JaCules1211 Javier Tebas i zaoranie lokalnych drużyn?

0

@Toretto ja nie rozumiem jak można odstawić taką akcję i naruszyć przestrzeń sędziego na takim poziomie, gdzie on ma głowę?

0

@Toretto ale on czołem dotknął głowy sędziego, przyjrzyj się. Za to dostał kretyn

0

W ogóle ta pierwszą kartkę dostał, że czołem dotknął głowy sędziego, jak Sebix jakiś xD

0

Kounde od jakiegoś czasu te piłki wybija jak paralita

3

Postaw mecz Ekstraklasy to go odwołają xD

1

@Stinger_ Piwo dozwolone

1

@Derean nie musi

1

Jedzie KT po swoje, screw T1

0

Ależ Salah jest pod formą z wykończeniem, niesamowity zjazd

1

Perez już rysuje linie

9

Czumeni widzę nowy Casemiro

1

@wyrek co oni w ogóle sprawdzają xD

4

Salah karnego nie trafi, bo to Real. Jeżeli w ogóle będzie karny xD

4

Oczywiście Courtis ich ratuje

0

@FcPortoFan1999 No był, tyle że ja od początku nie twierdziłem że Gen G by na 100 % wygrało, tylko mogło zagrozić jako nieliczni. Myślę, że nie ma co dalej ciągnąć tej dyskusji, nikt nie kwestionuje jak mocne jest T1

0

@FcPortoFan1999 Widziałem, ale też widziałem jak stompowali T1 jeszcze niedawno 23:3

0

@FcPortoFan1999 Myśle, że na T1 daliby chociaż mecz na 2:3 i to bliski, ale to tylko moje zdanie

0

@HypeR bzdura, spotkania GenG z T1 to pewnego rodzaju klasyk już (jak nasze z Realem). Mimo słabszej formy obie drużyny mogą wygrać. No i to jedyna drużyna, która opanowała stały patent na pokonanie T1 co pokazują ostatnie lata na koreańskiej scenie LoL

0

@HypeR Wydaje mi się, że to jedyna drużyna, która potrafi na wielkiej scenie zagrozić T1 (motywują się na nich). Może jeszcze AL, ale ich już nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?