2

@FCBparasiempre Oglądałem ten mecz w tv :) Jednak najlepsze to były mecze Wisły z Schalke, Lazio czy Parmą... ale mieli wtedy pakę

0

Przeciwnicy już dawno nauczyli się grać z nasza linią obrony. Zawodnicy zamiast asekurować pilnują się aby wychodzić wyżej przez co wystarczy długa krzyżowa prostopadła piła i przeciwnik rozpędzający się nawet w środkowej części boiska będąc nawet dalej od naszej bramki niż obrońca rozpędzony jest szybszy niż nasz zawodnik dopiero startujący. To też utrudnia grę na przedpolu bramkarzowi, bo im wyższa linia obrony tym dalej akcja od bramki, przez co bramkarz ma problem z wyjściem. Nawet amator to widzi. Sevilla pokazała idealnie jak z taką obroną grać, mieli tyle okazji, że 4 bramki jakie nam strzelili to najniższy wymiar kary, bo mogło być znacznie wyżej.

3

Taaa... jeszcze chwila i Barca będzie bardziej atrakcyjna na piłkarską emeryturkę od MLS czy arabów. Za niską pensję to można by takich jokerów sprowadzać ale nie płacąc im po 20-30 mln na rok !!

1

@RozowaPantera Nie obchodzę ale pracowałem w Irlandii przez 2 lata i mam sentyment przez to do tego zwyczaju, bo tam to miało swój urok, specyficzny, ponury klimat i architektura powodują, że na wyspach "czuje" się to inaczej.

0

Jeśli to prawda to tylko potwierdza jakich mamy "fachowców" w sztabie Barcy.

1

Jak to mówi stare mądre porzekadło "Z kim się zadajesz, takim się stajesz"... Trzymaj się Lamine jak najdalej od Neymara.

9

Oby zmądrzeli po tym meczu... zwłaszcza Yamal. Nic tak nie uciera nosa jak siedzenie cicho przed meczem i zmiażdżenie później rywala. W zeszłym roku Yamal miał więcej miejsca bo koledzy grali lepiej, teraz bardziej go pilnują a że drużyna gra słabiej to jest klapa, nie ma kto ani dryblować ani strzelać bo Yamal odłączony od gry.

1

Szkoda się rozpisywać ale bez napastnika ciężko wygrać. Ferran dzisiaj pokazał, że Real to nie jego poziom... Oj brakowało Raphy i Lewego.

0

@partymaker Ale się gimbaza poruszyła :)) Popularność to ona będzie miała teraz... to co miała to nic przy tym co dopiero będzie dzięki znajomości z Yamalem. Nooo ale tak... na pewno jest z nim z miłości. Jak dla mnie to nie jest normalne ale dzisiaj są takie czasy, że nienormalność jest normalnością ;) stary zgorzkniały facet ze mnie, bo myśli inaczej niż 90 % aktualnej gimbazy

0

Yamal zmądrzeje ale musi dostać porządnego kopa w du*ę. Oczywiste jest, że ta jego starsza koleżanka jest z nim nie z miłości... trzeba być chyba skończonym frajerem i życia nie znać aby myśleć, że jest inaczej. A jeśli jest z nią tylko dla zabawy i seksu to szacun za dojrzałość ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czego to oni nie zrobią dla arabów... Fifa jest jak zakochana prosty***ka.

1

@gumaz u mnie za młodu na boisku roiło się od dzieciaków, ciągle ktoś grał. Czasem czekało się nawet po 1 h aż skończą i się zwolni. Teraz kiedy chcę idę grać z siostrzeńcem i jest prawie zawsze puste popołudniami !! Mieliśmy kiedyś zespoły juniorskie prawie na każdym szczeblu u-13, u-15, u-17... aktualnie wszystkie już nie istnieją bo brak chłopaków do grania. Coś tam próbują wskrzesić ale mozolnie to idzie, chłopaki ciupią w fifę na kompie i to im wystarcza.

0

@szela1899 Ma wokół siebie takie przykłady jak Balotelli czy Neymar, więc przykładów jak zniszczyć swój talent mu nie brakuje. Kwestia jego charakteru, Messi i Ronaldo mają niesamowity poziom ambicji. Kwestia jaki będzie Yamal.

2

@Comentateiro Ja tam swojemu włączam psiestation5 i ni ma psioka cały dzień...

1

@Safrani Nowak im może pożyczyć bo ma nietykaną kasę w bankach i w szafach. Sama mu się tam pakuje.

