0

@PaPo Mam dość wygrywania T1, w finale kibicuje KT. Chyba, że Tes dokona cudu teraz

2

To było do przewidzenia, że się po nich przejadą. Nie ma GenG i prawdopodbnie już nikt nie zatrzyma T1

1

@Kgorecki2500 W styczniu w superpucharze o ile przejdziemy Bilbao, a oni Atletico

0

Ma ktoś stopklatke z linią spalonego przy bramce?

0

Każdy sytuacja na styku na korzyść Bayernu, tyle że Borussia się obudziła na ostatnie 30 min.

14

@Eklerek Kocika to trzeba sprzedać zanim ktokolwiek się jeszcze na niego nabierze, za niezłe pieniądze.

3

Nigdy nie ma pewności, że na wiosnę się też nie rozsypiemy, jednak zaryzykuje stwierdzenie lepiej teraz niż na wiosnę. Z ligi mistrzów można wyjść z niższego miejsca, a na ligę na tę chwilę powinno wystarczyć.

0

Ile kosztują bilety na nasz mecz ligi mistrzów? Interesuje mnie mecz z Eintrachtem

3

Złoty but France Football xD

0

Trzeba powiedzieć, że pod względem samych nazwisk fajna pakę ma OM. Nie wiem jednak jak grają, bo nie sledze ich meczów.

0

Mbappe ciągnie ten Real naprawdę, świetny transfer

1

Mbappe by z tego wyszedł sam na sam, a Vini oczywiście spartolił xD

5

Zdecydowanie żółta kartka powinna być, skąd oni biorą tych sędziów xD

7

Dykcja Jakuba Kręcidło pozostawia wiele do życzenia, śmiem nawet twierdzić, że on się nie nadaje do komentowania meczów.

0

@Ryoumen W drugiej połowie mogą nam zamknąć gęby, ale niech ten sezon będzie ciekawy, żeby nasi mieli wyzwanie :D

0

Odejście Krosa i starość Modricia pogrzebały pomoc Realu tamtego sezonu. Czy w tym sezonie bez obu najważniejszych ogniw pomocy dalej będą grali taką padakę? Po pierwszy połowie z Osasuna możemy stwierdzić, że tak.

0

Ale Mane dostał dziwne czerwo

8

Przecież za kopnięcie piłka w głowę faulu nie ma, więc w czym problem?

0

Myślicie, że na dniach można będzie wyrwać jakaś promke na sklepie Barcy/Nike?

1

@Destroyer_of_Worlds Jeszcze, żeby premier chciał dobrze dla Polski...

1

Kurde strasznie żal Inigo, bardzo się z nim polubiłem i gość miał charakter jak mało kto. Jeżeli Christensen się nie połamie to wierzę, że będzie nawet lepszym zastępstwem (tak jak za sezonu mistrzowskiego Xaviego)

9

@Starrk Kolejna sprawa jest taka, że formą absolutnie nie zasłużył na ten skład, a o problemach finansowych Barcy mówi się już niemal od dekady.

1

Wuja szefito zadowolony

0

@Comentateiro Mamy wystarczająco dużo swoich problemów. Druga sprawa jak utoniesz to robisz to sobie sam

0

Nasi chłopcy duma narodowa

0

Nieprzyjemna piłka dla bramkarza z tego względu, że rykoszet i golkiper Seulu nie zdążył z szybka korektą ustawienia. Lepszy bramkarz pewnie by to wyjął, mimo wszystko bramka cieszy.

0

@Encore Doue jest świetny, ale klubowo powiedziałbym tylko ciut wyżej z tego względu, że Psg nie ma nawet jednego realnego konkurenta w lidze francuskiej.

0

@Roobo Mnie bardziej śmieszą ludzie, którzy po raz kolejny nabrali się na Tuska i że ryży towarzysz nie będzie robił takiej samej polityki jak zachód Europy (zalanie nas nieroba mi i wszystkie absurdy klimatyczne). W każdym razie PiS PO jedno zło, miejmy nadzieję, że Konfederacja zdobędzie wystarczająca część mandatów do sejmu, żeby blokować durne ustawy jednych czy drugich.

0

@Filipem na fortunie na razie też nie mogę znaleźć

0

Ciekawe czy u któregoś buka będzie transmisja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?