0

@D10SLEO do goata który dziś wygrał się rzucał i szybko sprowadzony na ziemię został

0

@D10SLEO i dobrze niech się szacunku nauczy a nie się rzuca do goata

0

@michal26 hahah zgłoszone, Levell to zwykły wyrobnik o którym każdy zapomni, tak jak Knighton. Tebogo to generacyjny talent, Lyles to goat

0

@MesQueUnClub_87 ale to wynika drużynowe, Yamal to nie drużyna. Jest lepszym piłkarzem niż Dembele

2

@Encore enkor. Dosyć oszukiwania się od 2007 Cristiano był najlepszym piłkarzem na świecie, rok temu Yamal zajął jego miejsce i faktycznie lubię Dembele(pomijając że zawalił finał 2022 i mecz z Liverpoolem) ale Lamine jest najlepszy

0

@Encore Ten Hag może sobie odchodzić i tak zawsze będzie beznadziejny

0

@gumaz szacunek do żywności jest u mnie na bardzo wysokim miejscu. Jest to bardzo ważne

0

Nikt nie wmówi mi, że Femke jest lepsza od Natalii

1

@Stinger_ uwielbiam rywalizację Warholma z Benjaminem, w odróżnieniu od rywalizacji Femke vs Sydney, u panów nigdy nie wiadomo kto wygra.

22

@Roobo u mnie od pół roku celibat i polecam każdemu

0

@July_6_BcN oczywiście, tylko że za każdym razem będzie to nowa suknia.

2

@July_6_BcN przynajmniej moja dziewczyna będzie chodziła na wszystkie wesela w pięknej białej sukni, na ręce rolek, torba LV, a ja w burberry

1

@FcPortoFan1999 najlepiej opisują mnie słowa piosenki Taylor Swift. He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well

8

Są osoby większe, lepsza sylwetka, większą siła niż ja, ale jak ja wchodzę na gym to wszyscy przerywają swój trening i patrzą się na mnie

1

@Commando nie bym wrócił bo nie miałbyś do czego wracać! Zacznijcie słuchać moich rad

3

Gdyby na rok zostali sami mężczyźni, kobiety wróciłby do najlepiej rozwiniętej cywilizacji w historii, gdyby natomiast na rok zostały same kobiety, to mężczyźni już nigdy by nie wrócili.

2

@FCB_dimiC nie mam pojęcia, wiem jedynie że pewien niski z Ameryki południowej nie był wybitnym łowcą

3

Ciekawe co nasi przodkowie polujący na mamuty uważaliby na temat współczesnego świata i otaczającej nas rzeczywistości. Dramat

2

@Kozinho. Alexis Alexis Alexis Alexis Sa. Hahaha Bravo 2016

0

@Eklerek to dla przyszłej dziewczyny

0

Rolex w 2025 dalej na topie? Czy może warto się rozglądać za czymś innym?

2

Real Madryt nie wygrał dziś meczu.

0

@mekston on już tu grał

1

Dobrze że oglądam ten mecz w tisiku LV, lepszy humor

0

@Gibbon_FCB Specjalista zepsuł atmosferę, ale wrócą do dobrej gry

2

@Bolton ja już za wczasy jednego zwyzywałem na ig

2

@Jakchcesz jak ty chcesz zostać najlepszym piłkarzem na świecie jedząc tak niezdrowe źródło tłuszczu...

0

@adamek20151 Mesut ale nie miałby miejsca w składzie

4

Pokonanie Newcastle to podstawa.

0

@adamek20151 Armstrong w odróżnieniu od swoich największych rywali nigdy nie wpadł na kontroli, za to wszyscy najwięksi rywale Bolta którzy byli od niego dużo słabsi wpadli na kontroli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?