Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wrocławskie dziewczyny nieźle się dziś ubrały na halloweena, pochodzę jeszcze z 2 godziny po mieście i idę na hotel i chyba weekend spędzam we Wroclaw a poniedziałek na Szczecin
0
@Eklerek ja w CS byłem duzooo lepszy niż w Lola
1
Da się dobrze zjeść w tym Wrocławiu.
2
@Jakchcesz nie ubieraj tych koszulek Alvareza więcej
1
@Eklerek ja kiedyś wygrałem linię na pro playera - Perkz. Ale to na solo q, ale to z 6 lat temu, może 7, teraz bym nie dał rady wyjść z Bronzu, zresztą nie gram już od 3 lat
0
Już dawno nie zakładałem maseczki, ale dziś na miasto wychodzę w masce Off-White
0
Caicedo vs Rice?
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Radomia i Radomska
2
@MessiForeverTheBest zobaczę czy chłopaki na Wroclavia potrafią się ubrać. Cudów się nie spodziewałlm
1
Dobra jutro wyjeżdżam na Wrocław
5
Wiosłowanie to jedna z podstaw zbudowania pleców
1
Dosyć okłamywania się.
Chat GPT>>Vince McMahon>>>>>Tony Khan>>>>>Triple H>>>>>Vince Russo> The Rock @lucas/catalan @mordini123 @PatrychoO
0
@EvenepoelRemco00 lubisz włoskiego kolarza Tiberi?
0
@lucas/catalan niech się skończy kompromisować i idzie to Triple GPT
0
@mekston no moje ulubione ćwiczenie na bok barków
3
@Kozinho. Dziś wznosy na bramie wleciały
4
@Kazragore dziewczyny oceniam pod względem cech fizycznych, chłopaków oceniam czy są wartościowymi ludźmi i chodzą w dobrych outfitach
12
Z 6 godzin chyba dziś spędziłem w złotych tarasach, może z 3 dobrze ubranych chłopaków widziałem, reszta wstyd.
3
@gumaz nie umiem. Właśnie do tej panenki poradnik Messiego odpaliłem ale coś dziwnie poszło..
2
Dziś wlatuje ostry trening rzutów wolnych, na dobicie pewne karne panenkom
3
@macio_944 kupisz mnie drwala? @mekston zapisz to gdzieś swoją drogą
1
@D10SLEO nie sprawdzajcie jak wczoraj byłem ubrany na siłowni
2
@Kessie gdyby Julian Alvarez tylko chciał to strzeliłby 8 goli
0
Kto wygrał złotą piłkę w roku w którym twoja dziewczyna się urodziła?
4
@Frimpong najczęściej bywam w złotych tarasach
5
Nie kibicujemy już Liverpoolowi w tym sezonie @Kessie @Eklerek
4
Miłego dnia dla ramblowiczów Puław i Biłgoraju
2
@Jakchcesz a to takie modelu nie znam, ja na butach oszczędzam, tam kiedyś jakieś Dolce Gabbana wleciało ale to tam
1
@Czajka90 komu kibicuje są?
2
Ile kosztują twoje najdroższe buty? U mnie rewelacji pod tym względem nie ma