5

Pamiętam jak chodziłem jeszcze na wrocławskie siłownie. Miałem ksywkę Gyokeres

1

@Pedri16Future bądźmy szczerzy bycie naturalem w 2026 to wstyd. I tak 69 procent siłowni nie jest 30 to ludzie którzy przychodzą sobie pomachać i ten jeden procent zostaje na try hardów naturalnych co jest wstydem

3

@lajcior ogórki kiszone kiełbasa smażona na patelni fit i mleko

14

Pierwszy trening jako nie natural właśnie zrobiony, ostry pull day wpadł. Szacunek dla mnie.

0

@Hosh var działa szybciej, za dużo się Senegalu z Maroko na oglądałeś. Zapisuj to @mekston bo dobra riposta na koniec miesiąca

5

Nie ma nic gorzej w życie mężczyzny niż jak strzeliłeś gola ale wchodzi var i był spalony

0

Jutro będzie pierwszy trening na siłowni jako nie natural. Oby wszystko dobrze poszło

0

@TR3YWAY jesteś naturalem?

3

A może ten sezon F1 to kopia poprzedniego. Dominujący zespół w którym są miernota brytyjska i miernota zwykła, z czasem miernota zwykła zacznie być lepsza niż ta brytyjska, ale nagle zacznie popełniać błędy, w tym czasie gonić ich będzie zamiast człowieka kompromitacja(Max) Leclerc, dysponujący lepszym kierowca numer 2 i w odróżnieniu od człowieka kompromitacji Leclerc na ostatniej prostej dogoni dwie miernoty. @mekston @Kessie @Eklerek

0

@MessiForeverTheBest chciałbym taki wzrost i dlatego chciałbym Cutiego

2

@blakkudium do Francuza akurat asekuracji nie potrzebuje ale raz spadł mi gryf na czoło.

2

Zamiast Bastoniego chciałbym Cuti Romero. Każdy kto chciałby zamiast niego Bastoniego jest wrogiem klubu Barcelona. @mekston

3

@MichuZ44 i do bolidu wchodzę ja. Najlepiej ja po pijaku pozdro

0

Verstappen powinien wziąć przykład ze Stocha, fajna kariera wiadomo, dwa bardzo fartowne mistrzostwa ale ostatnio rok to ciągła kompromitacja Holendra

3

Najlepsze co Verstappen powinien zrobić to przestać się kompromisować i odejść w trakcie przerwy wakacyjnej i ustąpić miejsca młodszym. Bo to wstyd jak jeździ. @mekston @Kessie

1

Jak tam zmiano czasolubcy?

0

@MessiForeverTheBest od Paza nie jest lepszy

2

@TR3YWAY Ronaldo ma wąski rozstaw obojczyków tego nigdy nie przeskoczysz, ile byś nie trenował to nie osiągniesz takiej V jaka osoba z szerokimi obojczykami

7

Ja czasu zmieniać nie będę i będę funkcjonować według starego. Nie jest jakimś bezmózgiem który wierzy w głupoty co w TV mówią

2

@FCB_dimiC wolałbym jednak kupić kraj. A najlepiej świat. A najlepiej galaktykę. Ambicje nieskończone

1

Najgorzej to jak dostajesz przelew na konto ale potem sprawdzasz przepisy odnosnie kupienia jakiegoś kraju i to nie jest łatwa sprawa.

2

@July_6_BcN nasiona strączkowe.

3

Carnivore czy Weganizm? Jaka dieta lepsza pod budowę mięśni i wyników siłowych.!

0

@Arkon nie wiem ale ja jestem grubo poniżej normy. Tak dobrze pod budowę mięśni to pewnie powyżej 800

3

@MessiForeverTheBest największa bitwa na Rambli jeszcze przed nami. Tego możesz być pewny

5

@Luciano99 team Ambasada. Swoją drogą wstyd @Jakchcesz w jakiej ekipie działasz

3

Trochę ponad miesiąc przed 23 urodzinami zbadałem testosteron. Wyszło 114 ng/dl. Dramat

0

@alone49 niestety po wyciśnięciu 145kg spadłem i się ulałem i przestałem pakować i jestem słaby

2

@TR3YWAY dlatego trt, a jeśli mi się odblokują dobrze hormony to lecimy na grubo

3

Koniec bycia naturalem. Niedługo rozpocznę trt, a to będzie wstęp do dalszego przechodzenia na ciemno stronę mocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?