3

@Jakchcesz dziś to bez mięsa, kleik ryżowy pewnie, dwa banany, dla podbicia białka może z dwie odżywki białkowe i może nerkowce na tłuszcz

2

Jak Guardiola się weźmie w końcu za robotę to City może jeszcze wygrać... Zobaczymy

2

@Encore dlatego nie zagrasz ma mistrzostwach świata

1

Składasz zamówienie w luksusowej restauracji i nie dostajesz jedzenia, co robisz?

0

Czas zjeść frytki z marchewki. Dobra zabawa będzie

0

Niech Manchester United zamiast wydawać na głupie transfery, da pieniądze dla Popitka. @Encore

0

@Encore Crsitiano Ronaldo również

3

Ciekawostka na dziś. Zaczęła się liga mistrzów, najwięcej golów w tych rozgrywkach ma Cristiano Ronaldo.

4

@Kessie nie wyśmiewam, dla niego jest jeszcze nadzieja jeśli będzie słuchać moich rad, większość ramblowiczów jest już niestety stracona

3

@macio_944 rozumiem że aż taki ekspert w zakresie zwierząt jesteś? Hahah

0

Liga mistrzów rozgrywki które są jestestwem goata. Duży szacunek dla tego turnieju

11

Współczuję każdemu kto będzie oglądał dziś mecz Realu

0

@gumaz no oczywiście że nie bo nie biegam takich dystansów, Bolt również by z nimi nie wygrał, tak samo Małysz w prime nie wygrałby z Justyną Kowalczyk w biegach narciarskich

1

@JohnKennedy jak Tebogo pomoże to chłopaki z Botswany zniszczą USA w sztafecie

0

@JohnKennedy jednak nie. Botswana powinna wygrać sztafetę jeśli będą startować

0

@JohnKennedy ja liczę że Jacory u chłopów się wmiesza w dobre wyniki skoro łamał 44 w eliminacjach

3

To był bieg na rekord świata

0

@gumaz 6.41 mój rekord

0

@gumaz 60 metrów ale to hala. No i skok w dal zdecydowanie

2

Kluby i reprezentacje które w ostatnim czasie polubiłeś? U mnie zdecydowanie Bayer i Azerbejdżan.

1

@19piter93 pewnie tak, zwłaszcza na noc, ale takie życie. Żeby jeść trzeba żyć

11

Kolacja nie ma łatwo, 600 gramów piersi z indyka, 200 gramów makaronu, część z tego zawinięta w dwie tortille, Poland nisko kalorycznym sosem barbekju, i szybka sałatka, 5 pomidorów, trzy ogórki, ząbek czosnku, troszkę kopra i 20ml oliwy. I trzeba to zjeść do północy. Nie ma lekko @Encore

1

@Eklerek niech w końcu ktoś zorganizuje walkę w klatce Grek vs Med. Taka walka serio może uratować tenisa

1

@gumaz ja jem 4700 kalorii dziennie, z czego białko to jakieś 260 gramów zwykle conjsmniej

2

@Laminedependencia chciałbym

2

@Comentateiro trzy cyfrowa liczba u mnie jest, ale ostatnio od jakiegoś czasu staram się żyć w celibacie, nie muszę już nikomu nic udowadniać

2

Ryż, makaron i inne źródła węglowodanów, warto je wliczać do dziennego zapotrzebowania na białko, bo jednak jakieś śladowe ilości są, czy może bardziej się opłaca źródła węgli liczyć tylko jako źródła węgli, a białko liczyć tylko z produktów które są źródłem białka typu Indyk

0

@A4ron a ja Crousera stawiam nad Farahem i się tego nie wstydzę

1

@JohnKennedy ogólnie sezon życia Pidego, może w końcu odnalazł drogę w życiu. Brakowało mi Masa na tej Vuelcie, Jonas jakiś mocny nie był, to mogła być jego ostatnia szansa żeby ukończyć historię

0

@Stinger_ złamałem 10 sekund biegnąc jeszcze szybciej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?