Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Matura z polskiego to najgożej było jak zorientowałeś się że rozprawka nie jest abc
0
@Vurt nienawidzę być heelem. Od miesiąca jestem znowu face
1
@Dankho94isback myślę że będzie to Nuno Mendes
1
@Eklerek jak ten piłkarz Arsenalu się nazywa,
2
Jeśli miałbym rękawiczkę thanosa to na świecie zostają. Popitek12, mój najlepszy przyjaciel Mateusz, CR7 Cristiano Ronaldo, @Encore i piłkarz który najbardziej pomoże goatowi wygrać mundial
0
@Herato Ronaldo aż 3 kluby
11
Jutra matematyka, to był hardcore, brało się korki od Nikoli. Te wszystkie wzory skróconego mnorzenia. Niebyła to moja mocna strona ale, jakoś sobie poradziłem
22
Jesli Barcelona wygra ligę = Real przegrał
0
@MessiForeverTheBest miał 19
2
@FcPortoFan1999 tego co odpadł z krajem goata na euro 2016
14
Wróciłem do kraju. Spotkałem dziś tegorocznego maturzystę na mieście. Postawiłem mu kebaba i whisky
13
Pisanie matury w 2026 to straszny wstyd i hobby dla bananowych dzieciaków.
0
Jutro matura język Polski, niejest to łatwy przedmiot, ale jakoś trzeba dać sobie rade
0
@Popitek12 przesadziłem trochę @mekston ,?
3
@Adran360 i tak liga ich
0
Jeszcze 10 sezonów w F1 i Razel nauczy się jeździć.
12
Zbieram pieniądze, odkładam powoli i może pewnego dnia wystawię swój zespół w f1
2
Warto brać kredyt na mieszkanie w 2026 roku?
0
Bierzesz ślub, jest twoje wesele, nagle ktoś oświadcza się na twoim weselu. Tak czy nie?
5
No i super coś pięknego. Zapisałem się na tatuaż. Będzie na palcach u lewej dłoni CR7
2
@Karol145 no a co. O nieudaczniku H mają pisać?
1
@FcPortoFan1999 myślę że większym problemem może być Legia
1
W ciągu 4 lat Ajax wygra ligę. @FcPortoFan1999
2
@Giwera snooker niestety nie, tenis od 2 lat i układu bandy trojga też już nie oglądam, koszykówka to znam może z 7 NBA graczy ale muszę punktować @Encore że wypisuje głupoty
10
Jednego jestem pewien, 5 maja zostanie ustanowiony światowym dniem kompromitacji Olise. @Encore
8
@Eklerek na pewno nie takich którzy przegrywają z bastionem Argentyńskim w Hiszpanii. Nie zapisuj tego @mekston ale się ostro wkurzyłem. Czekam na wtorek
9
@Encore Encore już buduję w mojej piwnicy armię takich jak ty, ruszamy w czerwcu, zwyciężymy w lipcu
11
@Jakchcesz one chcą minimum 15000 tys miesięcznie, czapka i 193cm 106kg i 9% bf albo wypad
0
@KtosKto Darby jest mały. Nie ukrywajmy tego. Dosyć zakłamywania historii. Ja tam lubię Swerva
1
2026 rok, latające samoloty już mamy, a wszystko dalej się kręci wokół bloodline. Brawo nieudacznik H. Jedyny plus to że Sami jest znowu heelem, uwielbiam conspiracy theory Zayna i fajnie jakby wrócił do tej postaci. @PatrychoO