PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PaPo Mam dość wygrywania T1, w finale kibicuje KT. Chyba, że Tes dokona cudu teraz
2
To było do przewidzenia, że się po nich przejadą. Nie ma GenG i prawdopodbnie już nikt nie zatrzyma T1
1
@Kgorecki2500 W styczniu w superpucharze o ile przejdziemy Bilbao, a oni Atletico
0
Ma ktoś stopklatke z linią spalonego przy bramce?
0
Każdy sytuacja na styku na korzyść Bayernu, tyle że Borussia się obudziła na ostatnie 30 min.
14
@Eklerek Kocika to trzeba sprzedać zanim ktokolwiek się jeszcze na niego nabierze, za niezłe pieniądze.
3
Nigdy nie ma pewności, że na wiosnę się też nie rozsypiemy, jednak zaryzykuje stwierdzenie lepiej teraz niż na wiosnę. Z ligi mistrzów można wyjść z niższego miejsca, a na ligę na tę chwilę powinno wystarczyć.
0
Ile kosztują bilety na nasz mecz ligi mistrzów? Interesuje mnie mecz z Eintrachtem
3
Złoty but France Football xD
0
Trzeba powiedzieć, że pod względem samych nazwisk fajna pakę ma OM. Nie wiem jednak jak grają, bo nie sledze ich meczów.
0
Mbappe ciągnie ten Real naprawdę, świetny transfer
1
Mbappe by z tego wyszedł sam na sam, a Vini oczywiście spartolił xD
5
Zdecydowanie żółta kartka powinna być, skąd oni biorą tych sędziów xD
7
Dykcja Jakuba Kręcidło pozostawia wiele do życzenia, śmiem nawet twierdzić, że on się nie nadaje do komentowania meczów.
0
@Ryoumen W drugiej połowie mogą nam zamknąć gęby, ale niech ten sezon będzie ciekawy, żeby nasi mieli wyzwanie :D
0
Odejście Krosa i starość Modricia pogrzebały pomoc Realu tamtego sezonu. Czy w tym sezonie bez obu najważniejszych ogniw pomocy dalej będą grali taką padakę? Po pierwszy połowie z Osasuna możemy stwierdzić, że tak.
0
Ale Mane dostał dziwne czerwo
8
Przecież za kopnięcie piłka w głowę faulu nie ma, więc w czym problem?
0
Myślicie, że na dniach można będzie wyrwać jakaś promke na sklepie Barcy/Nike?
1
@Destroyer_of_Worlds Jeszcze, żeby premier chciał dobrze dla Polski...
1
Kurde strasznie żal Inigo, bardzo się z nim polubiłem i gość miał charakter jak mało kto. Jeżeli Christensen się nie połamie to wierzę, że będzie nawet lepszym zastępstwem (tak jak za sezonu mistrzowskiego Xaviego)
9
@Starrk Kolejna sprawa jest taka, że formą absolutnie nie zasłużył na ten skład, a o problemach finansowych Barcy mówi się już niemal od dekady.
1
Wuja szefito zadowolony
0
@Comentateiro Mamy wystarczająco dużo swoich problemów. Druga sprawa jak utoniesz to robisz to sobie sam
0
Nasi chłopcy duma narodowa
0
Nieprzyjemna piłka dla bramkarza z tego względu, że rykoszet i golkiper Seulu nie zdążył z szybka korektą ustawienia. Lepszy bramkarz pewnie by to wyjął, mimo wszystko bramka cieszy.
0
@Encore Doue jest świetny, ale klubowo powiedziałbym tylko ciut wyżej z tego względu, że Psg nie ma nawet jednego realnego konkurenta w lidze francuskiej.
0
@Roobo Mnie bardziej śmieszą ludzie, którzy po raz kolejny nabrali się na Tuska i że ryży towarzysz nie będzie robił takiej samej polityki jak zachód Europy (zalanie nas nieroba mi i wszystkie absurdy klimatyczne). W każdym razie PiS PO jedno zło, miejmy nadzieję, że Konfederacja zdobędzie wystarczająca część mandatów do sejmu, żeby blokować durne ustawy jednych czy drugich.
0
@Filipem na fortunie na razie też nie mogę znaleźć
0
Ciekawe czy u któregoś buka będzie transmisja