8

Wrocławskie dziewczyny nieźle się dziś ubrały na halloweena, pochodzę jeszcze z 2 godziny po mieście i idę na hotel i chyba weekend spędzam we Wroclaw a poniedziałek na Szczecin

0

@Eklerek ja w CS byłem duzooo lepszy niż w Lola

1

Da się dobrze zjeść w tym Wrocławiu.

2

@Jakchcesz nie ubieraj tych koszulek Alvareza więcej

1

@Eklerek ja kiedyś wygrałem linię na pro playera - Perkz. Ale to na solo q, ale to z 6 lat temu, może 7, teraz bym nie dał rady wyjść z Bronzu, zresztą nie gram już od 3 lat

0

Już dawno nie zakładałem maseczki, ale dziś na miasto wychodzę w masce Off-White

0

Caicedo vs Rice?

1

Miłego dnia dla ramblowiczów z Radomia i Radomska

2

@MessiForeverTheBest zobaczę czy chłopaki na Wroclavia potrafią się ubrać. Cudów się nie spodziewałlm

1

Dobra jutro wyjeżdżam na Wrocław

5

Wiosłowanie to jedna z podstaw zbudowania pleców

1

Dosyć okłamywania się.
Chat GPT>>Vince McMahon>>>>>Tony Khan>>>>>Triple H>>>>>Vince Russo> The Rock @lucas/catalan @mordini123 @PatrychoO

0

@EvenepoelRemco00 lubisz włoskiego kolarza Tiberi?

0

@lucas/catalan niech się skończy kompromisować i idzie to Triple GPT

0

@mekston no moje ulubione ćwiczenie na bok barków

3

@Kozinho. Dziś wznosy na bramie wleciały

4

@Kazragore dziewczyny oceniam pod względem cech fizycznych, chłopaków oceniam czy są wartościowymi ludźmi i chodzą w dobrych outfitach

12

Z 6 godzin chyba dziś spędziłem w złotych tarasach, może z 3 dobrze ubranych chłopaków widziałem, reszta wstyd.

3

@gumaz nie umiem. Właśnie do tej panenki poradnik Messiego odpaliłem ale coś dziwnie poszło..

2

Dziś wlatuje ostry trening rzutów wolnych, na dobicie pewne karne panenkom

3

@macio_944 kupisz mnie drwala? @mekston zapisz to gdzieś swoją drogą

1

@D10SLEO nie sprawdzajcie jak wczoraj byłem ubrany na siłowni

2

@Kessie gdyby Julian Alvarez tylko chciał to strzeliłby 8 goli

0

Kto wygrał złotą piłkę w roku w którym twoja dziewczyna się urodziła?

4

@Frimpong najczęściej bywam w złotych tarasach

5

Nie kibicujemy już Liverpoolowi w tym sezonie @Kessie @Eklerek

4

Miłego dnia dla ramblowiczów Puław i Biłgoraju

2

@Jakchcesz a to takie modelu nie znam, ja na butach oszczędzam, tam kiedyś jakieś Dolce Gabbana wleciało ale to tam

1

@Czajka90 komu kibicuje są?

2

Ile kosztują twoje najdroższe buty? U mnie rewelacji pod tym względem nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?