5

Całe szczęście, że Yamal nie dostał tej nagrody bo by już im od**ebało totalnie.

1

@Andi18 Nie transmitują. Właśnie teraz kilka minut temu dokupiłem sobie pakiet super sport do canalu + jak to zauważyłem. 30 zł. W zeszłym roku oglądałem mecze na strimach bo mi szkoda było ale miałem viaplay a teraz Premier League też mają to warto !! I tak płacę kupę kasy za ten pakiet co mam bo 120 zł, więc będzie 150 zł

0

@JohnKennedy Dziękuję, z idiotami nie piję i nie rozmawiam, bo mądremu tłumaczyć nie trzeba a głupiemu i tak nie wytłumaczysz.

2

@EsteBlanco a ja wiem... przyzwyczajenie do sztucznego ciągnięcia ich w górę, ciężko się przyzwyczajenia do takiego "dobrobytu" nawet po latach wyzbyć. A teraz jak już jest Var to nie są w stanie nic ugrać na swoją korzyść. Wstyd i żenada, tylko takimi słowami można opisać to co ten klub sobą aktualnie prezentuje.

1

@draxidox i zamordował pewnie ok. milion Ukraińców jak nie więcej. Aż dziw bierze, że ktoś w ogóle chce z kimś takim jak Putin rozmawiać. A tym bardziej robić umizgi jak Trump... rzygać się chce na sam widok tego wszystkiego.

0

Ja tam się cieszyłem, że Fermin został bo dawno nie mieliśmy takiego grajka w pomocy jak on z naszej szkółki. Już w zeszłym sezonie pokazywał niesamowitą jakość a wczorajszy występ to już klasa, chociaż miał momenty tak jak wspominał Flick, że mógł się zachować lepiej.

3

@Messibestplayerintheworld Mam wrażenie, że mecz w jakim złapał kontuzję oglądałem niedawno... tak ten czas leci, już prawie rok

0

Stary już jest, niech kończy karierę ! :P

4

Poziom gdy zawodników Barcelony adekwatny do poziomu stanu murawy. Podobało mi się Rayo wczoraj, stworzyli mnóstwo sytuacji dużo groźniejszych od Barcy. Mogliśmy ten mecz przegrać, już w zeszłym sezonie były podobne spotkania ale przyszły w połowie sezonu a tu już na samym początku.

0

Co za banda nieudaczników rządzi tym klubem. Najpierw dali mu kosmiczny kontrakt a teraz narobili syfu i próbują wmanewrować Flicka aby im wszystko prostował.

1

@BezglutenowyPedri Masakra co się z tym wszystkim dzieje... Siedzę nad kompem zdołowany bo dosłownie kilkanaście minut temu rozmawiałem z żoną o mojej siostrze i się dowiedziałem, że była na prześwietleniu bo coś jej wyszło na zdjęciach. Moja siostra brała hormony na podtrzymanie ciąży i skończyło się to zatorem płucnym i również w zeszłym tygodniu była na rentgenie bo jej jakiś guz w klatce piersiowej się pojawił. Jak mi mówiła, że jej lekarz powiedział, że jest to najprawdopodobniej wynik tego, że przyjmowała hormony to ciężko mi uwierzyć było :( porąbane to wszystko.
DUŻO ZDROWIA ŻYCZĘ !!!

0

@Roobo Były mąż mojej siostry narobił długów po czym uciekł i zostawił siostrę z dwójką dzieci i potężnymi długami, tak, że komornik zabrał jej jedyny samochód i wszystko co miała. Sprawa rozwodowa ciągnie się kilka lat, ten na rozprawy nie przychodzi i nie płaci nawet złotówki na dzieci. Tak działają nasze sądy itp instytucje, mają każdego w du**ie !!

1

@draxidox Jakby tak były "darmowe losy lotto" albo możliwość porozmawiania z "demokratycznymi towarzyszami" to zapewne Wałęsa nawet bez zaproszenia by przyszedł ;) zaprosili go zapewne tylko kurtuazyjnie licząc na odmowę, bo każdy wie ile ten człowiek jest wart. Nie ogarniam jakim cudem takiemu pusta*owi intelektualnemu dali nobla

0

@Irmscher10 Wiedzą to tylko Ci co mają firmy i co miesiąc państwo ich dyma na prawo i lewo. Reszta jest tak samo oderwana od rzeczywistości jak Pis i ich rządy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?