Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pamiętam jak chodziłem jeszcze na wrocławskie siłownie. Miałem ksywkę Gyokeres
1
@Pedri16Future bądźmy szczerzy bycie naturalem w 2026 to wstyd. I tak 69 procent siłowni nie jest 30 to ludzie którzy przychodzą sobie pomachać i ten jeden procent zostaje na try hardów naturalnych co jest wstydem
3
@lajcior ogórki kiszone kiełbasa smażona na patelni fit i mleko
14
Pierwszy trening jako nie natural właśnie zrobiony, ostry pull day wpadł. Szacunek dla mnie.
0
@Hosh var działa szybciej, za dużo się Senegalu z Maroko na oglądałeś. Zapisuj to @mekston bo dobra riposta na koniec miesiąca
5
Nie ma nic gorzej w życie mężczyzny niż jak strzeliłeś gola ale wchodzi var i był spalony
0
Jutro będzie pierwszy trening na siłowni jako nie natural. Oby wszystko dobrze poszło
0
@TR3YWAY jesteś naturalem?
3
A może ten sezon F1 to kopia poprzedniego. Dominujący zespół w którym są miernota brytyjska i miernota zwykła, z czasem miernota zwykła zacznie być lepsza niż ta brytyjska, ale nagle zacznie popełniać błędy, w tym czasie gonić ich będzie zamiast człowieka kompromitacja(Max) Leclerc, dysponujący lepszym kierowca numer 2 i w odróżnieniu od człowieka kompromitacji Leclerc na ostatniej prostej dogoni dwie miernoty. @mekston @Kessie @Eklerek
0
@MessiForeverTheBest chciałbym taki wzrost i dlatego chciałbym Cutiego
2
@blakkudium do Francuza akurat asekuracji nie potrzebuje ale raz spadł mi gryf na czoło.
2
Zamiast Bastoniego chciałbym Cuti Romero. Każdy kto chciałby zamiast niego Bastoniego jest wrogiem klubu Barcelona. @mekston
3
@MichuZ44 i do bolidu wchodzę ja. Najlepiej ja po pijaku pozdro
0
Verstappen powinien wziąć przykład ze Stocha, fajna kariera wiadomo, dwa bardzo fartowne mistrzostwa ale ostatnio rok to ciągła kompromitacja Holendra
3
Najlepsze co Verstappen powinien zrobić to przestać się kompromisować i odejść w trakcie przerwy wakacyjnej i ustąpić miejsca młodszym. Bo to wstyd jak jeździ. @mekston @Kessie
1
Jak tam zmiano czasolubcy?
0
@MessiForeverTheBest od Paza nie jest lepszy
2
@TR3YWAY Ronaldo ma wąski rozstaw obojczyków tego nigdy nie przeskoczysz, ile byś nie trenował to nie osiągniesz takiej V jaka osoba z szerokimi obojczykami
7
Ja czasu zmieniać nie będę i będę funkcjonować według starego. Nie jest jakimś bezmózgiem który wierzy w głupoty co w TV mówią
2
@FCB_dimiC wolałbym jednak kupić kraj. A najlepiej świat. A najlepiej galaktykę. Ambicje nieskończone
1
Najgorzej to jak dostajesz przelew na konto ale potem sprawdzasz przepisy odnosnie kupienia jakiegoś kraju i to nie jest łatwa sprawa.
2
@July_6_BcN nasiona strączkowe.
3
Carnivore czy Weganizm? Jaka dieta lepsza pod budowę mięśni i wyników siłowych.!
0
@Arkon nie wiem ale ja jestem grubo poniżej normy. Tak dobrze pod budowę mięśni to pewnie powyżej 800
3
@MessiForeverTheBest największa bitwa na Rambli jeszcze przed nami. Tego możesz być pewny
5
@Luciano99 team Ambasada. Swoją drogą wstyd @Jakchcesz w jakiej ekipie działasz
3
Trochę ponad miesiąc przed 23 urodzinami zbadałem testosteron. Wyszło 114 ng/dl. Dramat
0
@alone49 niestety po wyciśnięciu 145kg spadłem i się ulałem i przestałem pakować i jestem słaby
2
@TR3YWAY dlatego trt, a jeśli mi się odblokują dobrze hormony to lecimy na grubo
3
Koniec bycia naturalem. Niedługo rozpocznę trt, a to będzie wstęp do dalszego przechodzenia na ciemno stronę mocy