Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz dość już miałem budzenia się w hotelach/nieznanych łóżkach
1
@gumaz każdego europejczyka pokonam na 60 metrów.
@Giwera Peter chyba
2
@gumaz od biedy w snookera ale chyba nie
2
Już za 4 lata Krzysiek będzie mistrzem świata. @Giwera
2
@Czajka90 ty się skup na pokonaniu ludzi Argentyny lepiej.
8
@gumaz rok i dwa miesiące temu zrezygnowałem z tego pierwszego. Coś cudownego
0
@gumaz nie. To był madrycki kebab ze sosem ostrym.
1
Spotkałem w Madrycie kibica Barcelony, postawił mi kebaba
3
@MessiForeverTheBest nie da rady bo @Encore musi udawać że zna się na NBA, jak on w życiu nie widział piłki do koszykówki.
0
@FcPortoFan1999 będzie gol . Dużo goli
3
Jeśli w tym roku w miesiącach czerwiec lipiec i sierpień, zarobisz 20000 tysięcy, możesz przestać pracować do końca życia. To twoja decyzja i twój wybór, czy poświęcić jedno lato i postarać się, ale za to mieć wieczne wakacje czy też przegrać
0
@Kgorecki2500 aż takim degeneratem nie jestem żeby to jeść
4
@Jakchcesz niby nie, ale wtedy byłaby pewność że im nie odbije i nie wezmą Alvareza. Już wolę Lengleta na 9
2
@mercurial2000 ile jest obecnie za litr?
Zapisuj to @FcPortoFan1999
4
@Kozinho. Jak byłem w liceum to mnie studentki podrywały. To koszmar
2
@MessiForeverTheBest jestem ogromnym fanem nosorożców i hipciów, z kolei kotów nienawidzę, strasznie przereklamowane są, żaden dorosły z kociaków nie ma szans na solo z hipciem
11
Właśnie nawiązałem współpracę z trenerem personalnym. Zaczynamy od poniedziałku, na początek podobno qurito w KFC. Będzie ciekawie
0
@mekston co mnie to obchodzi
0
Fajnie jakby maj zrobić pozytywnym miesiącem. I to bardzo pozytywnym. Niech każdy ramblwicz odda mi swoją pensję miesięczną, tylko w maju!
7
@Filipem za 2 miesiące będzie płacz że Goat idzie po mundial
0
@FcPortoFan1999 słuchaj @Encore jest już moim uczniem i następcą. Ale ty możesz być jego uczniem. Pozdro
@Zbyszard Madryt jest słynny ze słabych klubów piłkarskich
14
Jak tam kiełbasa już zjedzona? Tanie piwko już wypite? Tymczasem ja w Madrycie, fanki Realu dla mnie tańczą, zamawiam najdroższe wino. Zobaczymy co będzie dalej
0
Bernardo Silva tak ale tylko jeśli nie zrobi nic głupiego na mundialu i pomoże goatowi wygrać
4
Panie Osimhen w imieniu kibiców klubu Barcelona, zapraszam
3
9 w darcie jest dla słabych którzy boją się grać na dable. @Giwera
6
Zawsze wiedziałem że kibice Reala mają ukryty sojusz z Argentyńczykami. Chodząc po Madrycie spytałem jednego z fanów kto jest lepszy. Ronaldo czy Messi. Odpowiedział że Messi. Czekamy właśnie na lokalną policję. Będzie ciekawie
2
@majkiii będę chodził na randki z kibickami Realu
3
@Encore zero szacunku do niego
4
Pomyśleć że ludzi w tym kraju będą jeść jakieś gryle. Mnie to obrzydza, dlatego lecę do Madrytu żeby zjeść w jednej z najdroższych tamtejszych restauracji.
2
Ale wstyd . Co to ma być Arsenal?