Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz ja za kiero to tylko gaz w podłogę wciskam i siuuu
12
@Luciano99 to już było
0
Jesteś w barze i chlejesz wódkę, nagle pojawia się Laporta który mówi że jest tobą zawiedziony i gdybyś lepiej się prowadził to dałby ci kontrakt, co robisz?
0
Rubik tak czy nie?
3
@Bolton ja dalej śmieję się z Ten Haga na pierwszym miejscu
0
@MesQueUnClub_87 ale przynajmniej z Argentyną pojechał :)
1
@MesQueUnClub_87 tak że Mastantuono i reszta bandy będzie płakać w szatni i to ostro
4
Nie chcesz żeby Yamal dziś strzelił gola = nie jesteś kibicem Barcelony = zgłoszone
9
@Encore ogłoś że każda osoba kibicująca dziś dla Realu będzie zgłoszona.
0
@bezalkoholowy nie powinno, moja seria miłego dnia. Jest zawsze przemyślana a decyzję jakiem ramblowiczom z jakiego miasta składać miłego dnia. Są zawsze DoKłAdNiE analizowane
2
@Faro dla mnie nie wiem. Oglądam większość meczów Barcelony w sezonie ale klasyka nigdy, bo się brzydzę, od 7 lat nie oglądam, tak jak żadnego innego meczu druzyny na R
0
Miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Madrytu
0
@Eklerek Enzo zostaw w spokoju!
2
@mekston kto im pozwala na takim czymś jechać
1
@Encore jako kibic Mastantuono nie mam takich problemów
1
@Azi Real Oviedo.
0
Póki co kompromitacja Verstappena, nie pierwszy raz w tym sezonie
1
@tomek8756 nie będzie a aktorzy są już za starzy by grać swoje rolę albo nie żyją
3
Swoją drogą Amorim dostał trochę czasu i już udowadnia jakim nieudacznikiem trenerskim jest łysy z Holandii.
2
@Encore spokojnie na boisku jest jeszcze sędzia. 23 graczy mamy
1
@blakkudium każdy zespół z top 8 wygrałby z tym piłkarzem w składzie
2
Nie zmienia to faktu że Arsenal znowu nie wygra premier league
0
@bezalkoholowy dałoby, wieczny 2016
1
Zmiana czasu będzie, szkoda że nie można jeszcze cofnąć się w czasie.
2
@Kessie @Eklerek @Czajka90 kto jest obecnie najlepszym piłkarzem Newcastle? Xd
4
@Eklerek ja już zgłosiłem. Ale delikatnie,.gdyby chodziło o Alvareza to bym zgłosił mocniej
4
Wódka z solą to odkrycie roku, co sobota leci kilka takich kieliszków na wieczór i jest moc
0
@Encore Encore nieaktualne dane masz, nie gra już w Bayerze
2
@Arkon ja zdecydowanie światopogląd Brauna ale gospodarka Zandberga
4
@Rastafarnianin jej w sumie też, ale na pierwszym miejscu mnie żal