1

@escarabajo Dziękuję dobry człowieku, już poprawiam.

0

Ter Stegen to może był najlepszym bramkarzem świata przez półtora roku i to z przerwami. Z drugiej strony szkoda też, że zahamował Claudio Bravo, który również prezentował wybitny poziom i kto wie jakby grał, gdyby Niemiec nie wypłakał miejsca w składzie.

1

W słowie "pleców" wkradł się drobny błąd

1

Wiecie co jest najlepsze w Rasfordzie, że to kolejny zawodnik który jest turbo szybki. Człowiek po latach oglądania na skrzydłach Barcy Ardy Turana czy innych wynalazków cieszy się z czegoś takiego.

3

@Deathwing112 To raczej różnica między legalnym imigrantem, a imigrantem który dostał się do Europy nie wiadomo jak i od razu dostaje socjal

4

Jest i Moniczka z Przyjaciół, Courtney Cox

0

Ale im się trafiła generacja, mieć tylu zajebiscie szybkich piłkarzy.

1

@DragonxNF już nie :)

0

Mecz Igi Świątek

1

@Lanosss to jedno, a moja umiejętność robienia zdjęć to drugie xD

1

Po 4 miesiącach walki z serwisem blaugrana.pl dotarła.
https://zapodaj.net/plik-kVfz5RN4Ce
https://zapodaj.net/plik-UbsGYXg1eU
Materiał spoko, kolorystyka fajna, chociaż na grafice robiła lepsze wrażenie, zobaczymy po praniu.

7

Zobaczmy na przykład Inigo Martinez, przeszedł do nas z Bilbao i od razu gablota się powiększyła o fajne trofea. Zdaje się miał 1, a na dzień dzisiejszy ma 4.

0

@mkord Chyba prędzej do środka pola, niżeli na skrzydło

1

@don'T.R.I.P.e Przecież to wszystko temat przykrywka co do tego co się dzieje na granicy.

5

Ale mnie denerwuje Ter Stegen, gdyby jeszcze gość był na poziomie Courtoisa, Allisona i to by była jego pierwsza kontuzja i pierwszy sezon puszczania totalnych farfocli to bym zrozumiał. Niestety to się działo przez kilka lat, a w sieci krążą nawet kompilacje fatalnych bramek, które wpuścił.

6

@Pedri16Future Ja się w końcu cieszę, że mamy wysokiego bramkarza, który ma świetny refleks no i oby forma mu dopisywała przez lata!

0

A poza tym uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona

3

Człowiek patrzy na nazwiska w repce Brazylii, porównuję jak to było 20 lat temu i się za głowę łapie

0

Masakracja. 4

0

Francja z Giroudem lub Beznema na ataku miałaby już ze 2 bramki. Gdybać można

0

Ona celowo te piłki do góry bije?

0

Ale gość ma zryty łeb z tymi wolnymi no ileż można 10 lat w mur bić z 3 udanymi próbami

0

@Szmulek też bym tak powiedział, ale Cr7 nie kibicuje więc mi nie przeszkadza :D

0

@kuz Jeżeli Laporta pożegnał Messiego to pożegna też Marca, pytanie czy ten uniesiony dumą nie będzie chciał przesiedzieć całego sezonu w rezerwach.

3

@Kamiloza91 Ale skąd mamy wiedzieć jak nas będzie reprezentował skoro jeszcze nie zaczął? Tak samo skąd mamy wiedzieć, że PiS wygra wybory za dwa lata?...

0

@LambiPL mógłby wrócić do M'gladbach albo do innej niemieckiej ze środka tabeli, myślę że jeśli by się sprawował to Niemcy by to docenili i na Mundial by zajechał

0

Jeśli nie Joan Garcia to którego bramkarza byście widzieli u nas?
Załóżmy kryterium minimum 190 cm wzrostu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?