PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Dziękuję dobry człowieku, już poprawiam.
0
Ter Stegen to może był najlepszym bramkarzem świata przez półtora roku i to z przerwami. Z drugiej strony szkoda też, że zahamował Claudio Bravo, który również prezentował wybitny poziom i kto wie jakby grał, gdyby Niemiec nie wypłakał miejsca w składzie.
1
W słowie "pleców" wkradł się drobny błąd
1
Wiecie co jest najlepsze w Rasfordzie, że to kolejny zawodnik który jest turbo szybki. Człowiek po latach oglądania na skrzydłach Barcy Ardy Turana czy innych wynalazków cieszy się z czegoś takiego.
3
@Deathwing112 To raczej różnica między legalnym imigrantem, a imigrantem który dostał się do Europy nie wiadomo jak i od razu dostaje socjal
4
Jest i Moniczka z Przyjaciół, Courtney Cox
0
Ale im się trafiła generacja, mieć tylu zajebiscie szybkich piłkarzy.
1
@DragonxNF już nie :)
0
Mecz Igi Świątek
1
@Lanosss to jedno, a moja umiejętność robienia zdjęć to drugie xD
1
Po 4 miesiącach walki z serwisem blaugrana.pl dotarła.
https://zapodaj.net/plik-kVfz5RN4Ce
https://zapodaj.net/plik-UbsGYXg1eU
Materiał spoko, kolorystyka fajna, chociaż na grafice robiła lepsze wrażenie, zobaczymy po praniu.
7
Zobaczmy na przykład Inigo Martinez, przeszedł do nas z Bilbao i od razu gablota się powiększyła o fajne trofea. Zdaje się miał 1, a na dzień dzisiejszy ma 4.
0
@mkord Chyba prędzej do środka pola, niżeli na skrzydło
1
@don'T.R.I.P.e Przecież to wszystko temat przykrywka co do tego co się dzieje na granicy.
5
Ale mnie denerwuje Ter Stegen, gdyby jeszcze gość był na poziomie Courtoisa, Allisona i to by była jego pierwsza kontuzja i pierwszy sezon puszczania totalnych farfocli to bym zrozumiał. Niestety to się działo przez kilka lat, a w sieci krążą nawet kompilacje fatalnych bramek, które wpuścił.
6
@Pedri16Future Ja się w końcu cieszę, że mamy wysokiego bramkarza, który ma świetny refleks no i oby forma mu dopisywała przez lata!
0
A poza tym uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona
3
Człowiek patrzy na nazwiska w repce Brazylii, porównuję jak to było 20 lat temu i się za głowę łapie
0
Masakracja. 4
0
Francja z Giroudem lub Beznema na ataku miałaby już ze 2 bramki. Gdybać można
0
Ona celowo te piłki do góry bije?
0
Ale gość ma zryty łeb z tymi wolnymi no ileż można 10 lat w mur bić z 3 udanymi próbami
0
@Szmulek też bym tak powiedział, ale Cr7 nie kibicuje więc mi nie przeszkadza :D
1
@ProMILs https://www.instagram.com/reel/DDHqsP6oR7a/
0
@kuz Jeżeli Laporta pożegnał Messiego to pożegna też Marca, pytanie czy ten uniesiony dumą nie będzie chciał przesiedzieć całego sezonu w rezerwach.
3
@Kamiloza91 Ale skąd mamy wiedzieć jak nas będzie reprezentował skoro jeszcze nie zaczął? Tak samo skąd mamy wiedzieć, że PiS wygra wybory za dwa lata?...
0
@LambiPL mógłby wrócić do M'gladbach albo do innej niemieckiej ze środka tabeli, myślę że jeśli by się sprawował to Niemcy by to docenili i na Mundial by zajechał
0
Jeśli nie Joan Garcia to którego bramkarza byście widzieli u nas?
Załóżmy kryterium minimum 190 cm wzrostu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika