Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore najważniejsza jest reprezentacja
1
@lajcior z 43 ale nie ma co się oszukiwać, nie na żyle
0
@Eklerek w 2 gimnazjum może tyle było, nie wiem
5
Może jest i ciemno ponuro i depresyjnie ale dzięki temu zbudowałem dużego bicepsa
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wejherowa i Kwidzyna
2
@Eklerek Mastantuono gola, dawaj gola
1
@RozowaPantera lepszy niż Pedri
2
Gdyby tylko Lech miał w składzie mistrza świata Enzo to wynik byłby 10-0. Trzeba sprowadzić Enzo
2
Szkoda że nie mogę dziś obejrzeć meczu z udziałem Mastantuono. Jest mi bardzo przykro z tego powodu
4
Glovo wiezie mi maka, Uber KFC, do tego pyszne jedzie z kebsem, będzie się działo
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wadowic i Nowego Sącza
2
@Jakchcesz bez tłuszczu smażenie jak z gryla
4
Dostałem przepis na kurczaka jak z grilla od kolegi, czasu jest bardzo mało więc trzeba się spieszyć. 500g piersi z kurczaka polewamy na to 30g miodu i trochę soku z cytryny, i czekamy. Potem wrzucamy na patelsona bez oleju i smażymy bez oleju na średnim ogniu bez żadnego oleju, na sam koniec delikatnie zmniejszamy moc i dodajemy dwie cukinię.
3
@blakkudium uciekłem.. szkoda czapki mi było
12
Koniec wyśmiewania Alvareza, dziś idąc ulicami Gdańska spotkałem 15 fanów reprezentacji 2022, a że miałem na sobie strój Al Nassr i czapeczkę gucci to wiedzieli że to ja, z nimi jeszcze jakoś sobie radziłem ale przyjechały dwa samochody i kolejne 15 osób wysiadło to już musiałem uciekać
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Mławy i Iławy
6
Na ogórków Gyokeres.dobrze gra
2
@Lionel_Messi10 USG? Co on z drużyną w ciąży gra?
3
Argentyńczycy coraz bardziej współpracują z Realem Madryt? Czyżby miał powstać drugi bastion argentyński w Hiszpanii? Mi jest wstyd. Jako fan Portugalii zapowiadam że nigdy współpracy z Madrytem.
1
@PatrychoO no jest sobą. Hey Uso walczy z Punkem o mistrza za tydzień, ale on faktycznie używa gpt to nikt nie wie co będzie. Jedynie szacunek że AJ Styles pogodził się z Punkem i razem z Dragonem Lee został mistrzem tag team. Aj Lee. Hmmm. Czasem i gpt coś dobrze zrobi. Ważne że pogodził się z Punkem
2
Dosyć tej kompromitacji @Eklerek @Czajka90 @Kessie jechać z bastionem argentyńskim w Hiszpanii. Wstyd
1
@blakkudium Haalanda, Sorloth to jedyny pilkarz bastionu argentyńskiego w Hiszpanii, którego lubię
3
@Stinger_ on to z Sorlothem o jedenastkę rywalizować a nie, i mówię to jako nie fan Norwega
2
Triple H to idealny przykład jak stracić szacunek w branży, kiedyś szanowany wrestler, teraz Triple AI. Bawi się tylko tym gpt i zero myślenia. @PatrychoO
1
@Jakchcesz Araujo to obrońca
1
@PatrychoO kto strzelił gola?, nie oglądam meczów o takich godzinach.
2
Aj jutro miał być ostry trening ale nie wiem czy wziąć torbę Gucci czy LV...
0
Ten moment kiedy w tym samym momencie robisz herbatę i gotujesz ryż i dodajesz sól do herbaty i cukier do ryżu. Leave the football before football leaves you
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Inowrocławia i Grudziądza
5
@mekston bez patelsona się nie da zrobić